CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Pizzaparty na wyspie Little St. James (bitchute.com)

W oczekiwaniu na antychrysta

Poniżej, autentyczne nagranie w jednej z żydowskich szkół, podczas wizytacji jakiegoś ichniejszego kuratora. Nauczycielka zadaje chłopcom uczącym się w jakiejś yeshivie w Izraelu pytania, celem sprawdzenia czy kierunek nauki postępuje zgodnie z żydowskimi zasadami „tolerancji”. Odpowiednio zindoktrynowan…
More
.
Pizzaparty na wyspie Little St. James (bitchute.com)

W oczekiwaniu na antychrysta

Poniżej, autentyczne nagranie w jednej z żydowskich szkół, podczas wizytacji jakiegoś ichniejszego kuratora. Nauczycielka zadaje chłopcom uczącym się w jakiejś yeshivie w Izraelu pytania, celem sprawdzenia czy kierunek nauki postępuje zgodnie z żydowskimi zasadami „tolerancji”. Odpowiednio zindoktrynowane dzieci odpowiadają zgodnie, a nauczyciele wyraźnie są zadowoleni z doskonalenia żydowskiej duszydoskonalenia do nienawiści, bo czegoś takiego jako „miłość bliźniego” nie istnieje w cywilizacji żydowskiej.

Spośród takich właśnie wychowanków nadejdzie ichniejszy mesjasz. Władca świata, tyran, gnębiciel, prześladowca, ciemiężyciel. Antychryst.

– Co przychodzi ci na myśli gdy słyszysz słowo 'Jerozolima’ [Yerushalayim]?

– Święta Ziemia, święty Dom, Świątynia…

– Kto z was myśli, że Świątynia będzie odbudowana za kilka lat?

wszyscy chłopcy podnoszą ręce

– Co teraz jest w miejscu Świątyni?

Chłopcy odpowiają chórem: Meczet Al-Aksa

– Co stanie się z meczetem?

Chłopcy po kolei odpowiadają: Zostanie zburzony, eksploduje, zniknie…


– Kto z was spotkał dziecko arabskie w ciągu ostatniego roku?

Niemal wszystkie dzieci podnoszą ręce.

– Gdzie spotkaliście arabskie dziecko?

– Niedaleko synagogi [tłumaczone również jako: niedaleko Świątyni]

– Czy rozmawiałeś z nim?

Jeden z chłopców odpowiada: Nie, on mnie popchnął i odszedł.

– Co się dzieje jak spotykasz arabskie dzieci, co czujesz?

Dzieci po kolei ze złością, cedząc słowa odpowiadają: Złość. Mam uczucie że chciałbym zabić je.


– A co się dzieje jak spotykasz niereligijne żydowskie dziecko?

– Czujemy żal, że jest świecki.

– Dlaczego czujesz żal? Czy z tego powodu, że nie urodził się jako religijny? Co on traci?

– Bo on nie jest na drodze religijnej.

– Jak sądzisz, jak będzie wyglądała Jerozolima za 10 lat?

Wszyscy chłopcy przekrzykują się zgodnie: Wszyscy [mieszkańcy] będą religijnymi żydami. A jak pozostaną Arabowie, to zostaną
niewolnikami. (Wszyscy zgodnie śmieją się, a nauczyciel wizytujący klasę (kierownik? minister? przedstawiciel władz?) wyraźnie podekscytowany odpowiedzią ucznia, śmieje się i radośnie rozgląda.)

– Tak, rozumiem, ponieważ Mesjasz będzie tutaj. [Zwraca się do jednego z chłopców] A co ty powiedziałeś?

– Będzie wielka wojna i wszyscy Arabowie zginą. A część z nich stanie się
niewolnikami.

– (Nauczyciel wizytujący klasę podsumowuje owocną dyskusję w żydowskiej yeshiwie, zwracając się do nauczycielki) Dobrze, macie już wszystkie informacje. (Zwraca się do dzieci.) Dziękuję wam dzieci. Zdobywajcie dalej taką naukę w tej tej szkole.

Z jakiegoś powodu, powyższe wideo zostało oznaczone jako „dozwolone od lat 16” (Sensitivity Normal – Content that is suitable for ages 16 and over).


W oczekiwaniu na antychrysta –
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

"Dzieci są dla nich po prostu pokarmem" ... Świat w rękach satanistycznych wyrodków.

