Edward7
21.6K

Kropki kwantowe, kody kreskowe DNA, nano-ostrza i patenty

Dr Ariyana Love, ND
Obraz z mikroskopu ciemnego pola nanoostrzyczek z wodorotlenkiem grafenu

Kilka dni po tajemniczej śmierci doktora Noacka wyciekło wideo, w którym ujawniono "nano-żyletki" z wodorotlenkiem grafenu wewnątrz śmiertelnego "eliksiru" firmy Pfizer, pod mikroskopem ciemnego pola. Próbka jest obciążona wodorotlenkiem grafenu. Zobaczysz pojedynczą mikrosferę uwalniającą swój ładunek wodorotlenku grafenu w nanoskali, który wygląda dokładnie jak żyletki po zbliżeniu na pojedyncze błyszczące elementy. Zobacz więcej zdjęć tutaj . Tłumaczenie tego filmu można znaleźć w artykule zatytułowanym Dr Ariyana omawia nano-biosensory/nanożyletki i śmierć dr Noacka po tym, jak zlokalizował wodorotlenek grafenu w szczepionce przeciw COVID .

Mikrogranulki i mikrokulki są wymienione jako składnik czynny w Pfizer Jab . Mikrosfery i mikropęcherzyki są wymienione w patencie Moderna - w śmiertelnym ukłuciu . Według NIH mikrokulki i mikropęcherzyki to urządzenia o rozmiarach mikrometrów w przybliżeniu równej wielkości krwinek czerwonych .

Mikropęcherzyki i mikrosfery (na dole po prawej)

Mikrosfery i mikropęcherzyki są wykonane z kwasu poli(mlekowo-ko-glikolowego) (PLGA). PLGA to kopolimer wytwarzany z tlenku grafenu (GO). Nanowłókna tlenku grafenu-PLGA są stosowane w wielu urządzeniach „terapeutycznych” zatwierdzonych przez Food and Drug Administration (FDA). Jednak składniki tych urządzeń są cytotoksyczne, co oznacza, że niszczą komórki. Badania na zwierzętach wykazały, że toksyczność tlenku grafenu PLGA wywołuje reakcję zapalną i śmiertelną reakcję burzy cytokin . FDA powinna zostać zbadana w tym celu. Mikrosfery pokrytenanocząsteczkami złota . Mikrosfery są wykorzystywane do rusztowań , czyli sztucznej inżynierii tkankowej wewnątrz ludzkiego ciała. PubMed pisze : „Rusztowania to materiały, które zostały zaprojektowane tak, aby wywołać pożądane interakcje komórkowe, przyczyniając się do tworzenia nowych funkcjonalnych tkanek do celów medycznych. Komórki są często „zaszczepiane” w tych strukturach, które są w stanie wspierać tworzenie trójwymiarowych tkanek”.

Krystaliczne rusztowanie z #DeathJab

Technologia ta jest wykorzystywana do inżynierii tkankowej opartej na DNA i do budowania„rusztowania” w ludziach bez ich świadomej zgody. Zobacz więcej zdjęć rusztowań ze słowackiego badania; śmiertelnego ciosu tutaj . Mikropęcherzyki zawierają jeden lub więcej wektorów wirusowych kodujących system CRISPR-Cas-9 . Jest to „najnowocześniejsza” metoda dostarczania leków i środków chemicznych. Zawierają wzmocnione laboratoryjnie białka chimeryczne informacyjnego RNA/DNA. Mikropęcherzyki mają lipidowe i niklowane podłoże kwarcowe. Zawierają one ładunek lekowy i chemiczny na zewnątrz, powłokę lipidową i inny ładunek wewnątrz. Nanorurki z tlenku grafenu umożliwiają mikropęcherzykom samoreplikację za pomocą impulsu elektrycznego. Łączą się ze sobą za pomocą elektrod. Mikropęcherzyki zaprojektowano tak, aby przełamywały barierę krew/mózg i dostarczały lek i substancję chemiczną do komórek mózgowych . Ultradźwięki pomagają mikropęcherzykom w przełamaniu bariery krew/mózg . Oto animacja wideo pokazująca, jak mikropęcherzyki/mikrosfery dostarczają leki do mózgu.

Ta technologia dostarczania genów została sfinansowana i opracowana w celu leczenia ludzi chorych , a nie zdrowych. Miał być stosowany jako lek na raka, a nie jako interwencja medyczna dla naszych zdrowych dzieci. Urządzenia Microbubble i Microsphere zawierają leki i substancje chemiczne do kontrolowanego uwalniania zamkniętego DNA . Jego ukierunkowane dostarczanie leków może być rozładowywane przez dłuższy czas. To bardzo ważne, aby to zrozumieć. Można je sformułować dla „przedłużonego uwalniania” i zaprogramować, aby uwolnić swój ładunek w późniejszym terminie, w ciągu dni, tygodni, miesięcy lub lat, jak określa patent Moderna .

