Clicks1.5K
Edward7
4

Forum medyczne; 90% zgłasza niepożądane reakcje po "szczepieniu"

Medscape posiada forum, na którym lekarze mogą zgłaszać niepożądane reakcje po szczepieniach, zarówno osobiste, jak i pacjentów. Około 90% z prawie 500 odpowiedzi, to; zgłaszone zgony, skurcze, drgawki, poronienia, bóle głowy i nie tylko. Około 10% twierdzi, że nie było problemów. Dzięki Katherine za wysłanie tego linku!; Medscape

Dr Amanada Hahn
Jeśli chodzi o dane krótkoterminowe, miałem 4 pacjentów i 2 przyjaciół teraz niespodziewanie umierają wkrótce (od dnia do 7 dni) po otrzymaniu terapii. W którym momencie to już nie przypadek. Bardzo mnie martwi, że istnieje rażący przymus i presja, aby otrzymać ten eksperymentalny zastrzyk (składniki wciąż nie zostały w pełni ujawnione), szczególnie u dzieci i kobiet w ciąży / karmiących piersią. Kobiety w ciąży nie zostały uwzględnione w testach prowadzących do EUA. Od kiedy wstrzykujemy eksperymentalne terapie kobietom w ciąży i dzieciom, zwłaszcza gdy nie są oni dotknięci wirusem ...

Annette Donald-
Tak mi przykro z powodu wszystkich cierpiących biednych ludzi. Ja też cierpię jeszcze 12 tygodni po pierwszym szczepieniu Astry. Byłem kilka razy w szpitalu, przeszedłem testy i badanie głowy i powiedziałem, że to efekt szczepionki i powinienem odejść. Nadal cierpię z powodu silnego, ciągłego bólu głowy i "elektrycznych" wstrząsów (mrowienie) w głowie. Wcześniej nigdy nie cierpiałem na bóle głowy.

Morąg Crawford
Gdy mój pierwszy Pfizer 11 maja miał normalne skutki uboczne, wtedy był w porządku przez tydzień, potem zaczął się silny ból nogi, a potem obrzęk, poszedł do szpitala, powiedziano mu, że to blokada żylaków, a następnie przypadkowe drganie całego ciała, ze skurczami mięśni i poważny ból w nodze i ból po prawej stronie, żadnych problemów przed ukłuciem, a lekarze wydają się nie chcieć słyszeć, kiedy wspominasz, że szczepionka to zrobiła Nadal cierpię z tego wszystkiego i płaczę codziennie na przypadkowe ataki, które sprawiają mi ból. Chciałbym tylko, żeby to się skończyło i na pewno nie będę miała drugiego "ciosu" ani nie pozwoliłabym na to moim dzieciom.

Mindy Jose
Niekorzystne reakcje, o które się martwię, wykraczają poza szczepionkę i nieznane dane dotyczące bezpieczeństwa. Moje obawy dotyczą wiary i zaufania, które nasi pacjenci stracili w całym ośrodku medycznym, dzięki naszym ogólnym zaleceniom, aby wszyscy otrzymali zastrzyk, teraz także dzieci!

Mark Wilson
Dla zainteresowanych w Wielkiej Brytanii rząd co tydzień publikuje wszystkie zgłoszone skutki uboczne. Dla każdej szczepionki dostępne jest osobne dane: www.gov.uk/government/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions
Istnieje również strona internetowa w Wielkiej Brytanii, która zawiera wiele raportów podobnych do przedstawionych tutaj. To wszystko jest związane z AstraZeneca i jest otwarte dla wszystkich członków społeczeństwa, aby dodać swoje historie, więc chociaż przypadki nie są zgłaszane przez pracowników służby zdrowia, istnieją znaczące podobieństwa do tych przedstawionych na tym forum: www.openaccessgovernment.org/side-effects-of-the-astrazeneca-vaccine

Tevin Thompson
Mam problemy z konwulsjami całego ciała i drganiami z towarzyszącymi zaburzeniami poznawczymi. Czułem też, jakby moja twarz była ciągle gorąca lub płonęła i nie jestem pewna, jak to naprawdę opisać. Pierwszą dawkę szczepionki dostałem 26 kwietnia i od tego czasu nic się nie poprawiło. Zastanawiam się, czy ktoś doświadczył czegoś podobnego?

