Peter(skala)
83.2K

VAROVANIE: ... modlime sa, aby ukončilo 3 svet.vojnu

Varovanie je niečo, čo bude najskôr videné vo vzduchu, všade na svete a okamžite sa to premení do vnútra našich duší. Nebude to trvať dlho, ale bude sa to zdať veľmi dlhé kvôli tomu, ako to na nás …More
Varovanie je niečo, čo bude najskôr videné vo vzduchu, všade na svete a okamžite sa to premení do vnútra našich duší. Nebude to trvať dlho, ale bude sa to zdať veľmi dlhé kvôli tomu, ako to na nás zapôsobí. Bude to k dobru našich duší, aby sme uvideli v nás, v našom svedomí ... dobro a zlo, ktoré sme spôsobili.
Vtedy pocítime veľkú lásku k našim nebeským rodičom (k Bohu, nášmu Otcovi a k Márii, našej Matke) a budeme prosiť o odpustenie za všetky urážky.
Varovanie je určené pre všetkých, pretože Boh si praje našu spásu. Má spôsobiť, aby sme sa viac priblížili k Bohu a prehĺbili svoju vieru. Preto sa musíme na tento deň pripraviť. Nemáme ho však čakať v strachu, pretože Boh nezosiela nič, aby strašil, ale robí to kvôli spravodlivosti a z lásky, aby sa mohli radovať večným šťastím a neprivodili si zavrhnutie.“
(Panna Mária vizionárke: Jacinta Gonzalez / Garabandal – Španielsko / r.1961-1965)
................................................................................
Zjavenie Panny …More
LuciaHV
Mili bratia a sestry...urcite to, co pisete, myslite uprimne a nezoslati ste la
hostajni k hlasu Pana a Matky Spasy ; dolezite je pocuvat hlas Ducha Svateho a prosit ho, aby sme prehovorili v pravy cas a ak treba, aby sme mlcali, ale najdolezitejsie je konat v Laske, trpezlivosti, pokoji, velkodusnosti a ak treba aj v tichosti....aby sme nedali prilezitost ku hadke alebo nebodaj k nasiliu. To by …More
Mili bratia a sestry...urcite to, co pisete, myslite uprimne a nezoslati ste la
hostajni k hlasu Pana a Matky Spasy ; dolezite je pocuvat hlas Ducha Svateho a prosit ho, aby sme prehovorili v pravy cas a ak treba, aby sme mlcali, ale najdolezitejsie je konat v Laske, trpezlivosti, pokoji, velkodusnosti a ak treba aj v tichosti....aby sme nedali prilezitost ku hadke alebo nebodaj k nasiliu. To by sme skor nahrali protistrane:( Nech nas Boh zehna! Zo >3 L.
Peter(skala)
... tak, či tak... niekedy treba aj obhajovať a vysvetlovať, lebo sami sa neobhaja a ani nevysvetlia :)
LuciaHV
Pan si Sam vybera prostriedky ako nas bude viest. Posolstva nemame obhajovat, ani vysvetlovat, ale co urcite mame- je ich sirit. Lebo Pan sa nas raz opyta - preco sme nekonali ked sme mali a mohli....nemajme strach, pretoze v prvom rade kona Pan, On vzdy doplni co my nemozeme a svoje deti si vzdy ochrani:) HALELUJAH!
Peter(skala)
Hoki pred 13 minútami
Petře raději neprorokuj,...
✍️
Hoki... poznaš ten pribeh o topiacom sa človeku ako prosil Boha aby ho zachranil a ked mu poslal zachranarov, tak ich odmietol?!
Je to podobné ako s tým, čo Ježiš hovoril zakonikom, že Boh poslal prorokov a napokon aj Syna ale všetkých zabili.
Dnes toto Božie Slovo platí ovela viac...pretože od toho času uplynulo ovela viac času a tak zaroven …More
Hoki pred 13 minútami
Petře raději neprorokuj,...
✍️
Hoki... poznaš ten pribeh o topiacom sa človeku ako prosil Boha aby ho zachranil a ked mu poslal zachranarov, tak ich odmietol?!
Je to podobné ako s tým, čo Ježiš hovoril zakonikom, že Boh poslal prorokov a napokon aj Syna ale všetkých zabili.