Po niedawnej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy aresztowano ponad 200 osób, gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii i brzmi to jak szokujące zdemaskowanie.


Jako 30-letni weteran filmu, Pitt opowiada o swoim doświadczeniu po tym, jak zobaczył ciemną stronę…More
.

"Dzieci są dla nich po prostu pokarmem" ... Świat w rękach satanistycznych wyrodków.

Po niedawnej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy aresztowano ponad 200 osób, gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii i brzmi to jak szokujące zdemaskowanie.


Jako 30-letni weteran filmu, Pitt opowiada o swoim doświadczeniu po tym, jak zobaczył ciemną stronę przemysłu rozrywkowego z pierwszej ręki. Brad Pitt opisuje przemysł telewizyjny i filmowy jako przynętę dla sieci, które zajmują się handlem dziećmi, tak jak dzieje się to w Stanach Zjednoczonych i poza ich granicami, a także na wyższych szczeblach hierarchii politycznej i społecznej:

"Myślicie, że Hollywood jest kinem? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co jeszcze ważniejsze, o władzę i kontrolę." "Ludzie, którzy rządzą Hollywoodem, również rządzą Ameryką i większą częścią świata i najmniej ich interesują filmy." "Czy słyszeliście o Iluminatach?" Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media wszyscy oni są pedofilami i właśnie oni rządzą światem i wszystko to korzeniami wrośnięte jest w Hollywoodzie."

"Dzieci chcą być w filmach, a raczej rodzice chcą, aby ich dzieci były w kinie i zrobią wszystko, aby ich dzieci były sławne."
Kiedy Brad został zapytany, dlaczego Hollywood padł ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odparł: "To rodzice. To amerykańskie marzenie, aby stać się sławnym i rodzice zrobią wszystko, aby je tam wprowadzić." "Czy kiedykolwiek spotkaliście matki dzieci - aktorów? Wszystkie one są nienormalne." "Dla nich to łatwy dochód i to nie tylko film, telewizor, muzyka ... to show-biznes." "Większość rodziców sprzedaje swoje dzieci i ich dusze w imię chwały".

Brad Pitt kontynuuje demaskowanie motywacji elitarnych kręgów w handlu dziećmi, w jaki sposób dzieci otrzymują role, jak wpływają na inne dzieci, aby osiągnąć swoje cele. Opisuje, w jaki sposób dzieci są używane jako waluta polityczna, jak rodzice zamykają na to oczy, udając, że rozmawiają o sprawie, kiedy ich latorośle po prostu rozbiły okno w pobliskim biurze.

Ktoś z elity finansuje film. Tysiące dzieci przychodzi, aby otrzymać główną rolę, a tylko 100 z nich być może otrzyma pracę. Pojawia się młody człowiek z upartą mamusią i zaczynają robić wszystko, aby dostać rolę.” „Dziecko odchodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film i facet zarabia kupę pieniędzy, jeśli film stanie się hitem."

"W telewizji nigdy nie powiedzą złych rzeczy na temat filmu, ponieważ facet z filmu wie, co zrobił z tym dzieckiem." "To samo dzieje się z politykami i bankierami oraz resztą".
"Wszystko to są zakulisowe transakcje z dziećmi jako kartą atutową".

Kiedy zapytaliśmy go o to, kim są ci „hollywoodcy gracze”, Pitt odmówił podania nazwisk, ale wyraził przekonanie, że sprawiedliwość w końcu zwycięży: „Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ sami są własnością tych, o kim jest mowa. ”Internet - to wspaniała rzecz i swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię."

Źródło Mel Gibson: "Hollywoodzka elita zabija niewinne dzieci i pije ich krew"

W szokującym zdemaskowaniu gwiazdor filmowy Mel Gibson krzyczy na całe gardło o epidemii "pasożytów", którzy "kontrolują Hollywood", którzy uczestniczą w pedofilii i imprezach, na których są składane ofiary z dzieci. Gwiazdor Zabójczej Broni (Lethal Weapon) powiedział, że „każde studio w Hollywood jest zakupione i opłacone krwią niewinnych dzieci” i dodał, że „najcenniejsza waluta - to krew niemowląt”.

W Londynie, przy okazji wyświetlania filmu Daddy’s Home 2, w którym brał udział, Gibson nazwał elitę przemysłu rozrywkowego „wrogiem ludzkości”, która „pije krew niewinnych dzieci”. Powiedział, że kluczowi gracze w branży filmowej "dostają adrenalinę z tego procesu", ponieważ "doznają rozkoszy z tego powodu, że naruszają tabu".

