Clicks3.4K
Libor Halik
19
Dle znamení ztuhlé krve sv. Januária vraždění Covid vakcínami, pak válkou začíná. Italové ztuhlí jako zůstala ztuhlou krev sv. Januária (i po mši 1h3min17s kněz). Neapolitánci skleslí, zděšení a …More
Dle znamení ztuhlé krve sv. Januária vraždění Covid vakcínami, pak válkou začíná. Italové ztuhlí jako zůstala ztuhlou krev sv. Januária (i po mši 1h3min17s kněz). Neapolitánci skleslí, zděšení a smutní, že zázrak nenastal (před mší 3min:16s kardinál Sepe) 16.12.2020 v 18,30. Většina si to znamení nejspíš VYKLÁDÁ mylně skrze neustálé omílání televizní pandemie, kde platí hitlerovské Geblsovo, že opakovaná lež se stává posluchačům pravdou. Menšina snad, díky srovnání s 19.9.2020, kdy ke zkapalnění došlo - což byla tehdy odpověď na prosbu kardinála Sepeho, který měl na své roušce nápis - sv. Januárie zachraň nás od koronaviru. Tehdy zkapalnilo, tím mu tehdy přišla JASNÁ ODPOVĚĎ, že koronavir - od ledna 2020 už 22x zmutovaný, jak řekla vědkyně Peková, se stal neškodnou chřipečkou a rýmou. (porovnej na: Strup krve sv. Januária 19.9.2020 zkapalnil - Covid není tak nebezpečný a válka asi ještě nebude ) Když 16.12.2020 krev sv. Januária, italsky San Gennaro, nezkapalněla, je to zlé znamení smrti skrze Covid vakcíny a pak skrze 3. světovou válku, pokud výjimečně nezkapalní ani dnes 17.12.2020 skrze tzv. laický zázrak (včera měl být klerikální zázrak, ale nenastal). Dnes jsem se později dozvěděl díky upřesnění Andreje Rublovského, že včera se výjimečně nekonal obřad v kapli laiků, ale v kněžském dómu kvůli předpisům o rozestupech lidí za éry koronaviru. Čili dnes 17.12.2020 se žádný obřad s krví sv. Januária už konat neměl ani nekonal. quotidiano.net/…olo-san-gennaro-oggi-1.5821760 a napolitoday.it/…icembre-2020-celebrazioni.html Český text můžete volně rozšiřovat.
MILOSLAV
Ahoj Libore, potřeboval bych seznam toho co se stalo pokaždé když krev neskapalněla.
Libor Halik
Také bych potřeboval Mílo, tak dokonalý celý seznam jsem zatím nikde nenašel. Vždy jen částečný. Přeji Ti Mílo k Tvému dnešnímu svátku Boží požehnání a ochranu.
Glockner ...
sv.Januárius má svátek 19.9.2020 a tehdy se jeho krev zkapalnila, což bývá znamením pokojného celoročního soužití národů.
Libor Halik
Jste hlupák Glockner? Proč se pak koná zkouška zázraku či nezázraku 3x za rok!
Bzaru shares this
3.4K
blood sv.Januarua in Italy
ľubica
ano, registrovala som to aj ja,.....
Libor Halik
Aj slovenský novinári: hlavnespravy.sk/…ento-rok-neskvapalnila/2383882 Jav skvapalnenia má nasledovný priebeh: počas obradu sa celebrant priblíži s ampulkami, v ktorých je zaschnutá krv k lebke sv. Januária. Po tomto priblížení začne krv kvapalnieť, zväčšuje svoj objem a začne vrieť a bublať. Na očakávaný úkaz sa každoročne prichádzajú pozerať tisícky veriacich. Pokiaľ dôjde ku skvapalneniu, …More
Aj slovenský novinári: hlavnespravy.sk/…ento-rok-neskvapalnila/2383882 Jav skvapalnenia má nasledovný priebeh: počas obradu sa celebrant priblíži s ampulkami, v ktorých je zaschnutá krv k lebke sv. Januária. Po tomto priblížení začne krv kvapalnieť, zväčšuje svoj objem a začne vrieť a bublať. Na očakávaný úkaz sa každoročne prichádzajú pozerať tisícky veriacich. Pokiaľ dôjde ku skvapalneniu, tak počas slávnosti hlavný celebrant nakloní relikviár na bok a veriacim je oznámený začiatok skvapalňovania. Tento rok však čakali veriaci márne.
Sv. Januárius, biskup z Beneventa, bol popravený v roku 305 za vlády rímskeho cisára Diokleciána, v Puteole (dnešné Pozzuoli) pri Neapole. Bolo to posledné a najväčšie prenasledovanie kresťanov v Rímskej ríši. Krátko nato sa dostal k moci cisár Konštantín Veľký, ktorý legalizoval kresťanstvo na území celej ríše.
Andrej Rublovský
Krev nezkapalnela. 16.12. je jako treti v poradi lidmi z Neapole nazyvan jako "Miracolo laico". Takze dnes uz k zadnemu zazraku nedojde.

napolitoday.it/…icembre-2020-celebrazioni.html
Zazrak nenastal:
quotidiano.net/…olo-san-gennaro-oggi-1.5821760More
Krev nezkapalnela. 16.12. je jako treti v poradi lidmi z Neapole nazyvan jako "Miracolo laico". Takze dnes uz k zadnemu zazraku nedojde.

napolitoday.it/…icembre-2020-celebrazioni.html
Zazrak nenastal:
quotidiano.net/…olo-san-gennaro-oggi-1.5821760
Libor Halik
Díky za upřesnění. Včera se výjimečně nekonal obřad v kapli laiků, ale v kněžském dómu kvůli předpisům o rozestupech lidí za éry koronaviru. Čili dnes se žádný obřad s krví sv. Januária už nekonal.
mavigerdan
Sv.Januarij má podle nového kalendáře hlavní svátek 19.září (+305) a druhý největší přenesení moščí květen (cca 480). Prosincový svátek je novinková záležitost od 1631 a velká většina neproměnění připadá právě na tento. O tom jsme přeci diskutovali i 16.12.2016, kdy nedošlo k proměně.
Snad to souvisí s výměnou arc.bisk. kard. Crescenzia Sepe v sobotu za Dominika Battaglia.