Clicks487
csk.news
5

Kardinál Brandmüller: Koronavírus NIE je trestom Božim

„Určite“ to nie je Boh, kto trestá človeka, keď na neho príde zlo, ale človek sám, ktorý koná autonómne a trestá sám seba, píše o koronavíruse kardinál Walter Brandmüller na Kath.net (28. marca).

Všetko zlo nazýva horkým ovocím hriechu „ale nie trestom urazeného a nahnevaného Boha“.

Podľa Brandmüllera stvorený človek uvoľnil všetko zlo vo stvorení postavením sa proti Stvoriteľovi a bude spasený, keď sa k Nemu vráti.

Obrázok: Walter Brandmüller, #newsLppsxmnmcs
zaba
Přesně tak. Vzhledem k umělému charakteru koronaviru, vzhledem k podpoře drakonických opatření z nejvyšších míst, která ale způsobí spíše ekonomický a politický kolaps se domnívám, že jde spíše o kroky vedoucí k novému světovému řádu, než o Boží trest. Ale i takové počínání se nevymklo Bohu z jeho řízení, protože jeho prozřetelnost, než začne trestat, tak nejprve vyzkouší ve svém milosrdenství …More
Přesně tak. Vzhledem k umělému charakteru koronaviru, vzhledem k podpoře drakonických opatření z nejvyšších míst, která ale způsobí spíše ekonomický a politický kolaps se domnívám, že jde spíše o kroky vedoucí k novému světovému řádu, než o Boží trest. Ale i takové počínání se nevymklo Bohu z jeho řízení, protože jeho prozřetelnost, než začne trestat, tak nejprve vyzkouší ve svém milosrdenství všechny způsoby nápravy. Tím nejlogičtějším způsobem prozření, alespoň pro některé, je určitě nechat trochu vykvést ovoce naší pýchy. Boží trest pak určitě dopadne, až nový světový řád brutálně zaútočí na ty, kdo ho nebudou chtít přijmout. K takovému stavu globální totality máme asi ještě daleko. Zatím nedošlo ani k jeho vytvoření, ale koronavirus může být dobrým nástrojem k urychlení kroků k vytvoření NWO. Osobně si myslím, že tímto krokem mohly být spuštěny kroky, které povedou až k jedinému řešení, že Bůh bude muset vstoupit do dění na Zemi, protože kdyby tak neučinil, ďábel by mu jeho dílo fakticky ukradl. Tak bude otevřeno poslední Zjevení Boží moci, které skrze slavný příchod PJ očistí Zemi po té, co byla téměř fakticky ztracena. Poslední kniha bible se tak začne před námi odvíjet.
apredsasatoci
Všetko čo sa deje, Bohu je známe.
obyčajná veriaca žena
Popiera čtvrtú pravdu viery: Boh dobrých odmeňuje a zlých tresce!
apredsasatoci
Koho Pán Boh miluje krížom navštevuje. 😉
BernadettaJaMalinka
Boh je sudca spravodlivý, dáva výstrahy každý deň. !! Ž7