Leslie Bushichio/ Zarejestrowany Farmaceuta
Miałem swoją drugą szczepionkę Pfizer Covid 19 marca. Mam istniejące problemy autoimmunologiczne , ale łagodne. Po pierwszym tygodniu wszedłem w burzę hormonalną. Mam 55 lat, ale jestem w okresie menopauzy od ponad 1 i 1/2 roku bez żadnych objawów. Miałem straszne nocne poty, uderzenia gorąca, roztrzęsienie, napięciowe bóle głowy z mrowieniem z tyłu głowy i ust. Mam również rozwiniętą dyspepsję funkcjonalną. Skontrolowałem IBS, ale nigdy nie miałem niczego takiego, i nic co miałoby wpływ na moje trawienie. Schudłam ponad 12 funtów i ważę 95, ponieważ muszę jeść bardzo małe posiłki, aby nie odczuwać bólu i nudności. Mój lek na tarczycę musiał zostać całkowicie zmieniony, miałem podwyższone ciśnienie krwi i puls, co dwukrotnie zaprowadziło mnie na izbę przyjęć. Powiedziano mi przez neurologa, że mam niepokój. Obecnie współpracuję z psychologiem, endokrynologiem... Zaraz dostanę rezonans magnetyczny, aby wykluczyć jakiekolwiek uszkodzenie mózgu lub nerwu. Modlę się, żeby to zniknęło w miarę upływu czasu i abym mógł wrócić do mojego wspaniałego życia.

VB
Jestem zarejestrowaną pielęgniarką i ratownikiem medycznym. Nigdy nie miałem COVID. Pierwszą dawkę Moderny otrzymałem 30 stycznia 2021 r. Drugą szczepionkę Moderna otrzymałem 1 marca 2021 r. 13 dni później dostałem „Ramię COVID” w miejscu wstrzyknięcia. Obrzęk, zaczerwienienie, ciepło i swędzenie utrzymywały się przez 3-4 dni i ostatecznie ustąpiły po całodobowym przyjmowaniu Benadrylu.

Potem rozwinęła się ciężka reakcja alergiczna na nieznaną substancję w dniu 28.04.21. Po wizycie u lekarza stwierdzono, że mam nową alergię na masło orzechowe. W tym samym czasie rozwinęło się bolesne, spuchnięte, gąbczaste stawy palców. ANA, czynnik reumatoidalny... Następnie 4 maja 2021 rozwinął się ból, wzdęcia, wymioty po śniadaniu. To było jak niedrożność jelit (mam historię częściowej niedrożności jelita cienkiego spowodowanej zrostami chirurgicznymi. To ustąpiło po 4 dniach NPO.
Następnie w dniu 13.05.21 rozwinął się ból i silny obrzęk zarówno nadgarstków, jak i żołądka i bolesności URQ. Byłem u chirurga z ręką, który powiedział, że to zapalenie przypominające dnę moczanową i leczył mnie sterydami. To się wyjaśniło. Teraz wracam do chirurga ręki dzisiaj 8 czerwca 2021 z powodu silnego bólu i obrzęku obu ramion promieniujących do przedramion. Mam umówiony termin dla reumatologa w lipcu. Jestem zwolenniczką szczepionek, jednak wierzę, że szczepionka Moderna doprowadziła mój układ odpornościowy do nadwrażliwości i wywołała kaskadę skutków ubocznych. Jestem uczulony na wszystkie NLPZ, więc poza lodem nie byłem w stanie brać niczego na ból. Chcę tylko uwolnić się od bólu i odzyskać zakres ruchu z powrotem w moich ramionach. Mam nadzieję, że te efekty uboczne w końcu znikną. Kończę raport VAERS. Potrzebna jest większa przejrzystość do badań klinicznych skutków ubocznych "szczepionek" COVID. henrymakow.com

