Clicks1.8K
Marki
13

Katolický kněz sťat islamisty

Sýrie - Vatikán potvrdil chladnokrevnou vraždu františkánského kněze Murad François (49). On byl sťat v roce veřejnosti radikálními islámskými teroristy v neděli 23.června v severní Sýrii v regionu Gassanieh.
Krk svázanými kněze byl oddělen nožem. Poté, hlava byla ukázána řvoucí dav. Katolický kněz hledal útočiště v místní křesťanské kláštera, který byl napaden teroristické skupiny al-Jabhat Nusra.
Tento ohavný čin musí přivést na mysl každý křesťan ve světě, který tito takzvaní rebelové v Sýrii jsou chladnokrevní zabijáci a žádné bojovníků za svobodu, a určitě nejsou strážci islámu. Mohou křičet "Allahu Akbar", zatímco jejich porážka tak hlasitě, jak chtějí, to nemá absolutně nic společného s Bohem.
Každý, kdo má život člověka se dopustí smrtelného hříchu, období!
Každý muslim, který nemá Důrazně odsuzujeme tuto brutální vraždu bezbranných katolických kněží dělá sám spoluvinu.

Korán to zakazuje. Vrazi a všichni lidé, kteří tohle sledovali, a neudělal nic, skončí ve věčném zatracení. Jsou to služebníci satana a budou navždy odčinit jejich zbabělý čin.
Poprava je znázorněno na následujícím videu, což otec François na mučedníka, který zemřel jen proto, že jeho křesťanské víry.
Varování: záznam je velmi brutální a jen jsem to ukázat, protože tam jsou lidé, kteří stále popírají, že taková zvěrstva se dopustily džihádistů v Sýrii.

První oběť otec François. Druhý, který byl také sťat, je řekl, aby spolupracovaly s vládou al-Assad. Třetí osoba, která 's rukou byly svázané za zády a klečí na zemi čeká stejný osud.
Chybí mi slova, abych vyjádřil své rozhořčení o této strašlivé masakr. Ty zatracené vrazi nechat i děti dívat.
Proč západní média nehlásí o těchto ohavných vražd křesťanů, ao tom, kdo dává těmto kapely vrahů všechny peníze a zbraně k vzteku v Sýrii? A to nejhorší diktatury, jako je Saúdská Arábie a Katar, stejně jako Turecko, Jordánsko a Izrael, a ve Spojených státech a ve Velké Británii.
Kde je odsouzení těchto zvěrstev vládami tzv. civilizovaného Západu? Jinak, dělají obrovské pobouření, pokud jde o lidská práva a ochranu lidského života. Je zřejmé, že všechny prostředky jsou v pořádku pro ně tak dlouho, dokud jsou o svržení Asada.
Tímto vyzývám všechny čtenáře ASR (viz odkaz na zdroj níže) poslat tento článek s videem se všemi členy vlády, vlády, médií, státní zástupci, zástupci různých náboženství a všem, kteří by měli vědět o to.
Podpora ze strany teroristů, kteří napadli Sýrii a kteří se zaváží nejhorších zločinů musí být okamžitě zastaveno a pachatelé potrestáni.
Zdroj: all-schallundrauch
apredsasatoci
@Caesar aj tvoj haRABIN je fanda zidov. aj tvoj haRABIN odklepol istambulsky dohovor.
Caesar
Istanbul. dohovor odklepol sorosovec Dzurinda, ako minister zahranicia u sorosovky Radicovej. Harabin nemal ziadnu funkciu u Radicovej.
Ružena likes this.
Ružena
@Caesar si neprizná, že sa v ňom mýlil, to je tá pýcha blog.infovojna.sk/harabinova-naro…
apredsasatoci likes this.
Caesar
A tých odporných teroristov a banditov podporuju sudruhovia z EU, USA, co maju plné papule demokracie, ludských práv, slobod, tolerancii..... a sialený masový vrah a zlocinec Erdogan!
Z Turecka su teroristom podporovaných Erdoganom, dodávane rakety, zbrane, zasoby, bojova vozidla a posily pre teroristov, aby utocili proti Syrskej Armade.

