LOOK-Y

Zdroj: Log into Facebook | Facebook The dragon spirits are backMore
Zdroj: Log into Facebook | Facebook
The dragon spirits are back
TerezaK
Gabriel: neovlivňuji, jen radím, z Nebes, co i Panna Maria oznámila:
-- " Učiň vše, aby se nestalo pro tento krásný národ".... A jestli lidé zvolí skutečně Korčoka, -prohráli. Pak, Gabriel oznamuje, že Slovensko nepůjde směrem, kterým má jít, A MĚLO ano? Ale půjde cestou NEGATIVITY. On je čistá vojna, kde se pohne NATO, bude on-Korčok.Korčok je klasický bojový na vojnu.
Dodneška nevím, kdo …More
Gabriel: neovlivňuji, jen radím, z Nebes, co i Panna Maria oznámila:
-- " Učiň vše, aby se nestalo pro tento krásný národ".... A jestli lidé zvolí skutečně Korčoka, -prohráli. Pak, Gabriel oznamuje, že Slovensko nepůjde směrem, kterým má jít, A MĚLO ano? Ale půjde cestou NEGATIVITY. On je čistá vojna, kde se pohne NATO, bude on-Korčok.Korčok je klasický bojový na vojnu.
Dodneška nevím, kdo ho volil, asi mladí-což jim nemám za zlé, protože jsou mladí, kolem 18, protože stále věří na tu lepší cestu.--(naivně světskou, vl. pozn.)
-- Ale pozor, on je velmi zrádná liška. Já ho viděl a viděl jsem Azrael, a viděl jsem Azrael co ukazoval: Azrael mi ukazoval boje. Ukazoval mi skutečně bojové skutky, které by byli. Že by se pletl do všech státu,kde by byla vojna. Všude by posílal zbraně, tak jak posílali Češi zbraně, a miliardy peněz z našich kapes. Lidé dobří, uvažujte, prosím, pěkně. Zvažte to, Slováci, ať je Pelegrini takoví nebo makoví, ale Pelegrini si nehraje na žádnou loutku, ale mluví normálně. Neukazuje na durhé prstem.Já ho nechci. Můj prezident je Bůh. Kašlu na politiku. POmáhám jenom proto, aby lidé otevřeli oči, protože vy jste nezažili skutečné bojové akce... Když vidíte ty lidi, co tam jsou, to je jedno, jestli Fiala, ale Korčok, podívejte se znova na ty fotky a otevřete srdíčka. Korčok je jedna ruka s NATEM, jedna ruka s Amerikou , se všemi válečnými stavy. Podporuje válku na Ukrajině... Kam půjdou peníze poplatníků?To dřív žaba překulí tunoý kámen přes Krkonoše, než by Korčok bol prezident, ano?
A je mi jedno, že bookmaker si dal kurz na 1:8 na Korčoka dej si klidně na Pelegriniho i 1:20 , pokud je láska a spravedlnost na světě a čístá duše lidí a srdíčka Slovanů, dají ne Kocoura v botách, Korčoka... Pelegrini je někdo, KDO SKUTEČNĚ ZAKÁŽE POSÍLAT VOJÁKY DO VOJNY. Slováci, však oni Slováci nemají Armádu.. Vy to nevíte ? SLOVENSKO DAROVALO UKRAJINĚ VEŠKEROU ARMÁDU. Slováci tam nic nemají. Nemáme tu nic... ..Vrtulník, jeden.. ..záchranářský.u nemocnice, ano. V Bratislavě. Jinak: bojové letadla nemají Slovácí ..níc,nemají, my jsme úplně všechno dali pryč. Slováci všechno dali Ukrajincům. prosím, Pěkně, ani stíhačky nemají, letadla, nic. Zeptejte se generálů. (viz pozn. pod komentářem) v Parlamentu, mávnou rukou. Takže jaká je připravenost Slovenského národa, kdyby nás někdo ohrožoval? vytáhneme cepy, hrábě, vařechy? však nemám nic,tady Všechno dali pryč. Kdo to udělal: Matovič. Všechno rozprodali, zatím co si válí ... ve svých zámcích v Monaku. Vy to nevíte ? Mají v Monaku sídla za miliardy dolarů. zatím, co vy jste pili vodu.
Vtip století:
pan Maťovič řekl, že on nenosí u sebe peněženku, ani karty, že to má jeho manželka. Smál jsem se, až jsem se zkutálel, jak jsem to četl. Jestli on nemá karty, pak je mimozemšťan, nebo umí tak dobře lhát, že oklamal národ, ale dneska už by neoklame ani kočku domací.

(Fico toto zarazil,takže Slováci mají. Proto je na Slovensko Zelenský naštvaný. Pokud vyhraje Korčok, tak to opět dovolí-posílat zbraně. Pelegrini to nedovolí.)

PANE BOŽE, VŠEMOHOUCÍ, OCHRAŇUJ JEJ, PROSÍM, PRO JEHO PRÁCI PRO TEBE:
Marek Andel Gabriel
Log into Facebook | Facebook
One more comment from TerezaK
TerezaK
Od: Tomek : "Že by to bola ta kometa co nahle zmeni smer" 8. apríla 2024 nastáva mimoriadne zatmenie Slnka: …