Edward7
212.7K

Astrid Stuckelberger, były pracownik WHO: „Pandemia kłamstw”

To, co widzisz pod mikroskopem, jest wystarczającym dowodem „W szczepionkach widzą grafen, pasożyty, metale… Dlatego musimy zaprzestać szczepień i zakazać wszelkich zastrzyków. Ci, którzy kontynuują, muszą być podciągnięci do odpowiedzialności ”.
Nie jestem panikarzem, chcę tylko wytłumaczyć naukowo; kłamstwa, korupcje, propagandę... I o szkodliwości "szczepionek". Ponieważ jestem ekspertem w dziedzinie zdrowia publicznego i nauki. Astrid Stuckelberger ma 30-letnie doświadczenie jako badacz. W latach 2009-13 była stowarzyszona z WHO, której specjalnością były pandemie. Opublikował 180 publikacji i 12 książek. W wywiadzie dla norweskiego outletu Stuckelberger powiedziała, że jest bardziej zaniepokojona, ponieważ zastrzyki nie są szczepionkami, ale „eksperymentem biotechnologicznym i syntetycznym”. Ponieważ zawiera modyfikacje genetyczne, takie jak GMO, ludzie powinni byli zostać poinformowani o zawartości "szczepionki". „Szczepionka jest niebezpieczna przez to , że to ona wywołuje infekcję. Nie sądzę, że problemem jest białko kolce, ale raczej to, że szczepionka zawiera grafen . To jest zabójcze, a teraz mamy statystyki. Widzimy."

Bill Gates przejął WHO
Stuckelberger podkreślił również, że „WHO nie jest tą samą organizacją, co wcześniej”. W 2016 roku nastąpiła zmiana – wyjaśnił. „To było wyjątkowe: organizacje takie jak GAVI, Global Alliance for Vaccine Immunization kierowana przez Billa Gatesa, który przybył do WHO w 2006 roku z funduszami. Od tego czasu WHO przekształciło się w nowy typ organizacji międzynarodowej. GAVI zdobywał coraz większe wpływy i całkowity immunitet, bardziej niż dyplomaci w ONZ. GAVI może robić dokładnie to, co chce, policja nie może nic zrobić ”. WHO przeszła audyt w 2014 roku, a następnie stała się bardziej firmą z krajami jako jej spółkami zależnymi.

„Kiedy pracowałam w relacjach międzynarodowych w WHO w 2013 roku, widziałem coraz więcej GAVI. GAVI przedstawił globalny plan działania dotyczący szczepień na lata 2012-2020. Innymi słowy, osiem lat, w których GAVI miał wszystko w swoich rękach. Bill Gates zajął się szczepieniem, przejął to. Powiedział, że WHO sprawuje ogromną władzę nad krajami. „Wcześniej wszystkie kraje były wolne. Ale teraz, kiedy przeprowadzam wywiady na całym świecie, widzę, że każdy kraj jest częścią „firmy WHO”. WHO nie jest już demokratyczną organizacją członkowską. Logicznie zgadza się z tym, co się teraz dzieje, ponieważ „firmy” chcą pieniędzy, biznesu i kontroli nad ludźmi. To jak niewolnictwo. Podatki, które płacimy, trafiają do rządów, które podlegają „spółce”. W ramach organizacji międzynarodowych, takich jak GAVI ”.

Umowa między GAVI, Bankiem Światowym i WHO
„GAVI, Bank Światowy i WHO zawarli umowę o nazwie IFFM: International Financing Facility for Immunization. Nasze kraje, nasi ludzie płacą WHO, Bankowi Światowemu i GAVI za realizację programów szczepień. Co oznacza zaszczepienie całej populacji. Kiedy spojrzysz na plan GAVI, zobaczysz, że od 2012 do 2020 roku mieli to jako cel. Ale potem to nie zadziałało, musieli stworzyć pandemię.