Turecko počas víkendu navrhlo a zrealizovalo 72-hodinové …More
A tých odporných teroristov a banditov podporuju sudruhovia z EU, USA, co maju plné papule demokracie, ludských práv, slobod, tolerancii..... a sialený masový vrah a zlocinec Erdogan!
Z Turecka su teroristom podporovaných Erdoganom, dodávane rakety, zbrane, zasoby, bojova vozidla a posily pre teroristov, aby utocili proti Syrskej Armade.

Turecko počas víkendu navrhlo a zrealizovalo 72-hodinové prímerie v severozápadnej Sýrii, aby posilnilo niekoľko frontových línií so svojimi povstaleckými zastupiteľskými silami.
„Toto prímerie využilo Turecko na presídlenie svojich teroristov z okupovaného Afrínu do Hama,“ uviedol zdroj z 11. divízie sýrskej armády a dodal, že „Turecko prosilo Rusko o prímerie a súhlasili. Robia to zakaždým, keď ich teroristi stratia pôdu. “
„Teroristi“ uvedení v citácii sú členmi tureckých ozbrojených síl Euphrates Shield, ktoré nedávno presunuli z oblasti Afrinu v severnom Aleppe do osi Idlib-Hama.
Akonáhle dorazili do severozápadnej Hama, začali spúšťať ťažké útoky pozdĺž frontu Kafr Naboudeh. Napriek ich najlepšiemu úsiliu však neboli schopní dosiahnuť žiadne zisky.
V pondelok večer Euphrates Shield spojil sily s džihádistickými povstaleckými skupinami v severozápadnej Sýrii, aby spustili rozsiahlu protiofenzívu v Kafr Naboudeh. Džihádistické skupiny tvrdia, že zachytili Kafra Naboudeha; nebol však vydaný žiadny vizuálny dôkaz na potvrdenie ich správ.
Ankara zintenzívňuje dodávky zbraní sýrskym opozičným silám, oznámila v nedeľu agentúra Reuters.
Podľa ich údajov Turecko urobilo toto rozhodnutie po neúspešných pokusoch presvedčiť Ruskú federáciu počas stretnutí spoločnej kontaktnej skupiny, aby zastavili eskaláciu napätia v regióne. Ako zdôraznili opozičné sýrske kruhy, ofenzíva sýrskej armády vyvoláva prílev utečencov do Turecka.
Turecké úrady dodali do Sýrie desiatky obrnených vozidiel, MLRS Grad a protitankové raketové systémy. Dodané zbrane, ako naznačili partneri agentúry, pomohli opozičným silám znovu získať mesto Kafr Nabuda, ktoré boli predtým oslobodené vládnymi silami.

TURECKEM PODPOROVANÍ MILITANTI VYSTŘELILI NA HAMA AIRBASE RAKETY GRAD
Bojovníci turecké národní fronty pro osvobození (NFL) vystřelili 25. května na Hama Airbase desítky raket Grad. Raketový útok provedl Glory Corps, jedena z několika skupin, které loni vytvořily koalici NFL. Skupina v tiskové zprávě uvedla, že útok byl reakcí na „masakry režimu“ v Idlib a jeho okolí. Zdroj z Hama Airbase potvrdil SouthFront, že v blízkosti základny dopadlo více než 20 raket. Podle zdroje však nezpůsobily žádné škody ani ztráty. Zdroj objasnil, že personál byl na takové útoky připraven. Toto byl třetí útok na leteckou základnu Hama během tohoto týdne. O den dříve, Hay'at Tahrir al-Sham (HTS) zaměřil na leteckou základnu palbou raket. Předtím se ozbrojený drone roj pokoušel zasáhnout cíle uvnitř letecké základny. Idlibští militanti se pravděpodobně snaží udeřit Hama Airbase, protože je tam rozmístěno několik ruských vojenských jednotek. Hlavní operační sál syrské arabské armády (SAA) v severní Hama je také lokalizován uvnitř airbase.
Mates5485 likes this.
Maria Dubovska
možeš to tuláku trochu rozvinút? vatikánska politika može za týchto islamistov? vobec ma nenapadá jak by to mohlo súvisiet.
Ladislav Bajza
Maria Dubovska -Tu máš ešte jeden rébus: Podľa dnešnej RKC mohamedáni len takýmto spôsobom uctievajú a slúžia tomu istému Bohu,ako kresťania . www.idnes.cz/…/vanocni-smireni… Znamená to ,že aj kresťania ho môžu takto "uctievať"? :)
TULÁK
José Vargas: válka se rozšíří daleko za hranice Blízkého Východu