"Mają rażący brak szacunku dla zwykłych ludzi. Zabijanie życia ludzi jest dla nich tylko grą - im większy mogą wywołać ból, tym lepsze są doznania.
"Dzieci są po prostu pożywieniem dla nich." Ucztują na bólu i strachu i im młodszych, tym lepiej. "Ci ludzie naśladują swoją religię i używają jej do moralnego przywództwa".

"To nie są nauki religijne, o których wy, ludzie, kiedykolwiek słyszeliście. Wykonują oni święte rytuały, które u zwykłych ludzie wywołują stany mdłości i całkowicie są sprzeczne z moralnością, która łączy większość patriotycznych Amerykanów. Najgorsze w tym wszystkim: "to tajemnica poliszynela w Hollywoodzie i
wszyscy chcą w niej uczestniczyć."

Mel Gibson pojawił się w brytyjskim prime-time BBC, The Graham Norton Show w piątek, gdzie stary aktor odpowiedział na pytania zszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami po jego pojawieniu się, na temat prawdziwej natury hollywoodskiej „elity”. Wyjaśnił, jak został wpisany na czarną listę w 2006 roku przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażenie swojej opinii na temat tej branży, która była sprzeczna z ich stanowiskiem. Powiedział, że od tego czasu "działa poza systemem", co dało mu nową perspektywę, mówiąc:

To jest trudno zrozumieć, wiem i jest mi przykro, że jestem tym, który otworzył wam oczy, ale Hollywood – to śmiertelna zalegalizowana kolebka pedofilii. Używają oni dzieci, aby realizować swoje straszne chore fantazje”. Nie bardzo rozumiem to sam, ale oni zabierają te dzieci z powodu ich energii i sycą się ich krwią. Nie robią tego miłosiernie, najpierw straszą je, zanim złożą w ofierze".

"Im bardziej niewinne jest dziecko, tym lepsze dla nich" - powiedział Gwiazdor Walecznego Serca (Braveheart). „Co to znaczy? Oni nie robią tego jako jakiejś formy artystycznego wyrazu:
oni po prostu piją krew dzieci i jedzą ich ciało, ponieważ uważają, że daje im to jakąś ”siłę życiową". Im więcej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym więcej daje im "dodatkowej siły życiowej". Nie rozumiem, dlaczego oni to robią, ale to jest to, co oni właśnie robią. Większość z nas ma moralny kompas, który prowadzi nas przez życie, czyż nie tak? U tych ludzi go nie ma lub jeśli oni tak robią, to ten kompas wskazuje przeciwny kierunek."

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w reżimie Hollywoodu i poza nim, twierdzi, że hierarchia branży "ma sukcesy, gdy chodzi o nadużycia, ból, tortury, stres i cierpienie". Według Gibsona, pragnienie, aby robić takie rzeczy nie ogranicza się tylko do elity Hollywoodu, to są wszyscy „ci, którzy znajdują się na szczycie łańcucha pokarmowego, którzy mogą sobie pozwolić na taki „zbytek”, chociaż w tej branży jest ich bardzo wielu”.

"Hollywood jest przesycony niewinną dziecięcą krwią. Powołania się na pedofilię i kanibalizm zawsze tam istniały, ale przez wiele lat były one tajemnicze lub symboliczne. Z tą praktyką byłem zaznajomiony od początku lat 2000-ych i poważnie mi grożono poważnymi konsekwencjami, gdybym kiedykolwiek o tym opowiadał. I mam na myśli nie tylko moją karierę, mam na myśli, że moje życie będzie zagrożone i życie mojej rodziny będzie w niebezpieczeństwie. Mogę o tym mówić dopiero teraz, kiedy ci ludzie, przywódcy przemysłu, już nie żyją.

"Dzieci są podobne do "waluty premiowej" i mają większą wartość niż wszystko, o czym możecie tylko pomyśleć:
"diamenty, narkotyki, złoto". Oni dosłownie handlują tymi dziećmi, jak walutą za usługi, role w filmach, łapówki ... "

Według Gibsona, ta perwersja to nie tylko ostatni trend mody lub też wieloletnia kultura w Hollywood w przeciągu wielu pokoleń i to jest to, co jest popularne wśród mężczyzn i kobiet.

