Orban - jedyny logicznie myślący przywódca w Europie?

Strategia globalistycznych przywódców prowadzi do eskalacji i wydłużenia wojny na Ukrainie – oświadczył w czwartek premier Węgier Viktor Orban …
Brygada Świętokrzyska NSZ
Ten przekaz nie tylko dla Pisiorów ,ale dla całego Knesejmu Polin bandy czworga ! -wszyscy oni graja w jednej i tej samej orkiestrze globalistów -masonów !
olek19801
Orban ma jasny przekaz. Ten przekaz dla pisiorów! Wojenka na Ukrainie to operacja USA i wcale nie chodzi o żadną wolną Ukrainę. Propaganda ukraińska jest dyktowana przez Amerykę, która bez mrugnięcia okiem poświęci Polskę na ołtarzu walki geopolitycznej. Tak więc głupi nierząd RP nawet jeśli nie wiedziałby, co czyni, to teraz już nie może zaprzeczyć, że żadnego interesu Polski nie broni, a wręcz …More
Orban ma jasny przekaz. Ten przekaz dla pisiorów! Wojenka na Ukrainie to operacja USA i wcale nie chodzi o żadną wolną Ukrainę. Propaganda ukraińska jest dyktowana przez Amerykę, która bez mrugnięcia okiem poświęci Polskę na ołtarzu walki geopolitycznej. Tak więc głupi nierząd RP nawet jeśli nie wiedziałby, co czyni, to teraz już nie może zaprzeczyć, że żadnego interesu Polski nie broni, a wręcz go ZDRADZA.

Bracia Węgrzy, my, zwykli Polacy, nie zrywamy z Wami żadnej przyjaźni, jakby chcieli nie polscy zarządzający atrapą naszej zbolałej Ojczyzny.