Clicks2K
m.rekinek
5

APEL DO ZASZCZEPIONYCH ! I TY MOŻESZ WKRÓTCE ZOSTAĆ PODCZŁOWIEKIEM

Oto jesteśmy, 20 miesięcy od najbardziej podstępnego planu wszechczasów i teraz jest więcej niż oczywiste, że „teoretycy spisku” mieli rację. Australia jest teraz pełną tyranią; Zielony Paszport to przesądzony wniosek w całej Europie; Dziesiątki tysięcy pielęgniarek zostało zwolnionych za niespożycie niebezpiecznego produktu eksperymentalnego, który nie zapobiega infekcji ani transmisji, co stawia osoby starsze w domach opieki w rozpaczliwej sytuacji;

Po raz pierwszy od czasu małego wąsatego dyktatora Austria ożywiła termin „podludzie”; Dzieci są szczepione preparatem, który nie przynosi im żadnych korzyści zdrowotnych i stwarza ogromne ryzyko; a Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej jest obecnie uważany za większy autorytet w dziedzinie terapii genowej mRNA niż człowiek, który wynalazł tę technologię. Witamy w domu wariatów.

Ci, którzy od 20 miesięcy wyzywają nas od „teoretyków spiskowych”, powinni z tego zrezygnować. Prawie wszystko, o czym ostrzegaliśmy w zeszłym roku, albo się spełniło, albo się spełnia, albo okazało się słabym odzwierciedleniem tego, co się naprawdę dzieje.

Są rzeczy, których nawet najdziksi z naszej gildii nie mogliby sobie wyobrazić, nawet gdybyśmy spędzili dekadę w piwnicy w naszym najlepszym aluminiowym kapeluszu za nasz wkład w ,,World’s Most Demented Scenario Award" (Nagroda za najbardziej szalony scenariusz na świecie).

Na przykład, że okaleczamy całe społeczeństwa i gospodarki – tylko ze względu na wirusa o współczynniku przeżycia 99,9%*. Jak wszyscy ludzie chodząc z mokrymi chusteczkami przed twarzami - tylko ze względu na wirusa o współczynniku przeżycia 99,9%. Jak skłonić ludzi do wstrzyknięcia zupełnie nowej technologii, nigdy wcześniej nie stosowanej w szczepionkach, która wykorzystuje nanocząsteczki lipidów do rozprowadzania mRNA w organizmie, które następnie wytwarza miliardy toksycznych patogenów w każdym narządzie w ciele - z powodu wirusa z wskaźnik przeżycia 99,9%.

Ale teraz wydaje się, że zmierzamy do punktu spornego. Władze, które przeprowadziły najbardziej przebiegły i wyrafinowany atak propagandowy wszech czasów, nieuchronnie stają się nieco zarozumiałe. Jest to oczywiście nieuniknione, ponieważ aroganccy socjopaci mają tendencję do bycia zarozumiałymi, kiedy myślą, że ujdą im na sucho zrealizować ich śmiałe plany. Tak działa świat Boży. W rzeczywistości są tak pewni, że w Wielkiej Brytanii (jak gdzie indziej) czołowy aktor właśnie ogłosił, że ci, którzy wzięli swoją eksperymentalną strzykawkę mRNA, aby uzyskać wolność, będą musieli wziąć następną strzykawkę lub ich status będzie taki sam jak tych, których absurdalnie wyśmiewano jako „antyszczepionkowych”

„Szczepionki przypominające na wiele sposobów ułatwią ci życie i będziemy musieli dostosować nasze rozumienie tego, co oznacza „w pełni zaszczepione”” – powiedział.

Czy rozumiesz to? Czy zaczynasz rozumieć, co oni teraz robią? Czy to nadal teoria spiskowa? Jeśli uważasz, że to drugie, musisz wyjaśnić, co masz na myśli. Czy teoria spiskowa polega na tym, że sprawią, że każdy będzie brał niekończące się dawki przypominające dla wirusa o 99,9% współczynniku przeżycia? A może jest to myśl, że jest coś nikczemnego w zmuszaniu wszystkich do przyjmowania niekończących się boosterów dla wirusa o 99,9% współczynniku przeżycia?

Krótko mówiąc, podobnie jak 35 milionów Brytyjczyków, którzy zostali zaszczepieni w przekonaniu o swojej wolności, stoją teraz przed perspektywą niezaszczepienia się, jeśli się jej nie zastosują. I wielu nie zastosuje się. Wielu będzie zrozumiale zdenerwowanych, ponieważ zdadzą sobie sprawę, że zostali zdradzeni i nie chcą tego robić ponownie. Wiele osób, które już cierpiały z powodu poważnych skutków ubocznych tych wytwarzających patogeny szczepionek, nie będzie chciało zrobić tego sobie ponownie.

Wielu uświadomiło sobie, że coś jest nie tak po zaszczepieniu i przeprowadzeniu w końcu pewnych badań.
Na przykład mogłeś natknąć się na to przerażające badanie przeprowadzone przez uniwersytety w Sztokholmie i Umeå, które to pokazuje:

Nie mam wątpliwości, że odpowiedzialni o tym doskonale wiedzieli, zanim rozpoczęli największy medyczny eksperyment wszechczasów, jak trafnie podsumowuje ten lekarz - bitchute.com/video/LukPaRDJHysl/

To sprowadza nas z powrotem do tego, co właśnie wprowadził reżim austriacki, co teraz rozważa reżim niemiecki i do czego bez wątpienia wkrótce pójdą inne reżimy: zablokowania nieszczepionych lub podludzi, co nie pozwoli im uczestniczyć w prawie wszystkich normalnych aspektach życia. Zakazuje.