"To nie jest coś nowego i pochodzi ono jeszcze z czasów, zanim Hollywood został założony. Jeśli zbadacie to zjawisko, to znajdziecie ukryte fakty w cieniu każdej ciemnej ery w historii.

Te ciemne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne były stosowane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat.

Hollywood jest wykorzystywany do programowania społecznego i kontroli świadomości, a ich przesłanie jest rzutowane na psychikę Amerykanów ... "
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.
.
.
.
.
.
.

afera - Przeczywistość

.
.
.
.
.
.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

Zgniłe korzenie

Na jakich moralnych podstawach opierają się żydzi w mediach, by mogli świadomie rozpalić i rozniecić płomienie seksualnego inferno, który nadal pustoszy nasze kiedyś chrześcijańskie społeczeństwo?

Praktycznie wszyscy potentaci medialni, który założyli Hollywood i trzy wielkie sieci telewizyjne byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich…
More
.

Zgniłe korzenie

Na jakich moralnych podstawach opierają się żydzi w mediach, by mogli świadomie rozpalić i rozniecić płomienie seksualnego inferno, który nadal pustoszy nasze kiedyś chrześcijańskie społeczeństwo?

Praktycznie wszyscy potentaci medialni, który założyli Hollywood i trzy wielkie sieci telewizyjne byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej.

Pod koniec XIX wieku, większość europejskich żydów była ludźmi księgi. Ale ich księgą nie była Biblia. Był to Talmud babiloński. Do dziś Talmud pozostaje najwyższym moralnym, etycznym i prawnym autorytetem judaizmu.

Czy Talmud dzieli podstawy zdrowej wartości moralnych z chrześcijaństwem? Raczej nie. Zamiast tego, Talmud jest marnym podłożem systemu religijnego, który odszedł daleko; jest to ten kod faryzejskiej niewiary, co Chrystus opisał jako „pełny wszelkiego plugastwa” (Mt 23,27).

Szokująco, najbardziej szanowana instytucja judaizmu rzeczywiście popiera takie grzechy jak

kłamstwo,


łamanie przysięgi,

jak i morderstwo pośrednie.

I nawet sankcjonuje jeden z największych grzechów ze wszystkich: molestowanie dzieci.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

Niezwykle drastyczny i niepokojący film poniżej został znaleziony podczas nalotu na wyspę Jeffreya Epsteina. Pokazuje nagą dziewczynę podpalaną palnikiem, najwyraźniej w celu zebrania adrenochromu.

Odtwarzacz video


meditation539.com/wp-content/uploads/2021/11/epstein-torture.mp4

Nie jest to wyrywkowe przestępstwo, ale część systematycznego zbioru dzieci.

Aby dołączyć do bogatych i …More
.

Niezwykle drastyczny i niepokojący film poniżej został znaleziony podczas nalotu na wyspę Jeffreya Epsteina. Pokazuje nagą dziewczynę podpalaną palnikiem, najwyraźniej w celu zebrania adrenochromu.

Odtwarzacz video


meditation539.com/wp-content/uploads/2021/11/epstein-torture.mp4

Nie jest to wyrywkowe przestępstwo, ale część systematycznego zbioru dzieci.

Aby dołączyć do bogatych i sławnych na Zachodzie, konieczne jest uczestnictwo w złożeniu ofiary z dzieci i wynikającym z tego szantażu.

Statystyki FBI pokazują, że ponad 40000 dzieci znika każdego roku w USA, by nigdy więcej ich nie zobaczyć.

Jest to wskaźnik ponad 20 razy wyższy niż w krajach takich jak te w Afryce, w których nie ma satanistycznej klasy rządzącej.

Ten akt oskarżenia wymienia

Miramax Films,

The Walt Disney Corporation,

Universal Music,

Vivendi,

Sprint Corporation,

Viacom CBS,

The City of New York Police Department,

Sony Entertainment


i ponad 200 “niezidentyfikowanych” jako osoby oskarżone o “prześladowanie, powtarzające się podawanie narkotyków, porwania, napaść seksualną, nadużycia, wymuszenia, bezprawną inwigilację, dziesięciolecia handlu ludźmi i napaści na tle seksualnym itp.

Spójrzcie na zdjęcie poniżej celebrytów, którzy odwiedzili wyspę Epsteina.

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.


CHRZEŚCIJANIN w TALMUDZIE ŻYDOWSKIM:

obc.opole.pl/Content/13792/PDF/318027.pdf

.
..