Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks1.8K
csk.news
71

Demonštranti znesvätili katedrálu, zbili kňaza a mníšku (video)

Desiatky vládnych podporovateľov zaútočili dňa 18. novembra na katedrálu Managua v Nikarague.

Podľa videí uverejnených na miestnych spravodajských serveroch útočníci zneužili otca Rodolfa Lopeza a sestru Arelys Guzman. Lopeza konfrontovalo niekoľko mužov.

Od apríla 2018 došlo k násilným nepokojom proti ľavicovému prezidentovi Danielovi Ortegovi s približne 350 mŕtvymi.

#newsJzkwgckuey

ekans
typicky jižanská nátura
ekans
modernisti v akci
Sv.Prokop
Budou vás všichni nenávidět pro mé jméno; ale kdo vytrvá až do konce, bude spasen. (Mt 10,22) Blaze vám, když vás lidé budou nenávidět a když vás vyloučí, potupí a vymažou vaše jméno jako proklaté pro Syna člověka. (Lk 6,22)
Strážce likes this.
Strážce
Jaké zhovadilosti světa, Šmudlo? Víš, co píšeš? Nebo je pro tebe perforace, performace a performance pořád jedno a totéž?
Kolik bídy bylo v mexických zápasech poč. 20.století... kristiáda.... Jen drobně lze ochutnat z knihy Moc a sláva , G.Green
Kolik bídy bylo ve Španělské občanské válce ct24.ceskatelevize.cz/svet/2773148-tri-rok…

Neřešme prosím zhovadilosti světa Glorie. Děkuji veleuctivě.
zaba
Jenomže to se děje teď, nikoli před 100lety a je třeba o tom informovat a zamýšlet se nad tím proč se to děje. Gloria dělá svoji práci velice dobře, jako jeden z mála portálů zveřejňuje názory pro i proti. Takže si nemáme na co stěžovat snad jenom na to, že můj názor na věc není obecně přijímán, ale to by nám jako Kristovým následovníkům, hledajícím pravdu, nemělo vadit.