Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks273

Matka Zbawienia: Ci z was, którzy będą prowadzić grupy Krucjaty Modlitwy Mojego Syna i im pomagać, będą ratować miliardy dusz

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 31 stycznia 2013 roku, godz. 15.30

Moje kochane dzieci Boże, jestem waszą niebiańską Matką, Matką Miłosierdzia, Matką Zbawienia. Jesteście Moimi drogimi dziećmi i okrywam was wszystkich Moim welonem zbawienia, gdy wasze zmęczone dusze zmagają się w bólu.

Módlcie się, Moje dzieci, do Mojego Syna z pełną wiarą i ufnością w Jego Miłosierdzie. On nigdy was nie zawiedzie. Gdy znosicie ból i smutek, bo znacie Prawdę i czujecie się nieszczęśliwi z powodu nieprawości, jakie widzicie wokół siebie, musicie zachować pokój. Jesteście otoczeni Miłością Boga, Mojego Ojca, i błogosławieni Łaskami, którymi Mój Syn was obdarza, co wzbogaca wasze dusze. Nie możecie pozwolić, aby lęk i niepokój odwróciły was od roli, którą Mój Syn wam wyznaczył.

Chrystusowa Armia Reszty zatryumfuje i podczas swojej drogi pozbiera miliardy dusz, które przedstawi przed Tronem Boga. Jak wielkie błogosławieństwo otrzymaliście. Ci z was, którzy będą prowadzić grupy Krucjaty Modlitwy Mojego Syna i im pomagać, będą ratować miliardy dusz. Te modlitwy są jak żadne inne, gdyż zostały dane ludzkości jako Dar, z którym wiążą się szczególne Łaski. Nie wiecie o tym, że dusz, które pomagacie ratować, jest trzydzieści razy więcej, kiedy odmawiacie te Modlitwy. Dają wam one możliwość pocieszenia Serca Mojego Syna przez zwiększenie i wzmocnienie liczby tych dusz, których On potrzebuje, aby wypełnić Swój plan zbawienia.

Dziękuję, że odpowiedzieliście na prośbę Mojego Syna z Nieba. W ciągu ostatnich dwóch tygodni otrzymaliście wiele Łask. Owoce tych Łask staną się dla was wyraźniejsze w miarę posuwania się naprzód na drodze Prawdy do Życia Wiecznego.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…usowa-armia-reszty-zatryumfuje
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…t-army-of-christ-will-triumph/

_____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

krucjatamodlitwy.pl

_____________________________________________________________