Ilustrační foto
Foto: EPA
Šokující video, na kterém radikální islamisté ze syrské opozice s obzvláštní krutostí zabíjejí katolického kněze Francoise Murada a další dva křesťany, jež bylo zveřejněno na Internetu, otřáslo světovou veřejností.
Na záběrech je velmi dobře vidět, jak povstalci za výkřiků Alláh akbar odřezávají mužům …More
José Vargas: válka se rozšíří daleko za hranice Blízkého Východu

Ilustrační foto
Foto: EPA
Šokující video, na kterém radikální islamisté ze syrské opozice s obzvláštní krutostí zabíjejí katolického kněze Francoise Murada a další dva křesťany, jež bylo zveřejněno na Internetu, otřáslo světovou veřejností.
Na záběrech je velmi dobře vidět, jak povstalci za výkřiků Alláh akbar odřezávají mužům hlavy a jak shromážděné publikum, včetně dětí, skoro s úsměvem vše pozoruje. Někteří vše dokonce natáčejí na mobilní telefony. Jak oznámila informační agentura Vatikánu, útočníci obsadili klášter, ve kterém jejich oběti bydleli.
Tyto vraždy jsou dalším důkazem pronásledování křesťanů na Blízkém Východě, v daném případě v Sýrii, prohlásil v rozhovoru pro Hlas Ruska známý španělský vatikanista a ředitel katolického časopisu Religión Digital José Manuel Vidal:
Křesťany v Sýrii bezpodmínečně utiskují a s počátkem občanské války se jejich postavení ještě zhoršilo. Pokud jde o video, tak si myslím, že není skutečné. To, že k vraždě došlo, je fakt. Potvrdili to představitelé Františkánského řádu ve Vatikánu, avšak video s touto vraždou zřejmě nesouvisí.
José Manuel Vidal vyjádřil své znepokojení v souvislosti s masovým odchodem křesťanů ze Sýrie, mimochodem, stejně jako i ostatních obyvatel země. Důvodem je eskalace konfliktu v zemi a pravděpodobnost, že se v případě pádu režimu Bašára Asada dostanou k moci radikální islamisté:
Pokud by se dostali k moci islamisté, tak křesťany jednoduše vyvraždí. Ve Vatikánu to velmi dobře chápou. Papež František nejednou vyzýval obě strany konfliktu, aby zastavili krveprolití a sedli za jednací stůl. Kromě toho, přikázal také celé řadě vysoce postavených katolíků, vřetně představitelů apoštolské nunciatury v Damašku, pokusit se konflikt nějak ovlivnit.
Následně prezident španělské Asociace obětí terorismu ACVOT José Vargas v rozhovoru pro Hlas Ruska prohlásil, že je nutné co nejrychlejší ukončení násilí v Sýrii, protože ohrožuje už i mezinárodní bezpečnost:
Velmi mě znepokojuje to, že většina syrských povstalců jsou radikální islamisté. Skuteční extremisté s myšlením jako u vyhlášených teroristů. Pokud se světové společenství nebude vážně zabývat situací v této zemi, tak tam mír nebude nikdy. Následně se pak válka rozšíří i za hranice Blízkého Východu.

Arabské jaro se nevyvedlo ani v Egyptě.Kdopak asi podporuje takové divochy?Kde by prosím vás brali na zbraně.Tak fandím Asadovi a Rusům.Máš mi ještě za zlé, Marie?
alino
rehku, myslels toto?
alino
Ktoré video mi to zmázli rehku?
Hladáš Server?
2 more comments from alino
alino
Myslíš dítka 3. ročníku katolíckeho náboženství ? Náš Boh má tisíc tvárí a tisíc mien?
alino
To aby sa skôr kresťania naučili bozkávať korán
ANNA LU
Susy Longoria
Dios tenga en su gloria a este mártir