lv.news
25

Francisks sludina reliģiju bez Kristus

Franciska 2021. gada janvāra video lūgšanas nodomu, kas izlaists 5. janvārī un saucas "Cilvēciskās brālības dienestā", kamēr katoļi ir dievkalpojumā bez Kristus. Kaut arī Francisks uzstāj, ka …More
Franciska 2021. gada janvāra video lūgšanas nodomu, kas izlaists 5. janvārī un saucas "Cilvēciskās brālības dienestā", kamēr katoļi ir dievkalpojumā bez Kristus.
Kaut arī Francisks uzstāj, ka kristiešiem jālūdz kopā ar tiem, kas lūdzas saskaņā ar "citām" kultūrām, "citām" tradīcijām un "citiem" uzskatiem, video redzams, kā sēdoša katoliete stāsta skaitāmo rožukroni, musulmaņu meitene, kas noliecās uz lūgšanu paklāja, un Ebrejs lūdzas no grāmatas. Tiek ignorētas tādas milzīgas grupas kā hinduisti un budisti.
Vārda "cits" lietošana liek domāt, ka dažādas reliģijas ir savstarpēji aizstājamas un ka patiesībai nav nozīmes reliģijā. Francisks apgalvo, ka "brālība" liek mums atvērt sevi "visu tēvam", turpretī patiesībā Dievs ir tikai viņa "vienpiedzimušā" dēla un to cilvēku tēvs, kuri ir iekļauti Dēlā caur Baznīcu.
Pēc tam sierīgajā video redzams, kā trīs pielūdzēji viens otru panāk ar mobilo tālruni un kopā strādā zupas virtuvē, acīmredzami valkājot obligātās Covid-19 maskas.
Vienlaikus …More