00:51
Clicks4K
m.rekinek
9
20 LETNIA STUDENTKA Z TRWAŁYM USZKODZENIEM MÓZGU PO SZCZEPIONCE. 20-letnia studentka z Australii Annabelle otrzymała swój pierwszy zastrzyk Pfizera 19 września. Czuła, że nie ma innego wyjścia. …More
20 LETNIA STUDENTKA Z TRWAŁYM USZKODZENIEM MÓZGU PO SZCZEPIONCE. 20-letnia studentka z Australii Annabelle otrzymała swój pierwszy zastrzyk Pfizera 19 września. Czuła, że nie ma innego wyjścia. Zachorowała 23 września. Leżała w łóżku przez wiele dni, cierpiała na bóle głowy, nudności, bóle gardła, bóle mięśni i była bardzo zmęczona.

28 września jej ciało zaczęło się trząść i drżeć. Annabelle miała wielkie trudności z kontrolowaniem swoich kończyn. Kiedy próbowała odejść, jej serce zaczęło bić szybciej.

Zdjęcia zostały opublikowane na Facebooku przez senatora Gerarda Rennicka : facebook.com/login/

Była hospitalizowana. Ale było gorzej: miała też napady padaczkowe, które czasami trwały 30 minut. Annabelle została przeniesiona do większego szpitala i zbadana przez neurologa. Stwierdzono, że ma trwałe zaburzenie neurologiczne.

Po tygodniu pozwolono jej wrócić do domu. Młoda kobieta jest nadal bardzo chora: cierpi na bóle głowy, gardła i mięśni. Ponadto nie może się właściwie skoncentrować i ma trudności z nadążaniem za rozmowami i komunikacją.

Mówi, że jej mózg nie działa i że jest inną osobą. Jej rodzice mówią, że porzuciła szkołę, nie ma dochodów i jest zmuszona wrócić do domu. „To było bardzo traumatyczne” – mówi.
CUDOWNY MEDALIK
MÓJ JEDYNY NAJUKOCHAŃSZY BRAT W CIĘŻKIM STANIE TRAFIŁ DO SZPITALA. 😭 😭 😭 PROSZĘ O MODLITWĘ.
Bos016
Takie nekrologi też wiszą.
szary człek
Dla tego z dala od tego gówna. I co najgorsze NIKT NIE WEŹNIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA POWIKŁANIA.. A mendy, które do tego namawiają prędzej czy puźniej narobią w gacie ze strachu. I judaszowe srebrniki nie pomogą.
Ewelina Anna
Dokładnie dowód na to.
Krótko i na temat.
Weronika....S
Szczepionka zawiera trujące substancje, które opracowano z myślą o depopulacji. Dla obserwującego współczesną rzeczywistość nie zaskakujące jest to, że długie lata mówiono o konieczności zmniejszenia ilości mieszkańców ziemi, o czym świadczą również masońskie dokumenty, a teraz lucyferianie ,,nawrócili się,, i ratują globalnie zagrożoną ludzkość...
Sławomir Sokołowski
Oczywiście, że się nawrócili!!! To nie ten sam Gates, WHO i UNICEF, którzy w 2014 roku chcieli pokonać tężec w Kenii, poprzez "szczepienie" jedynie kobiet w okresie płodnym. Jak się okazało, oprócz tężca, wstrzykiwano hormon beta-HCG, aby Kenijki nie zaszły w ciążę, albo poroniły...
Na szczęście to już historia, i - jak widać - cuda w postaci nawróceń się zdarzają, nawet w XXI wieku...😊 Teraz …More
Oczywiście, że się nawrócili!!! To nie ten sam Gates, WHO i UNICEF, którzy w 2014 roku chcieli pokonać tężec w Kenii, poprzez "szczepienie" jedynie kobiet w okresie płodnym. Jak się okazało, oprócz tężca, wstrzykiwano hormon beta-HCG, aby Kenijki nie zaszły w ciążę, albo poroniły...
Na szczęście to już historia, i - jak widać - cuda w postaci nawróceń się zdarzają, nawet w XXI wieku...😊 Teraz Gates, WHO, UNICEF, CDC, EMA i niemal wszystkie "nawrócone" rządy i instytucje, dzielnie "chroniące" zdrowie obywateli, robią wszystko dla ich dobra, aż do ich całkowitego wymordowania...
Sławomir Sokołowski
To niemożliwe! Przecież "szczepionka" jest bezpieczna i skuteczna!!!
Z pewnością to nie ma najmniejszego związku ze "szczepionką".
Skoro w tragedii z domu "opieki" z Woli Czołnowskiej, gdzie zmarło 1/3 staruszków (12 osób), nie doszukano się związku ze "szczepionką", to takie "tiki" tym bardziej nie mają z nią związku.
WŁADYSŁAW KRÓL
Ty żartujesz, czy kpisz?
Nie dla depopulacji przez szczepionki
@WŁADYSŁAW KRÓL przecież Sławomir Sokołowski pisze to nie na poważnie, tylko ironicznie. Wystarczy przejrzeć inne jego posty dotyczące szczepionek, i od razu widać że on to nie Elkam.