02:04:02

PRAVÁ TVÁŘ ISLÁMU

Pravá tvář islámu.
ErichHonecker
náboženstvo, ktoré prikazuje zabíjať tých čo neveria žvástom o existencii neexistujúceho treba čím prv postaviť mimo zákon!!!!!
Antek1887
Co je to za náboženství, které mi přikazuje zabij? To je nebezpečná sekta! Pán Ježíš učil lásce, odpuštění, co učil ten samozvaný prorok, vrah a pedofil?
Grauss
Proto, aby bylo možno vytvořit NOVÝ SVĚTOVÝ POŘÁDEK, a tím zajistit svět před hrozbou válek, terorismu a únosy dětí (formou juvenilní justice), bude nutno zavést čipový systém pomocí RFID mikročipů. Bude nám řečeno, že je to jen nepatrná daň, kterou musíme akceptovat, ale zaručí nám opravdový "mír, pokoj a prosperitu". To je ovšem ta největší satanova lež v dějinách lidstva, jež bohužel většina …More
Proto, aby bylo možno vytvořit NOVÝ SVĚTOVÝ POŘÁDEK, a tím zajistit svět před hrozbou válek, terorismu a únosy dětí (formou juvenilní justice), bude nutno zavést čipový systém pomocí RFID mikročipů. Bude nám řečeno, že je to jen nepatrná daň, kterou musíme akceptovat, ale zaručí nám opravdový "mír, pokoj a prosperitu". To je ovšem ta největší satanova lež v dějinách lidstva, jež bohužel většina lidí ve své naivitě neprohlédne.

Implantování čipu RFID a kniha Zjevení
Švédská firma čipuje své zaměstnace
Centrální Nervový Systém - RFID v nás

Biblická Kniha Zjevení

Antikrist a znamení šelmy 666
Čipový systém - znamení Antikrista

Proto se aplikuje strategie typu: vytvořme co největší nepořádek ve světě, abychom ho následně mohli zachraňovat (doslova a do písmene "spasit") a tím získat většinu lidí na svoji stranu.
Nero zapálil vlastní Řím, aby dosáhl prioritnějších cílů... jednalo se o zdánlivě nepochopitelný krok, který je dnes možné přirovnat k 11. září, ale samozřejmě i k dalšímu vývoji, který se teprve bude odvíjet.
Kdo by jen řekl, že islámský terorismus podporují stejní lidé, kteří z opačné strany šíří gender ideologii a juvenilní justici. Zdánlivě protichůdné proudy. Když ovšem nevyjde plán (A), je tu ještě plán (B), případně kumulace obou.
Caesar
Grauss
ano, je to tak, Mohamedovi sa zjavil Demon. Demon sa moze zjavit ako anjel, ale aj ako Panna Mária, moze mat ktorú kolvek podobu.
Islam je satanský, Mohamed bol zlocinec, korán je jed!
Grauss
Všechno souvisí se vším. Věci ve světě se neodehrávají nějakým náhodným "darwinovským" vývojem, ale jsou předem plánované, a v dnešní době ještě víc než kdykoliv před tím. Na jedné straně mince jsou genderisté (LGBT, sexuální výchova na školách a juvenilní justice) a na straně druhé stojí hrozba světového konfliktu potažmo islámský terorismus, který v Evropě čeká jen na vhodnou příležitost, kdy …More
Všechno souvisí se vším. Věci ve světě se neodehrávají nějakým náhodným "darwinovským" vývojem, ale jsou předem plánované, a v dnešní době ještě víc než kdykoliv před tím. Na jedné straně mince jsou genderisté (LGBT, sexuální výchova na školách a juvenilní justice) a na straně druhé stojí hrozba světového konfliktu potažmo islámský terorismus, který v Evropě čeká jen na vhodnou příležitost, kdy ukáže svoji skutečnou tvář.

Egyptský biskup - Jste další na řadě
Umírněný islám neexistuje

Podotýkám, že umírněný islám neexistuje, jedná se jen o promyšlenou islámskou strategii, která má navodit dojem umírněnosti proto, aby bylo dosaženo vyšších cílů. Lež v islánském světě je naprosto běžná pomůcka k vnucení islámu jiným lidem:

Islám, aneb jak správně lhát
Takíja - lhát pro dobro islámu

Islámská strategie:
STRATEGIE ISLAMIZACE

Ten kdo se zjevil Mohamedovi rozhodně nebyl anděl Gabriel, ale démon, který se za tohoto anděla vydával. Mohamed pocházel z rodiny, která aktivně aplikovala modlářství.

