Clicks9
lv.news

Kopējā izgāšanās: Francisks saņēma 75 klikšķus

Bezjēdzīgā Pontifikālā kultūras padome 6.-8. maijā rīkoja bezjēdzīgu, bet daudz reklamētu "Veselības konferenci", kurā piedalījās aptuveni 100 runātāju.

Videoklipi tika publicēti YouTube.com kanālā, kas vienlaikus rīkoja Ņujorkas Kuras fonda akciju. Lielākā daļa no viņiem saņēma no 1 līdz 200, bet daži video - aptuveni 500 klikšķu.

Medicīniskā diskusija par Covid-19 ilgtermiņa sekām radīja 7 000 klikšķu, bet abortu atbalstītāja, dziedātāja Keitija Perija saņēma 32 000 klikšķu. Tiešraides laikā tiešsaistē bija vidēji 12 līdz 17 skatītāju.

Amerikāņu rokeris Džo Perijs, kurš 1987. gadā producēja dziesmu par transvestītu, ieguva 1,7 tūkst. Skatījumu pēc tam, kad par notikumu ticīgos bija informējušas katoļu vietnes, piemēram, Canon2012.com un NovusOrdoWatch.org. Prezentācijas laikā viņš stostījās apkārt un izteica gudrību, ka "diēta ir svarīga labklājībai".

Konferences beigās, sestdienas vakarā plkst. 23.59, videoklipiem bija šādi skatījumi:

Francisks: 75
Jaunā laika figūra Dīpaks Šopra: 86
US-Covid organizators Antonijs Fauci: 145
Soprāna dziedātāja Renē Fleminga: 43
Supermodele Sindija Kroforda: 88
Moderna izpilddirektore Stefane Bancela: 51
Google veselības nodaļas vadītājs Deivids Feinbergs: 11

Konferences galvenais mērķis bija izmantot Vatikāna [amorālā] "morālo" balsi, lai piespiestu cilvēkus iegūt Covid-19 vakcīnas.

Konferences laikā Čelsija Klintone aicināja uz cenzūru sociālajos medijos, lai novērstu atklātu informāciju par Covid vakcīnām.

Fauci, novecojušais katolis, teica, ka [vakcīnas propagandas] “vēstījums” jāsaskaņo ar pareizo “vēstnesi”, kura vidū garīdzniekiem bija svarīga loma [jo viņš neko labu nedara].

Sindija Krauforde runāja par "zaļās tējas", "meditācijas rutīnas" un "10 minūšu kardio treniņa" nozīmi. Konference bija galīgais pierādījums tam, ka neomodernistiskais Vatikāns ir pārtapis par sektas parodiju.

#newsRtpimuulwm