Patent Moderna US10703789B2 opóźnione uwalnianie leku

KROPKI KWANTOWE I MIKROKORPECZKI
Urządzenia nanometryczne w skali atomowej, zwane kropkami kwantowymi i mikrokulkami, są również elementami systemu broni śmiertelnego ciosu. Można je znaleźć w patentach Pfizer i Moderna . Te urządzenia technologiczne w nanoskali są 1000 razy mniejsze niż mikrometr. Kropki kwantowe nie mają nic wspólnego z cząsteczkami plastiku, są to nanokryształy węglowe o grubości 10-50 atomów, wykonane z grafenu .

Kropki kwantowe są używane do kodowania kreskowego DNA ludzi przy użyciu technologii CRISPR-Cas-9. Są superprzewodnikami stworzonymi do bioobrazowania i biologicznego śledzenia ludzi. One również zostały opracowane do użytku „terapeutycznego”, do zwalczania raka, a nie do zniewalania ludzi. Kropki kwantowe to sztuczne, oparte na kolorach, bioluminescencyjne geny markerowe . Wykorzystują trzy kolory zaczerpnięte z białek enzymatycznych owadów (Lucyferazy), świetlików i meduz. Białka chimeryczne są kodowane kreskowo na ludzkich genach, aby umożliwić ich śledzenie, programowanie i kodowanie , dzięki czemu ludzkie komórki zaświecą się, umożliwiając oligarchom NWO monitorowanie każdego twojego ruchu. Rozmawiałem o kropkach kwantowych i nie tylko z Stew Peters 9 grudnia 2021 roku.

Jeden z patentów Microbead US20110017493A1 również potwierdza, że są one oparte na węglu (wykonane z grafenu) i określa, że są one używane do tworzenia molekularnych kodów kreskowych u ludzi. Firma Thermo Ficher posiada patent na mikrokulki ES2784361T3/en . Ich strona internetowa sprzedaje również Microbeads jako Dynabeads i SPIONs . Zobacz SPIONS tutaj . Technologia ta została opracowana na Uniwersytecie Hebrajskim w okupowanej Jerozolimie . Patent Quantum Dot WO201413562A1 jest własnością Yissum , firmy Uniwersytetu Hebrajskiego będącej własnością państwa izraelskiego i współwłasnością Nanosys , firmy z Doliny Krzemowej. Te dwie firmy udzielają sublicencji na tę technologię na całym świecie. Partnerami biznesowymi Yissum są Google, Intel, Johnson & Johnson, Merck, Microsoft i wiele innych, podczas gdy Samsung współpracuje z Nanosys. Właścicielem patentów Moderny jest Izrael . Patenty firmy Pfizer są własnością Izraela . Dyrektor generalny Pfizera jest w łóżku z Izraelem . Moderna jest partnerem Izraela w sprawie nadużyć medycznych. Dyrektor generalny Moderny, Stephane Bancel, chce, aby każdy mężczyzna, kobieta i dziecko otrzymały truciznę #DeathJab Moderny, w tym NIEMOWLĘTA !

Czy teraz jest dla ciebie jasne, kto ma największy interes w napiętnowaniu i zniewoleniu ludzi jak bydło? Klonowanie DNA owadów (lucyferazy) w ludziach nazywa się genomiką międzygatunkową . Jest to proces ręcznego dodawania DNA z owadów do ludzi poprzez transfekcję, proces znany również jako klonowanie , w celu zmiany genetycznego składu komórek. Działa poprzez usunięcie jednego lub więcej genów z ludzkiego gospodarza i koduje komórki ludzkie w celu ekspresji nowej cechy genetycznej owada. Czy tym chcesz się stać?

BIOCHIP I HYDROGEL
Dr Pablo Campra wspomniał, że nano-biosensory znajdują się w śmiertelnych ciosach. Można je znaleźć w patencie DARPA US7427497B2/en, który wymienia „mikro-cieczowe biochipy w kształcie litery T”.

Hydrożele zawierają cały system broni mRNA . Potrzebują nas przesiąkniętych ich technologią klonowania, aby odnieść sukces w genetycznym modyfikowaniu ludzi do momentu, w którym kwalifikowaliby się do patentu . Zrobią to za pomocą zastrzyków, masek, wymazów z nosa, środków do dezynfekcji rąk, rozpylania z powietrza i wszelkich innych środków niezbędnych do osiągnięcia celu końcowego. W rzeczywistości możemy być nasyceni hydrożelami z tlenku grafenu . Są one umieszczane w naszej żywności, odzieży, produktach do pielęgnacji włosów i makijażu, domowych środkach czystości, alkoholu, lekach, artykułach sanitarnych, wodociągach itp.
Tlenek etylenu w maskach i wacikach PCR to w rzeczywistości tlenek grafenu, poli(tlenek etylenu) nanowstążki grafenowe . Zła wiadomość jest taka, że Fauci i NIH sfinansowali nanotechnologię mRNA, która przenika przez skórę i może być rozprowadzana przez rozpylanie z powietrza, jak donosi InfoWars. Dobrą wiadomością jest to, że ten system broni można również wydalić przez skórę, jeśli wiesz, jak prawidłowo detoksykować. Kluczem do ochrony przed tym atakiem biologicznym jest wzmocnienie układu odpornościowego i kontynuowanie protokołu. Detoksykacja tlenku grafenu-. Stosowanie paracetamolu na zespół objawów nazywany covid, jest poważnym błędem