Eksperymentalne szczepionki covid to systemy dostarczania broni biologicznej, które zalewają ważne narządy i krwiobieg białkami kolców "spike"
Lance D Johnson Po opublikowaniu e-maili Fauci jest teraz jasne, że najwyżsi urzędnicy ds. zdrowia publicznego spiskowali, aby ukryć pochodzenie białka kolczastego SARS-CoV-2, toksyny laboratoryjnej, która jest teraz wstrzykiwana jako informacyjny RNA , i zmienia ludzkie komórki. Białka kolców zapalnych są teraz replikowane w ludzkich komórkach, zakłócając naturalną syntezę białek w komórkach, jednocześnie przeciekając do krwioobiegu i gromadząc się w ważnych narządach . Jedno z badań pokazuje, że białko kolca może atakować i żyć w tkance nerwowej, infekując neurony i powodując neurotropizm . Podjednostka S1 białka wypustek wchodzi do tkanki miąższowej mózgu w modelach mysich. Komórki śródbłonka mózgu próbują ukryć białko kolce w glikokaliksie włośniczkowym mózgu, co może prowadzić do degradacji glikokaliksu , dysfunkcji bariery krew-mózg (BBB) i obrzęku mózgu.

Białka kolczaste powodują uszkodzenie mózgu, są dziesięciokrotnie silniejsze po wstrzyknięciu
Kiedy te białka kolczaste przechodzą przez BBB, wywołują stan zapalny neuronów i upośledzają podstawowe funkcje ośrodkowego układu nerwowego. Badanie z Nature Neuroscience stwierdza, że białko wypustek S1 SARS-CoV-2 zostało zaprojektowane tak, aby przyłączało się do enzymu konwertującego angiotensynę-2 (ACE2), przechodziło przez BBB i powodowało uszkodzenie układu sercowo-naczyniowego i ośrodkowego układu nerwowego. Białko kolce może manipulować centralnym układem nerwowym, powodując napływ cytokin i wywołując burzę cytokinową. Ten napływ cytokin może również przekroczyć barierę krew-mózg, powodując dalsze uszkodzenie odpowiedzi immunologicznej. Kiedy białko wiążące wirusa przekracza barierę krew-mózg, umożliwia to wirusowi również przekroczenie bariery krew-mózg, umożliwiając wirusowi bezpośredni wpływ na regiony mózgu, które regulują funkcje oddechowe. Według badań, wstrzyknięte białka kolców naruszają BBB około dziesięciokrotnie bardziej w porównaniu z ekspozycją donosową. Białko kolca łączy się głównie z ACE2, ale może również łączyć się z innymi białkami. Białko kolce nie tylko przekracza barierę krew-mózg, ale także przemieszcza się przez krwioobieg, powodując zakrzepy krwi. Toksyna ta atakuje również opuszki węchowe, wątrobę, śledzionę i nerki.

Białka kolców rozmieszczone w szczepionkach naśladują system dostarczania broni biologicznej
Byram Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario, powiedział, że społeczność medyczna „popełniła wielki błąd”, wdrażając programy białek kolcowych poprzez kampanie masowych szczepień. Dr Bridle był jednym z naukowców, którzy pracowali nad opracowaniem szczepionki przeciw Covid-19. Dr Bridle wskazuje na „badanie biodystrybucji”, które pokazuje, w jaki sposób białko kolce ucieka do krwi po szczepieniu i krąży przez kilka dni, gromadząc się w narządach i tkankach. Białko kolce może atakować śledzionę, szpik kostny, wątrobę, nadnercza oraz w „dość wysokich stężeniach” w jajnikach.
„Od dawna wiemy, że białko kolce jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział Bridle. Naukowcy założyli, że szczepionka wpłynie tylko na mięśnie naramienne, rozmnoży białka wypustek w komórkach w miejscu szczepienia i wywoła lokalną odpowiedź immunologiczną. Jednak białka kolców uciekają z miejsca szczepienia i przedostają się do krwiobiegu. Te toksyny mogą powodować zbijanie się krwi lub krwawienie do mózgu.