Dnes toto Božie Slovo platí ovela viac...pretože od toho času uplynulo ovela viac času a tak zaroven aj viacero takých situacii, kedy Boh poslal k ludom svojich poslov s odkazom pre ich zachranu duše, ducha i tela.

To iste aj dnes... Boh posiela a ludia namiesto toho, aby sa pýtali, či poslov posiela Boh (skumali-rozlišovali) tak reaguju ako zakonici: "nehovor mi, ty nič nevieš, mam všetko, čo potrebujem, nepotrebujem tvoju zachranu, ja čakam na Boha atd..."

Prečo sa radšej neopýtaju: "tie slová o buducnosti su maš odkiaľ?"
Neopýtaju sa, lebo sa obavaju toho, že by potom vizerali ako tí zakonici, čo sa pýtali Ježiša v dobrom zmysle (Nikodem...)
Oni však radšej ostanu ako zakonici, čo sa sice pýtali, ale nie preto, aby spoznali pravdu, ale aby ho podchytili v reči a sami mohli povedať ako to vidia.
Peter(skala)
Lenže Zazrak sám o sebe nepresvedčí ludí aby verili Bohu. Zázrak pomôže ludom uveriť v spojitosti s predchadzajucim Velkým varovaním, pretože ked to príde, tak všetci spoznaju svoju hriešnosť a vdaka tomu mnohí uveria v Boha i Jeho plánom. Ostanu len veriaci, pretože neveriaci zahynu vo svojich hriechoch a tí, čo ostanu už ako veriaci, tak nasledujuci Zazrak bude pre nich už len takou čerešničkou …More
Lenže Zazrak sám o sebe nepresvedčí ludí aby verili Bohu. Zázrak pomôže ludom uveriť v spojitosti s predchadzajucim Velkým varovaním, pretože ked to príde, tak všetci spoznaju svoju hriešnosť a vdaka tomu mnohí uveria v Boha i Jeho plánom. Ostanu len veriaci, pretože neveriaci zahynu vo svojich hriechoch a tí, čo ostanu už ako veriaci, tak nasledujuci Zazrak bude pre nich už len takou čerešničkou na torte, ktorá bude upevnovať veriacich vo viere.

Zázrak bude počas 3 vatikan.koncilu, pretože Vatikan bude opäť (po vojne a po Varovaní) plný svätosti a pápež konečne bude môcť vyhlásiť 5 marian.dogmu o Spolyvykupitelke. Vtedy to všetci prijmu, pretože na zemi ostanu už len veriaci. Vtedy bude kralovať katolicky kral po určitý čas v období mieru, až pokial nevystupi Antikrist a všetko obrati proti Kristovi.