Powiedziała, że pandemia była z pewnością zaplanowana. Widać to we wszystkich dokumentach. Każdy może je przeanalizować, są widoczne na naszych oczach ”. Wskazała na badania profesora Johna Ioannidisa z Uniwersytetu Stanforda, które wykazały, że śmiertelność w 2020 roku nie była wyższa w porównaniu z innymi latami. „To kłamstwo, a nie pandemia. WHO przyznaje, że śmiertelność nie jest wyższa, ale nie ogłosiła, że „pandemia” się skończyła” – dodał. Stuckelberger powiedziała, że postrzega siebie nie jako demaskatorkę, ale jako ekspertkę w dziedzinie zdrowia publicznego, medycyny i nauki. Ale poplecznicy Gatesa wypowiedzieli mu wojnę. „Uniwersytety w Genewie i Lozannie wstrzymały wszystkie moje kursy. Jestem przed sądem, atakują mnie. Chcą mi cofnąć licencję lekarską, próbują powiedzieć, że nie jestem kompetentny, że kłamię. Dotyczy to wszystkich badaczy, którzy tak mówią, mamy teraz kilku lekarzy ostrzegających przed śmiercią po szczepieniu. Mówienie o tym jest niebezpieczne dla profesjonalistów ”.

Były pracownica WHO "śmiał się kwaśno" z roli mediów w rozpowszechnianiu kłamstw. „Media są opłacane przez międzynarodowe 'firmy'. Nazywam ich międzynarodowymi piratami. A rządy kontrolują media. Media muszą stać się niezależne, muszą pomagać ludności w uzyskaniu prawdziwych informacji ”.
Mieszkający w Genewie Stuckelberger uważa, że rozwiązaniem jest powrót do dawnego życia społecznego: „Obecnie musimy zorganizować równoległy system społeczny. Musimy wrócić do „wieku wikingów”. Przybyła do Szwajcarii, wiele rzeczy tutaj ma teraz swoje korzenie w czasach Wikingów. Dużo o tym myślę: w Norwegii można wrócić do rolnictwa”.

Ludzie zostali oszukani! Natychmiast przerwijcie zastrzyki!
Uważa, że szczepienie powinno się natychmiast przerwać. „Ze względu na zawartość szczepionek. Po 30 latach badań wiem, że kiedy masz jedno, dwa lub trzy studia przypadków i patrzysz pod mikroskop w poszukiwaniu koncepcyjnych dowodów, nie musisz robić więcej badań. To, co widzisz pod mikroskopem, jest wystarczającym dowodem . Wystarczy, że nawet dziesięciu ekspertów z całego świata, że zobaczy to samo pod mikroskopem.

„W szczepionkach widzą grafen, pasożyty, metale… Dlatego musimy zaprzestać szczepień i zakazać wszelkich zastrzyków. Ci, którzy kontynuują, muszą być ścigani ”.

Według Stuckelbergera zgłoszone wskaźniki śmiertelności i skutki uboczne stanowią zaledwie 1 do 10 procent rzeczywistości. Pod koniec października europejska EudraVigilance wykazała 29 000 zabitych, ale według ciemnych szacunków może to być 290 000. „Nie jest to łatwe do poznania, ponieważ nie wykonuje się sekcji zwłok. W nauce i systemach istnieje wiele kłamstw i oszustw. Test PCR jest przykładem, lekarz nie może go użyć jako diagnozy. Lekarze otrzymują wynagrodzenie za twierdzenie, że zgony są spowodowane przez Covid, na podstawie nieskutecznej reakcji PCR. Najczęściej dzieje się to bez autopsji. Mówią, że śmierć jest spowodowana przez Covid, nawet jeśli tak nie jest.

Lekarze otrzymują wynagrodzenie za twierdzenie, że zgony są spowodowane przez Covid, na podstawie nieskutecznej reakcji PCR.
„To straszne, że nie prowadzi się badań klinicznych, a jedynie uzyskuje informacje ze szpitali. To, że dane nie są dostępne, jest czymś wyjątkowym w historii pandemii. W Stanach Zjednoczonych zgłoszono 17 000 zgonów w wyniku szczepień, w tym dzieci i niemowląt. Kontynuacja jest nieetyczna. Jak dotąd w Stanach Zjednoczonych liczba zgonów jest trzykrotnie wyższa niż łączna liczba wszystkich szczepionek w ciągu ostatnich 35 lat. Są to oficjalne dane, bez badań klinicznych i walidacji. Śledztwo nie zostało zakończone, ale szczepienie trwa. To okropne, naprawdę kryminalne. Stuckelberger potwierdziła, że uwolniono osiem dawek. „Ale nie było pandemii. To była pandemia PCR, propaganda, propaganda strachu… Jest masowa korupcja i konflikty interesów. Nauka i media też są skorumpowane, cały system jest skorumpowany. Specjaliści są kupowani z udziałami własnościowymi w firmach produkujących szczepionki. Myśleli o tym od 20 lat. Przemysł kontroluje media, lekarzy… Kłamstwa pochodzą z uniwersytetów, które mówią „znamy naukę”. Jest to wyjątkowe. Szwajcarskie uniwersytety sprzedają produkty Pfizera i Modernę. „Ludzie zostali oszukani. Nie widzieli, że to propaganda. A zasady i definicje uległy zmianie. freewestmedia.com/…-employee-astrid-stuckelberger-a-pandemic-of-lies/