Zde je odhalení o tom, jak se Mohamed projevoval:
www.vzdelavaci-institut.info

Pokud by se muslimové neřídili učením Koránu (což není nic jiného než islámský Mein kampf) a nevycházeli z "příkladu" Mohameda (který byl masový vrah a násilník), tak je možné takové nepraktikující "muslimy" akceptovat. Samozřejmě s tím souvisí mešity, které jsou jak jeden z muslimských "učitelů" tvrdí jejich kasárna pro džihád:
Mešita je továrna na bojovníky džihádu

Kdyby nebylo džihádu, tak muslimové už dávno neexistují a islám umře s Mohamedem. Islám se ve světě šířil vždy jen násilím, jiná cesta islámské "evangelizace" neexistuje. To je v přímém rozporu s křesťanstvím, který se snaží evangelizovat svým příkladem lásky, služby a slovem Božím.

Bohem islámu je satan, rozhodně to není Bůh Abrahámův, Izákův a Jákobův...

Pokud tito lidé slouží islámské ideologii, tak slouží satanovi, podobně jako mu slouží satanisté. Obě tyto skupiny slouží stejnému bohu jen s malinko odlišnými pravidly.

__________________________________________________________________________________________

Na závěr, abych to shrnul. Je třeba nejprve vytvořit skrze různé prostředky zmatek a chaos ve světě. Teprve tehdy, kdy se vytvoří velký nepořádek je možné následně vybudovat NOVÝ SVĚTOVÝ POŘÁDEK.

Zmatek a chaos je prostředek a podhoubí pro vytvoření "nového" světa.
janka cpž
Pokorně si v Evropě musíme přiznat a mnozí přiznávají, že za vzniklou situaci neseme díl viny. Než vzájemné oslabování sankcemi s Ruskem je nutná spolupráce v boji s terorismem a nebudou třeba žádné bariéry pro uprchlíky. I v Izraeli žijí lidé v napětí z případné války. A u nás prý židé zvažují kurzy sebeobrany.
ľubica
Saúdská Arábie. Vrchní imám káhirské univerzity Al Azhar, Ahmend Al Tajíb, prohlásil, že je naléhavě nutné přikročit k radikální reformě muslimské náboženské výuky, aby se zabránilo šíření religiózně zdůvodňovaného extremismu. Nejvyšší představitel sunnitského islámu v pondělí promluvil v Mekce na semináři pod titulem: Islám a boj proti terorismu. Jak informuje katolická zpravodajská agentura More
Saúdská Arábie. Vrchní imám káhirské univerzity Al Azhar, Ahmend Al Tajíb, prohlásil, že je naléhavě nutné přikročit k radikální reformě muslimské náboženské výuky, aby se zabránilo šíření religiózně zdůvodňovaného extremismu. Nejvyšší představitel sunnitského islámu v pondělí promluvil v Mekce na semináři pod titulem: Islám a boj proti terorismu. Jak informuje katolická zpravodajská agentura Asia News, egyptský imám zdůraznil, že extremismus je plodem „špatného výkladu Koránu asunny“. „Došlo tu k dějinné akumulaci extrémistických tendencí, které některé lidi dovedly k volbě pomýlené formy islámu“, dodal a pokračoval: „Jedinou nadějí, jak navrátit jednotu muslimské obci věřících – umma – je odporovat těmto tendencím na školách a univerzitách a označovat jejich stoupence za nevěřící. Vrchní imám proto navrhl zavedení zvláštního studijního programu, který by opravil „chybné a nejednoznačné pojmy“. Zároveň vyzval ke svolání konference muslimských akademiků, která by posílila obecné hodnoty islámu, a jejíž rozhodnutí by byla závazná pro praxi věřících v každé zemi.
Al Tajíb v Mekce nemluvil o Islámském státu, ale o „teroristických skupinách, které si zvolily divoký a barbarský postup“. Napětí na Blízkém východě je podle něho spiknutím, za které nese zodpovědnost „nový globální kolonialismus ve spojenectví se světovým sionismem“. Podle imáma tento konspirační plán využívá „konfesionálních pnutí“, která se vyskytují v Iráku, Sýrii, Jemenu a Libyi.
Třídenní seminář v Mekce zahájil tamní guvernér četbou listu saúdského krále Salmána. Panovník, který je správcem posvátných míst islámu, označil terorismus za produkt extrémistické ideologie a hrozbu pro muslimskou komunitu i celý svět. Jeho cílem je vyvolat obavy z muslimů a otřást vztahy mezi islámskými a neislámskými státy, napsal saúdskoarabský král Salmán.
www.radiovaticana.cz/clanek.php4
Daniel_111
Co je džihád - vysvětluje jak ho chápe vedoucí české muslimské komunity

Co je džihád
Daniel_111
Grauss
Grauss
3 more comments from Grauss
Grauss
Grauss
Grauss
OtokarII.deBohemia
Plný souhlas, ještě doporučuji tuto knihu:

www.vzdelavaci-institut.info
Caesar
Islam je satanská ideologia! Mohamed bol zlocinec! Islam je klamstvo! Korán je jed!