Až po jeho vlade pridu 3 dni Tmy, počas ktorých príde Velký Trest a zahubí všetkých bezbožných, lebo po týchto dnoch príde Ježiš Kristus vo svojej sláve, aby sudil živých i mrtvych.
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
dyk pred 51 minútami
Toto všetko je o Garabandale. V Garabandale boli predpovedané - Výstraha, Zázrak a Trest.
Nie je mi známe, žeby v Medžugorí sa malo udiať presne to, čo v Garabandale.
✍️
Garabandal a Medjugorje, ale aj iné... všetky zjavenia hovoria o tom istom Zazraku, ktorý bude trvalý a preto mnohí uveria...
koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/zazrak/
dyk
Toto všetko je o Garabandale. V Garabandale boli predpovedané - Výstraha, Zázrak a Trest.
Nie je mi známe, žeby v Medžugorí sa malo udiať presne to, čo v Garabandale. Asi to niekto poplietol.
Počas Výstrahy má Pápež ujsť z Ríma a keď bude Zázrak, tak ho uvidí z miesta, na ktorom bude schovaný a keď ho uvidí, tak sa má pripraviť na mučenícku smrť.
Ja som čítal, že na tom zvláštnom papieri dala …More
Toto všetko je o Garabandale. V Garabandale boli predpovedané - Výstraha, Zázrak a Trest.
Nie je mi známe, žeby v Medžugorí sa malo udiať presne to, čo v Garabandale. Asi to niekto poplietol.
Počas Výstrahy má Pápež ujsť z Ríma a keď bude Zázrak, tak ho uvidí z miesta, na ktorom bude schovaný a keď ho uvidí, tak sa má pripraviť na mučenícku smrť.
Ja som čítal, že na tom zvláštnom papieri dala Panna Mária svoj životopis, ktorí sa ma vydať. Možno že som ja zle pochopil. Neviem.
V tých časoch má hrať dôležitú úlohu Sv. Jozef, čo sa aj nejako napĺňa, keďže Pápež František vložil jeho meno hneď na začiatku pontifikátu do liturgických modlitieb hneď k menu Panny Márie a na Slovensku sa sv. Jozef pridal aj do Radostného ruženca.
Tá, ktorá vedela presný dátum Výstrahy, Mary Loli: "Varovanie a zázrak sa odohrajú v rozmedzí jedného roka." v Garabandale zomrela okolo roku 2009. Sama prosila Boha, aby sa toho dňa nedožila.
Conchita vie presný dátum Zázraku a ten oznámi osem dní pred uskutočnením, aby tam ľudia mohli ísť. Po Zázraku tam vznikne nejaké znamenie, ktoré bude zvláštne tým, že keď sa ho človek dotkne, tak ho nebude cítiť.
- garabandal.cz/p_varovani.php
- koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/…/a27-proroctva-g…
- www.magnificat.sk/…/zjav_011garaban…
- VÝZVA svestským a kresťanským MÉDIAM : “Oznámte verejnosti očakávané VAROVANIE-ZÁZRAK-TREST”
- pekaraul.blogspot.sk/…/koniec-asov-gar…
...
Keď sa vyhlási Zázrak v Garabandale, tak je lepšie tam ísť.
Trest to bude asi samotná vystúpenie antikrista a potom Tri dni tmy, ktoré nastanú po dopade nejakého telesa z vesmíru.
Daniel 12,11n - Blažený, kto vytrvá 1290 dní - to je asi počet dní vlády antikrista.
LuciaHV
Pochvaleny bud nas Pan Jezis Kristu! Tesim sa, Peter, ze pises o tomto velkom akte Bozieho Milosrdenstva pre svet. Modlim sa, aby ani jedna dusa neodmietla pre svoju pychu milosrdnu Ruku nasho laskaveho Boha, ked vo Varovani v Nom spocinie a uvidi realitu svojho zivota. Udalosti z ludskeho pohladu nebudu pre nas mnohych jednoduche, ale ako vravi sam Pan mame ich ocakavat s radostou v srdci a nie so …More
Pochvaleny bud nas Pan Jezis Kristu! Tesim sa, Peter, ze pises o tomto velkom akte Bozieho Milosrdenstva pre svet. Modlim sa, aby ani jedna dusa neodmietla pre svoju pychu milosrdnu Ruku nasho laskaveho Boha, ked vo Varovani v Nom spocinie a uvidi realitu svojho zivota. Udalosti z ludskeho pohladu nebudu pre nas mnohych jednoduche, ale ako vravi sam Pan mame ich ocakavat s radostou v srdci a nie so strachom:) . V Dennicku Sv. Faustiny (Den 1146) - sa , okrem ineho, hovori: "Skor ako pridem ako spravodlivy Sudca, najprv otvaram dokoran dvere mojho milosrdenstva." Pan nam chce dat cas na spoznanie Pravdy o nas samych a tak dolezitej pre konecne smerovanie nasej duse a nasich milovanych: vecny zivot alebo vecne zatratenie. Dava nam cas na napravu, dava cas sklonit sa pred Nim v uprimnej lutosti, prijat Ho ako nasho Trojjedineho a jedineho Boha a Stvoritela, poprosit o odpustenie, napravit to, co sme sposobili sebe aj inym nasimi nespravnymi cinmi a rozhodnutiami, dava a da cas dalej zit pre lasku a v Laske. Nasa Maminka Bozia Panna Maria neunavne nad nami bdie na Nebeskej Klembe. Zdvihnite vecer hlavu k nebu a spoznajte znamenia na oblohe aj v podobe krasnej jasne ziariacej Hviezdy, ktora jasne ziari nizko nad nasimi hlavami a vyzaruje z nej 8 jasnych cípov svetla - pozrite sa mimochodom aj na hviezdu zobrazenu na pokryvke hlavy Matky ustavicnej pomoci:). Nech je zvelebeny Boh!