Metody rozmieszczenia tych eksperymentalnych szczepionek przeciw covid, również nie wskazują na medycynę. Obecnie NIE ma świadomej zgody na te "strzały" i NIE ma szacunku dla godności ludzkiej ani dla samodecydowania. Metody jej rozmieszczenia są taktyką wojenną, a nasze własne rządy i systemy medyczne są przeciwko nam uzbrojone. Szczepionkę można dokładniej opisać jako system dostarczania broni biologicznej, ponieważ jest stosowana poprzez przymus, oszustwa medyczne, przekupstwo, zastraszanie, dyskryminację i segregację.

Rządy wielokrotnie zmuszały obywateli do zamykania się, aby wymusić przyjęcie. Obywatelom mówi się, że ich życie nie wróci do normy, dopóki się nie poddadzą. Rządy ukradły pieniądze podatnikom i teraz afiszują się nimi jako nagrodami w loteriach szczepionkowych. CDC próbuje wykorzystać paszporty szczepionek, aby podzielić naród, profilować i kontrolować zaszczepionych, jednocześnie segregując i prześladując nieszczepionych. naturalnews.com/index.html

Teraz zaczynają pojawiać się informacje o **prawdziwych** wynikach tak zwanej „szczepionki” COVID-19. Liczby zdają się mówić same za siebie – liczba zgonów gwałtownie rośnie.
Od miesięcy ta strona ostrzega czytelników, że **NIE** powinni brać „szczepienia”, ponieważ tak zwana „szczepionka” na COVID nie była tak naprawdę szczepionką; to informacyjne RNA (mRNA), które zmienia ludzkie DNA. W październiku 2020 r., na długo przed opublikowaniem „szczepionki”, ta strona internetowa ostrzegła czytelników przed rzeczywistym PLANEM , ujawnionym przez liberalnego posła do kanadyjskiego parlamentu, że cała ta sprawa z COVID-em była w rzeczywistości planem depopulacji i nastąpią ŚMIERTELNE masowe zgony ( Artykuł TUTAJ ).

Dystrybucja szczepionek rozpoczęła się w różnych miejscach od 2021 roku. Mam kontakty na Tajwanie i od czasu do czasu z nimi rozmawiam. Właśnie miałem telefon z jednym z moich byłych kolegów z Tajwanu. Kiedy ostatnio rozmawialiśmy, był bardzo szczęśliwy, ponieważ życie tam było normalne, prawie nie było COVID, mogli normalnie żyć, wystarczyło nosić maskę podczas zakupów / filmów / koncertów / itp. DZISIAJ? Ten sam kontakt prawie wpada w panikę. Powiedział mi: „To się robi gorąco ; nagle następuje wielka liczba infekcji, zgonów, kwarantanny, blokad!” Poszedłem i sprawdziłem liczby i to jest naprawdę szokujące. Poniższy obrazek pokazuje wskaźnik infekcji, liczbę zgonów i szczepienia, w tej kolejności, od marca 2021 do dziś, 9 czerwca 2021.

Rozpoczęli szczepienia w marcu 2021 r. , potem po prostu poszła reszta: Oto wyniki ze strony internetowej Johns Hopkins University COVID:

Liczba zgonów dosłownie gwałtownie rośnie i bezpośrednio zbiega się z liczbą „szczepień”. BEZPOŚREDNIO! W historii połączonej powyżej w paragrafie 3 z października 2020 r. poseł do Parlamentu wyraźnie powiedział, że liczba zgonów nagle wzrośnie i będzie „obwiniana o mutację, wariant”, a nie o szczepionkę. Najwyraźniej dotarliśmy do tego punktu. Ostrzegam cię, żebyś NIE brał szczepionki.... więcej - Źródło thetruthseeker.co.uk
Elkam
@Dziecko - Tylko bezmózgowcy czerpią wiedzę z takich żródeł ! Ja bym juz raczej wolał wróżkę 😂 😂 😂 😂 😂
Dziecko
Co na to Elkam Święty od ruskich onuc