wordpress.com/…-dots-dna-barcoding-nano-razors-the-israeli-state/

Prawdziwy cel szczepień Cov ID

Pod pretekstem statusu zastrzyku, lucyferiańska elita będzie miała moc kontrolowania światowej gospodarki i każdego, kto chce być częścią Wielkiego Resetu. Kiedy załamie się stary system pieniężny, paszport szczepionkowy staje się punktem centralnym dla wszystkich transakcji gospodarczych. Paszporty Szczepionkowy.Gdybyś nie wiedział, IBM jest odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie paszportów szczepionek dla całego świata. Ogromne połacie informacji cyfrowych wyłonionych z tych paszportów szczepionek wskazywałyby, kto jest, a kto nie jest zgodny, do oceny zdolności kredytowej. "
Lee Austina(w skrócie henrymakow.com)
Była doradczyni Billa Clintona i autorka
Naomi Wolf stwierdziła podczas niedawnego wywiadu dla Fox News: „Paszport szczepionek brzmi jak dobra rzecz, jeśli nie rozumiesz, co te platformy potrafią zrobić.

„Nie chodzi o szczepionkę. Nie chodzi o wirusa. Chodzi o twoje dane. Można je połączyć z twoim kontem PayPal, z twoją cyfrową walutą” – ostrzega. „Twoja sieć może zostać wciągnięta. Lokalizuje Cię wszędzie, gdziekolwiek jesteś. Twoja historia kredytowa może być uwzględniona. To o wiele więcej niż przepustka przez szczepionkę… ma moc "wyłączenia" Twojego życia”.

Podobnie jak bycie zaszczepionym w system operacyjny mRNA, kiedy już się zdecydujesz, nie ma wyjścia. Jedyną opcją jest bycie wyrzutkiem z systemu ekonomicznego. Rozważmy, że Modera przyznaje na swojej własnej stronie internetowej, że funkcjonalność jej „szczepionki” jest bardziej zbliżona do systemu operacyjnego.
(Czytelnik dodaje. COV_ID19. A co z 19? I tu pojawia się numerologia. 1 = pierwsza litera alfabetu „A”. 9 = dziewiąta, „I”. Dlatego COVID19 oznacza C ertificate Of V accination ID. 1 SZTUCZNY 9. INTELIGENCJA Chodzi o sztuczną inteligencję i „nową rasę ludzi, która pojawi się na tej planecie”.)

„Uznając szeroki potencjał nauki o mRNA, postanowiliśmy stworzyć platformę technologiczną mRNA, która działa bardzo podobnie do systemu operacyjnego na komputerze. Została zaprojektowana tak, aby mogła się podłączać i grać zamiennie z różnymi programami. „program” lub „aplikacja” to nasz lek mRNA – unikalna sekwencja mRNA, która koduje białko”. ...

Przejście z paszportu szczepionkowego na smartfony, na paszport ze szczepionką na inteligentne łaty już trwa. Paszport inteligentnych plastrów na szczepionkę może zostać wysłany do Twojego domu. Po prostu załóż go na rękę, zdejmij naklejkę i zostałeś zaszczepiony. Plaster zawiera maleńkie igły, specjalnie zaprojektowane jako kły wężowej żmii. I tak, jestem pewien, że to też nie jest przypadek.
Podczas wywiadu Catherine Austin Fitts, wydawca Raportu Solari, podsumowała cel programu szczepień.

"Chcą załadować "Microsoft System" do twojego ciała, do twojego mózgu i podłączyć go do chmury (Sztucznej Inteligencji) . A jeśli uda im się podłączyć siedem miliardów ludzi bezpośrednio do ich kontraktów w chmurze i użyć "wirusa"... To bardzo sprytne. Używać "wirusów", aby aktualizacje przychodziły. To te same modele, których używacie w komputerach. Tak jak Bill Gates umożliwił agencjom wywiadowczym uzyskanie tylnych drzwi do naszych danych i komputerów. Chcą mieć tylne drzwi w naszym umyśle. Próbują załadować system operacyjny do naszych ciał. Nazywam to oszukańczym zastrzykiem. Lee Austin jest autorem „Morning Star's Tale” henrymakow.com