Leczenie manekinów w szpitalu 153news.net/watch_video.php?v=4919R94UD212, prawdziwą pandemią jest śmiertelna terapia genetyczna takniewiele.pl
Tom Wilk shares this
125
Edward7
Według głównych badań japońskich młodzi ludzie 40 razy częściej umierają z powodu szczepionek niż z powodu "wirusa"
Możemy skończyć zabiciem tysięcy naszych dzieci tymi nieprzetestowanymi szczepionkami”
Jeden z głównych japońskich biuletynów medycznych ostrzegał, że ryzyko śmierci z powodu szczepionki przeciw COVID-19 dla osób w wieku 20 lat może być 40 razy wyższe niż sama choroba.
Stwierdzono …More
Według głównych badań japońskich młodzi ludzie 40 razy częściej umierają z powodu szczepionek niż z powodu "wirusa"

Możemy skończyć zabiciem tysięcy naszych dzieci tymi nieprzetestowanymi szczepionkami”

Jeden z głównych japońskich biuletynów medycznych ostrzegał, że ryzyko śmierci z powodu szczepionki przeciw COVID-19 dla osób w wieku 20 lat może być 40 razy wyższe niż sama choroba.

Stwierdzono, że ryzyko śmierci młodych ludzi po szczepionce może być nawet astronomicznie wysokie, nawet 40 razy większe. Stwierdzono to w recenzji w najnowszym numerze (czytaj poniżej) Med Check, który jest dwumiesięcznym biuletynem publikowanym przez Japan Institute of Pharmacovigilance (NOPJIP) jako członek Międzynarodowego Towarzystwa Biuletynów Leków (ISDB).

Jeśli chodzi o zgłoszone zgony osób w wieku od 20 do 29 lat w ciągu jednego lub dwóch tygodni po otrzymaniu szczepionki, Med Check szacuje śmiertelność w tym wieku na 3,2 zgonu na każdy milion podanych dawek. Jednym ze zgonów najwyraźniej spowodowanych przez szczepionkę była śmierć 27-letniego zawodowego baseballisty. Gracz, po ośmiu dniach od otrzymania szczepionki przeciw COVID, upadł, a później zmarł po miesięcznej bitwie w szpitalu. Biuletyn sugerował, że liczba ofiar śmiertelnych może być potencjalnie wyższa, częściowo dlatego, że rząd japoński wymaga jedynie raportów o podejrzeniu obrażeń w ciągu 28 dni od szczepienia. Do 15 października japońskie Ministerstwo Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej otrzymało łącznie 1308 zgłoszeń zgonów spowodowanych szczepieniem COVID.

Według Med Check w Japonii ryzyko śmiertelnej reakcji na szczepionkę, pomimo zaledwie trzech przypadków, jest znacznie wyższe niż ryzyko zarażenia wirusem u młodych dorosłych, którzy mają 0,6 do 0,8 na milion szans na śmierć z powodu choroba. W czerwcu 2021 r. tylko 7 z 11,8 mln Japończyków w wieku 20 lat zmarło z (rzekomo dopow.) COVID-19, a do połowy sierpnia zmarło (rzekomo ) 10 osób. Med Check ustalił, że ryzyko zgonu po szczepieniu było siedmiokrotnie wyższe w czerwcu i prawie pięciokrotnie wyższe do 11 sierpnia w porównaniu z ryzykiem zakażenia koronawirusem. W ciągu kilku lat ryzyko zgonu w wyniku szczepienia osób w wieku powyżej 20 lat może być nawet 40 razy większe niż w przypadku Covid-19.
Med Check zauważył również, że do września 2021 roku w Japonii nie było zgonów na COVID-19 w wieku poniżej 20 lat. „Jeśli dzieci w tej grupie wiekowej zostaną zaszczepione, może to spowodować śmierć”, ostrzegał biuletyn.