Można by pomyśleć, że te dwa kraje byłyby bardzo ostrożne we wprowadzaniu systemu niesamowicie przypominającego system wprowadzony przez pewnego dyktatora w tym czasie, ale najwyraźniej nie nauczyły się niczego z historii i nie mają poczucia ironii.

Z medycznego punktu widzenia jest to oczywiście kompletny nonsens, ponieważ przedmiotowy produkt nie zapobiega infekcji ani rozprzestrzenianiu się wirusa przeciwko chorobie o wskaźniku przeżycia 99,9%, ale wielu „zaszczepionych” może to zaakceptować. takie podejście. Jeśli tak, radzę ci to bardzo dokładnie przemyśleć.

Władze nie tworzą stałej klasy podludzi, co oczywiście byłoby straszne. Nie, nalegając, że każdy musi być stale szczepiony, aby można go było uznać za w pełni zaszczepionego, tworzą płynną kategorię. Rozumiem przez to, że każdy członek społeczeństwa, który odmówi przyjęcia kolejnego patogenu mRNA lub DNA, czy to z powodu sumienia, objawów poszczepiennych, czy po prostu przebudzonego poczucia tego, co mu robisz znajdzie się w klasie brudnych, nieczystych podludzi takich jak ja.

Innymi słowy: warunkiem, aby nie należeć do podludzi, jest zgoda na bycie niewolnikiem stanu szczepień do końca życia.

Powiem inaczej. Każdy z nas – zaszczepiony lub nieszczepiony – jest uważany przez sprawców tego przestępstwa za podludzi, chyba że zgodzimy się regularnie, być może nawet przez resztę naszego życia, używać ich indukującego patogeny produktu mRNA w celu uzupełnienia wirusa wskaźnik przeżycia 99,9%.

Tak czy inaczej, to niewolnictwo.


Dlatego zwracam się z tym pilnym apelem do zaszczepionych:

Od degradacji dzieli Cię tylko jeden brakujący dopalacz. Czy to nazywasz wolnością? Czy tak myślałeś, kiedy dostałeś zastrzyk? Czy nie jesteś zły, że cię okłamano? Jeśli tak, dołącz do tych z nas, którzy od miesięcy walczą z tym demonicznym atakiem na ludzkość, i pozwól nam, dzięki Bożej łasce i mocy, pokonać demona i kopnąć go z powrotem w bezdenną otchłań, z której wyszedł.

-------------------------------------------------------------------------------

* Twierdzenie o 99,9% przeżywalności zostało wysunięte przez rząd Wielkiej Brytanii, który odpowiedział na pisemne pytanie parlamentarne w sprawie ogólnej śmiertelności zakaźnej z 0,096% odpowiedzią. Ta liczba jest niższa niż ta, którą podano na stronie internetowej WHO, która akceptuje obliczenia Johna Ioannidisa dotyczące śmiertelności infekcji na poziomie 0,23% (tj. wskaźnik przeżycia 99,77%). W międzyczasie jednak profesor Ioannidis skorygował swoje pierwotne obliczenia do 0,15% (tj. wskaźnik przeżycia 99,85%) (patrz tutaj). Wszystko to oczywiście jest prawdą bez stosowania skutecznych protokołów leczenia, które szacuje się, że ratują życie nawet 85% nawet najbardziej bezbronnych, ale które są bezwzględnie tłumione i cenzurowane przez rządy i media.

theblogmire.com/…da-back-to-the-bottomless-pit-from-whence-it-came/
modernistae prohibere
Zaszczepiłeś się? Masz pełen brzuch bo dostałeś ochłap500+? Nie myśl że łatwo przejdziesz przez życie. Pan Bóg dał Ci rozum i wolną wolę abyś tego roztropnie używał. Gdy tak będziesz postępował nawet codzienne straszenie śmiercią z powodu jakiegoś diabelskiego produktu nie będzie straszne, a ci co ciągle polują na Ciebie poczują się zawiedzeni i znikną z powierzchni ziemi niczym obłok rozrywany …More
Zaszczepiłeś się? Masz pełen brzuch bo dostałeś ochłap500+? Nie myśl że łatwo przejdziesz przez życie. Pan Bóg dał Ci rozum i wolną wolę abyś tego roztropnie używał. Gdy tak będziesz postępował nawet codzienne straszenie śmiercią z powodu jakiegoś diabelskiego produktu nie będzie straszne, a ci co ciągle polują na Ciebie poczują się zawiedzeni i znikną z powierzchni ziemi niczym obłok rozrywany rozpędzonym wiatrem.
Joanna17
Są rzeczy, których nawet najdziksi z naszej gildii nie mogliby sobie wyobrazić, nawet gdybyśmy spędzili dekadę w piwnicy w naszym najlepszym aluminiowym kapeluszu 😂 😂 😂
Bos016
Każdy z nas – zaszczepiony lub nieszczepiony – jest uważany przez sprawców tego przestępstwa za podludzi, chyba że zgodzimy się regularnie, być może nawet przez resztę naszego życia, używać ich indukującego patogenu produktu mRNA.
Antyszczep Polski
PRZESŁANIE DLA SZCZEPANÓW vel COVIDIANÓW: Szczep się brachu a pójdziesz do piachu! :)
Weronika....S
Nie sposób nie dostrzec w tym co się dzieje, związku z Apokalipsą i Księgą Daniela.