pl.news
53.2K

Tucho wyobraża sobie nieletnią dziewczynę mającą romans z "Jezusem"

Odkryta na nowo książka pornograficzna autorstwa Tucho Fernándeza "La Pasíon Mística" zawiera fantazję o seksualnym spotkaniu 16 (!) letniej nastolatki z "Jezusem Chrystusem".

W rozdziale 6 dziewczyna mówi do "Jezusa Chrystusa": "Widzę Cię kąpiącego się w morzu, pozwalającego tym kroplom mieć przywilej dotykania Cię".

"Pozwól mi pieścić Twoją skórę, Jezu, powoli, z całą zdolnością do miłości, jaką ma to małe stworzenie".

Rozdział zawiera długi opis całowania i pieszczenia Jego ciała od stóp do głów: "Pieszczę Twoje dłonie, Panie, splatam Twoje palce z moimi, czuję ciepło i miękkość Twojej skóry. Pieszczę koniuszki Twoich palców, gdy kontempluję tę najświętszą ranę, którą trzymasz w dłoni".

"Pieszczę Twoją twarz, Jezu, i zbliżam się do Twoich ust [...]. Pieszczę Twoje wargi i w bezprecedensowym porywie czułości pozwalasz mi je delikatnie u całować. Wydawało mi się, że słyszałam w Biblii Twoje zaproszenie: 'Pocałuj mnie pocałunkami swoich ust'".

"Matka Boska" Tucho stoi obok i aprobuje spotkanie, a dziewczyna mówi do "Jezusa": "Twoja Matka, najbardziej wolna kobieta w historii, również pozwala mi Cię kochać; zgadza się dzielić ze mną tę wzniosłą radość i zostawia nas samych".

"Maryja zaprasza mnie, abym nadal Cię kochała".

Obraz: © Mazur, CC BY-NC-ND, Tłumaczenie AI

wacula25wp.pl
KARDYNAŁ -Tucho Fernández rozum jak by 7 kl. nieskończył
Norah Sarah
Obrzydliwy stary dziad
Neo Kowalski
Na sam widok Tucho i Bergola mam odruch wymiotny... 🤮 🤮
Odrażające i wsyrętne indywidua.😲
Urszula Rok
Coś niesamowitego. Takie wizje w głowie katolickiego kapłana. Jeszcze o nich rozpowiada w książce. Zgodzę się, że są takie demony w człowieku, które można wyrzucić jedynie postem. Tak nauczał sam Pan Jezus (Mk 9.14-9.29)
Izabela Sylwia - IS 2201
Na takie wyobrażenia może dobrym lekarstwem oprócz modlitwy o uwolnienie od nieczystych myśli, byłby post o chlebie i wodzie np. w środy i piątki.