ľubica
61.5K

Znak „x“ alebo skrížené ruky na pektoráli rímskeho biskupa Bergoglia - hlavný symbol slobodomurárstva

Znak „x“ alebo skrížené ruky, ktoré ho majú symbolizovať, sú najdôležitejším symbolom slobodomurárstva; čo znamenajú skrížené ruky? Znak alebo …
dyk
Tu to mate. Mozete si to aj zväčšiť aby ste dobre a jasne rozlišovali:
google.com/search?q=kriz+dobreho+pastiera&oq=kríž+dobreho&aqs
...
Osočovať je známkou vsetkych nepriateľov Katolíckej Cirkvi
apredsasatoci
Osočovať sa nemá.
Ale Pravda sa hovoriť musí!
Čo sú to za ľudia, ktorí Pravdu nazývajú lžou?
A čo čaká takých ľudí?
Odpoveď: Iz5,20!
ľubica
dyk ste v dosahu lživých prorokov, preto ked vás majú, nevnímate skutočnosti, ktoré sa dejú od 2013. odkedy uzurpátor a demolátor RKC okupuje Vatikán. Ze tých okupantov/ slobodomurárov bolo v RKC aj predtým, nebudem to tu rozvádzať, sám sv p PIO, svojmu duch. synovi /don Luigi VILLA/ radil aby šiel študovať pravo a dostal sa do TOP hierarchie. Ked sa konečne u neho objavil tento jeho duch. …More
dyk ste v dosahu lživých prorokov, preto ked vás majú, nevnímate skutočnosti, ktoré sa dejú od 2013. odkedy uzurpátor a demolátor RKC okupuje Vatikán. Ze tých okupantov/ slobodomurárov bolo v RKC aj predtým, nebudem to tu rozvádzať, sám sv p PIO, svojmu duch. synovi /don Luigi VILLA/ radil aby šiel študovať pravo a dostal sa do TOP hierarchie. Ked sa konečne u neho objavil tento jeho duch. syn, tak tento svätec poznamenal: ´Ponáhlaj sa LUIGI, lebo slobodomurárstvo už zateklo do ppapežských pantoflí!!Kdo byl Don Luigi Villa aneb jak souvisejí pokoncilní papeži se svobodnými zednáři..
´...a to boli 60 roky, ked boli v urade pp. Ján XXIII. a Pavol VI.!, takže už vtedy sa kuli plány infiltrácie nosatých chazarov ako obsadiť doležité posty v RKC.... a žial sa to podarilo... pretože ich človek/ masonov/ sa jasne prezradil v den ked bol dotlačený na poziciu demolatora RKC, 13.3. 2013... pozdravom: dobrý večer! a viacerými svetelnými šou počas svojho pseudopontifikátu toto spojenie s iluminátmi dával jasne najavo!!!
dyk
Na kríži nie sú skrižené ruky. Je to Ježiš, ktorý ako dobrý Pastier, nesie na svojich pleciach ovečku a drží ju za nohy.
A keď si to lepšie pozriete, tak zistite, že on nema skrižené ruky, ale drží sa za dlane.
Zase ste strelili vedľa :)))))))
David Michael Emeth
"V gréckej abecede je písmeno Chi označené symbolom X a má číselné označenie 600. Čísla hovoria, že trojitý X by potom dal číslo 666..."
3 x 600 je 1800, ne 666! Co je to za nesmysly? 😐