„Nawet jeśli dzieci i młodzież oraz osoby w wieku 20 lat są zakażone, jest to naturalnie łagodne lub bezobjawowe, ponieważ mają mniej ACE2 receptora SARS-CoV-2 niż dorośli, zwłaszcza osoby starsze. Śmieszne jest rozważanie szczepień dla dzieci w wieku szkolnym”. Według niepokojącego nowego badania dystans społeczny, facemaki i inne podobne zasady COVID są odpowiedzialne za spowodowanie 23% spadku zdolności poznawczych dzieci . Badanie wykazało również podobny spadek rozwoju umiejętności komunikacyjnych dzieci, zarówno werbalnych, jak i niewerbalnych. Niedawne badanie wykazało, że w Stanach Zjednoczonych umiera od 0,00 do 0,03% zgłoszonych przypadków COVID wśród osób w wieku poniżej 18 lat. Dodano również, że nie było zdrowych dzieci, które zmarły z powodu wirusa w wieku od 5 do 18 lat w ciągu pierwszych 15 miesięcy pandemii w Niemczech.

Szacuje się, że wskaźnik przeżycia z COVID-19 jest o 99,7% wyższy dla wszystkich grup w wieku poniżej 60 lat.
Analiza Med Check odzwierciedla prawie podobną ocenę innych ekspertów w tej dziedzinie, takich jak dr Jessica Rose, immunolog wirusowy. We wrześniu powiedziała panelowi FDA, że zagrożenia związane ze szczepionkami znacznie „przewyższają wszelkie potencjalne korzyści”, odnosząc się do „wysoce nienormalnego” wzrostu liczby raportów dotyczących obrażeń poszczepiennych.

„Możemy skończyć zabiciem tysięcy naszych dzieci tymi nieprzetestowanymi szczepionkami”, ostrzegł badacz zdrowia i były urzędnik Trumpa, dr Paul Elias Alexander, w artykule skierowanym do mediów. „Nie ma odpowiednich danych dotyczących bezpieczeństwa, ani średnio-, ani długoterminowych, a rodzice muszą teraz wstać i powiedzieć NIE!”
Według innego dużego szwedzkiego badania, białko kolce indukowane przez szczepionki COVID osłabia układ odpornościowy i może również prowadzić do raka. Badanie wykazało, że białko kolczaste lokalizuje się w jądrze i hamuje naprawę uszkodzeń DNA . Niedawno dokumenty opublikowane przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) ujawniły, że producent leków Pfizer odnotował prawie 160 000 niepożądanych reakcji na swoją szczepionkę Covid-19 w pierwszych miesiącach jej wprowadzenia. Halucynacje, lęk, zaburzenia snu, psychozy i samobójstwa to tylko niektóre z kilku zaburzeń psychicznych po szczepieniu COVID, które zostały zgłoszone w ponad 100 000 przypadków.

FDA poprosiła sędziego federalnego, aby opinia publiczna poczekała do 2076 r. z ujawnieniem danych dotyczących szczepionek firmy Pfizer . Tak, to prawda, chce 55 lat, aby ujawnić wszystkie dane dotyczące szczepionek Covid-19. FDA twierdzi, że opublikowanie wszystkich 451 000 stron, które wykorzystano do zatwierdzenia szczepionki Pfizera, może zająć do 2096 roku. Szeroko znana wirusologia i były starszy rangą oficer Fundacji Billa i Melindy Gatesów ostrzegł, że zaszczepieni są tymi, którzy naprawdę służą jako rodzaj pożywki dla wirusa .Zachęcał również osoby nieszczepione do „pozostania nieszczepionymi”, jednocześnie przepowiadając nieunikniony „zapaść naszego systemu opieki zdrowotnej” z powodu komplikacji zdrowotnych u zaszczepionych. Tymczasem wiodący lekarz, któremu przypisuje się poprawę wczesnego leczenia COVID-19, powiedział na konferencji, że celem kampanii transmisji szczepionek jest „kontrola i zabicie dużej części naszej populacji bez podejrzeń, że zostaliśmy zatruci”.
„Zgonów, które mają nastąpić po szczepieniach, nigdy nie będzie można przypisać truciźnie. Będą zbyt różnorodne, będzie ich zbyt wiele i będą w zbyt szerokim przedziale czasowym, abyśmy mogli zrozumieć, że zostaliśmy otruci” – twierdzi dr Shankara Chetty.
greatgameindia.com/young-people-40-times-risk-vaccines/