43:46
dr Zbigniew Hałat: SPRAWA DLA PROKURATORA. Od 28 marca br. minister zdrowia Niedzielski zniósł obostrzenia związane z najpopularniejszą od dwóch lat chorobą. Powinna to być okazja do wszczęcia …More
dr Zbigniew Hałat: SPRAWA DLA PROKURATORA.
Od 28 marca br. minister zdrowia Niedzielski zniósł obostrzenia związane z najpopularniejszą od dwóch lat chorobą. Powinna to być okazja do wszczęcia czynności prawnych mających na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i cywilnej całej rzeszy osób odpowiedzialnych za blisko ćwierć miliona nadmiarowych zgonów. Czy tak się stanie?
Jadwiga Bob shares this
9
CÓRKA MARYI shares this
1529
POLECAM !!!
Wanda Niezgoda shares this
38
Posluchaj
modernistae prohibere
Nie wierzyłem, ale po kilkunastogodzinnej refleksji przyszedł mi na myśl ostatni oglądany wywiad Pana Witolda Hake o sposobach likwidacji osób niepokornych przez obecne systemy totalitarne.
Witold Hake: WAKAT#9 Życie w Matrixie, bronie energii skierowanej, kontrola umysłu - spotk. 19.04.22
Norbert Nagaj
i ta klepsydra.
1. Lakoniczna. Zwykle napisane, ze zmarl ktos nagle lub po ciezkiej chorobie. Tu NIC.
2. Bez tytulow, ani jednego choc to czlowiek wielce utytulowany. Człowiek anonim.
3. Bez nazwy zakladu pogrzebowego.
4. Jak drukowana w domu i wyjęta psu z gardla. Zalana ? Co to jest ????
Czyzby rodzina dostala przyjacielska rade jak cicho ma zalatwic sprawe ?
5. Dlaczego pogrzeb w pośpiechu …More
i ta klepsydra.
1. Lakoniczna. Zwykle napisane, ze zmarl ktos nagle lub po ciezkiej chorobie. Tu NIC.
2. Bez tytulow, ani jednego choc to czlowiek wielce utytulowany. Człowiek anonim.
3. Bez nazwy zakladu pogrzebowego.
4. Jak drukowana w domu i wyjęta psu z gardla. Zalana ? Co to jest ????
Czyzby rodzina dostala przyjacielska rade jak cicho ma zalatwic sprawe ?
5. Dlaczego pogrzeb w pośpiechu bez swiadkow ? Argument prywatności jakis slaby tu jest.
6. Informacja o smierci DOPIERO w dniu pogrzebu ? Kto tak robi ?
7. Godzina ceremonii 14.40 dziwna. Zwykle robi sie o pełnej godzinie .
8. Msza w kaplicy cmentarnej ? Zwykle msza odbywa sie w kosciele.
9. Prosba - zakaz rodziny (choc powiadomienie o smierci bylo w dniu pogrzebu, to kto hyl na pochowku) nagrywania LIVE z pochowku ? A jaka krzywde to mogło zrobic rodzinie lub dr-owi?
MementoMori+++
Może tak rodzina zadecydowała aby pozostawić to dla siebie w tajemnicy i należałoby to uszanować? A może tak Profesor chciał ?

Czy wszystko dziś musi być obkamerowane przez dziennikarzy i na pokaz ? A może rodzina chciała przeżywać żałobę w ciszy, bez tłumów ciekawskich i pieniaczy którzy nie panując nad ciekawością, wszystko muszą wiedzieć kosztem dobra rodziny śp. Profesora ? I by tylko …More
Może tak rodzina zadecydowała aby pozostawić to dla siebie w tajemnicy i należałoby to uszanować? A może tak Profesor chciał ?

Czy wszystko dziś musi być obkamerowane przez dziennikarzy i na pokaz ? A może rodzina chciała przeżywać żałobę w ciszy, bez tłumów ciekawskich i pieniaczy którzy nie panując nad ciekawością, wszystko muszą wiedzieć kosztem dobra rodziny śp. Profesora ? I by tylko zakłócali pogrzeb ? Tłumy na pogrzebie często świadczą o niczym, tłumy na pogrzebie niczego Profesorowi by nie dodały, za to wielu ludzi nie mogłoby się obyć bez sensacji i szukania swojej chwały, ciekawości, kosztem pogrzebu.

To że ktoś był osobą publiczną nie uprawnia do tego aby sobie rościć prawo do tajemnic tej osoby i rodziny. A z tajemnicami jest tak że są ich godni tylko ci którym się je chce powierzyć tj najbliższym. Trzeba by mieć tupet i wysoko nosić głowę, aby gwałtem się uważać za bliską osobę dla śp. Profesora i domagać się tego czego się domagać by można było od osoby ubezwłasnowolnionej niczym od posiadanego przedmiotu, bo nawet przed najbliższymi osobami będzie jakaś intymna sfera i tajemnica do której inni nie będą mieli wstępu.

Na pogrzebie siostry Faustyny nie było np rodziny i sama s. Faustyna tego chciała bo nie chciała narażać rodziny na koszty, a była przecież przyszłą świętą.
1. Może rodzina tak zadecydowała aby uciąć wszelkie spekulacje ?
2. Wobec Boga człowiek staje bez tytułów, bo tytuły są dla ludzi i mają wartość dla ludzi a nie dla Boga.
3. Klepsydrę można wydrukować w domu i samemu zrobić , dlatego nie musi być nazwy zakładu pogrzebowego. Autorem można być samemu. Zakłady pogrzebowe za sam druk sporo sobie liczą, a jest to rzecz którą można zrobić samemu, przez co ma większą wartość że dla zmarłego można było coś od siebie uczynić, a nie pojechać po drodzę wygody i za wszystko płacić.

8. Co w tym dziwnego że w kaplicy cmentarnej? Przeważnie pogrzeby odbywają się na cmentarzu w kaplicy jak nie ma blisko kościoła. Po to jest właśnie kaplica cmentarna
9 Skąd info że rodzina nie mogła być na pogrzebie ?

Za śp. Profesora można się modlić, i tego chyba najbardziej Profesor potrzebuje, bo nic innego już nie pomoże, wszystko inne i cały szum medialny i szukanie winnych Profesorowi nie pomoże. A szukanie winnych to by była tylko obraza dla rodziny Profesora i wmawianie że internetowi pieniacze lepiej potrafili by się wszystkim zająć niż rodzina.
Justyna Wójcikowska shares this
23
Brygida Maria iak shares this
5
Zenon Piekarz shares this
1.1K
Armia_Reszty
Anna Ewa Drewing shares this
961
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
...
Marianna1234
maciej601202 shares this
11
Janusz Purwin shares this
208
Rafał Dąbkowski shares this
1K
Janner
Dziękuję!