Clicks2.4K
pl.news
6

Hipokryzja: dla Franciszka i reżimowych biskupów to są ZŁE KOBIETY

Grupą "cierpiących katolików" ignorowaną przez Franciszka i jego biskupów są te kobiety, które żałują tego, że dokonały aborcji, pisze Christine Harrington na ChurchMilitant.com (19 listopada).

"Jestem jedną z tych kobiet, które głęboko żałują swojego 'wyboru'" – pisze Harrington. W listopadzie biskupi USA zagłosowali, by nie zajmować stanowiska przeciwko politykom aborcyjnym.

Harrington komentuje: "zanim wyraziłam skruchę z powodu moich aborcji, nie mogłam przyjmować Komunii Świętej", podczas gdy politykom popierającym śmierć "nie tylko mówi się, że są 'dobrymi katolikami', ale teraz biskupi dają im wolną rękę w przyjmowaniu Komunii Świętej". Nazywa to "hipokryzją" i "podwójnymi standardami". Jej pytanie: "dlaczego, biskupi, ignorujecie nas?"

#newsTspmklrary

jansprawiedliwy
20.02.2013, 19:30 - To Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz opuści Rzym....,a więc jeszcze nie teraz ,a więc ten papież nie jest odstępcą,czy bto jasne ?
CÓRKA MARYI
Weronika....S
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Chyba popadasz w depresję, wszystko cię smuci. To moja zasługa, więc na pocieszenie ci zanucę ,,Nie płacz kiedy odjadę...,, Ale myślę, że to też cię nie pocieszy. A więc proponuję również smutek, tak chociaż 10 krotny. 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡 😡
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Weronika, dzięki Bogu depresja mi nie grozi, cały czas mam pokój w sercu , niezależnie od tego co kto o mnie powie, pomyśli i cokolwiek by się działo. Wykrzywione buźki dostałaś za sprzeciw i niezgadzanie się z twoimi komentarzami. Radzę się doszkolić w Wierze, czytając i medytując Pismo Święte. Polecam szczególnie Apokalipsę Św. Jana, która się właśnie wypełnia. 😊
Weronika....S
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Bardzo dobrze, że się nie zgadzasz, ale mnie to nie interesuje. Nie szukam pochlebców, bo to byłoby poniżające.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Weronika, akurat wykrzywiona buźka nie jest pochlebstwem.
A jeśli daje ci ktoś kciuka w górę to jest dla ciebie poniżające?