Clicks14
lv.news

San Gennaro asinis: arhidiecēze ļauj brīnumam notikt vienu dienu vēlāk

Rožukroņa lūgšanas 1. maijā tika skaitītas Neapoles katedrālē, 200 km uz dienvidiem no Romas, gaidot pilsētas svētā San Gennaro asiņu sašķidrināšanu, kam bija jānotiek sestdien pirms maija pirmās svētdienas.

Bet nekas nenotika. Relikvārijā savāktais asins receklis palika kā akmens - pazīme liktenim.

Pēc tam svētdien: valsts apvērsums. Arhibīskapija paziņoja, ka asinis ir sašķidrinātas svētdien pulksten 17:18 - vienu dienu par vēlu. "Šeit ir redzams brīnums, kas dzīvo manu acu priekšā," viltus ziņās IlFattoQuotidiano.it rakstīja entuziasma pilns Januaria Piromallo. Arhidiecēze viņai bija paziņojusi īsziņā, kad "tas notika", un viņa steidzās uz katedrāli.

Kad viņa ieradās, nebija pārsteigums, ka gandrīz neviena nebija - pat sēdēja uz grīdas arhibīskaps Battaglia bija steidzies parādīties. Tāpēc Januarija sēdēja "viena, pirmajā rindā, parasti rezervēta baznīcas varas pārstāvjiem".

Viņai ir savs skaidrojums par San Gennaro kavēšanos: "it kā svētais gribētu redzēt, ka tiek ievēroti pret Covid saistītie distancēšanās pasākumi". Visticamāk izskaidrojums ir tāds, ka San Gennaro ir slims un apnicis uzstāties pirms dekadentiem un antikatoliskiem prelātiem.

#newsLlbzhsltmn