Tysiące poronień po zastrzykach C-19. Szczepienie jest jak samobójstwo - towarzystwo ubezpieczeniowe we Francji

Brian Shilhavy
Teraz, gdy mamy cały rok wstrzykiwania ludziom eksperymentalnego zastrzyku manipulującymi genami COVID-19, możemy definitywnie stwierdzić, że jest to zdecydowanie broń masowego rażenia, ponieważ nie tylko zabija i kaleczy ludzi w teraźniejszości, ale także niszczy również nienarodzone dzieci w łonie matki i najprawdopodobniej powoduje bezpłodność całego pokolenia kobiet w wieku rozrodczym.

Skorzystałam z analizy dr Jessiki Rose wykonanej na podstawie mnożnika zaniżonych danych, która została opublikowana tutaj , i ustaliła, że na podstawie jej analizy raportowanie COVID-19 w VAERS należy pomnożyć przez współczynnik 41X. Aby obliczyć liczbę zgonów płodów/dzieci zarejestrowanych w VAERS, musiałem przetestować kilka różnych wyszukiwań wymienionych „objawów”, a następnie sprawdzić, czy wyniki wyszukiwania udokumentowały zgony płodów/dzieci, ponieważ nie ma danych demograficznych dla „zgonów płodów”. Poniżej znajduje się aktualna lista „objawów” w VAERS, które ujawniają zgony płodów/dzieci:

przerwanie ciąży, poronienie, pełna aborcja, wczesna aborcja, niepełna aborcja, aborcja późna,
Poronienie ciąży pozamacicznej, spontaniczna aborcja, niepełna spontaniczna aborcja, ciąża pozamaciczna, ektopowe zakończenie ciąży, ciąża pozamaciczna z antykoncepcją, zatrzymanie akcji serca płodu, śmierć płodu, przedwczesna śmierć dziecka, przedwczesny poród, poronienie ...


Ta lista może nie być wyczerpująca. Ale korzystając z tej listy z ostatnią aktualizacją w VAERS/USA, która zawiera dane do 31 grudnia 2021 r., znalazłem 3147 zgonów płodów/dzieci zarejestrowanych po szczepieniu COVID-19 kobietom w ciąży lub kobietom w wieku rozrodczym, które miały miejsce wkrótce po otrzymaniu jednego eksperymentalnych zastrzyków (takich jak ciąże pozamaciczne). ( Źródło .) Stosując mnożnik zaniżonych danych wynoszący 41X, prawdziwsza liczba zgonów po wstrzyknięciu COVID-19 wynosi 129 027 zgonów płodów/dzieci . Należy pamiętać, że te zgony byłyby dodatkiem do odnotowanych zgonów osób już urodzonych, których według stanu na dzień 31 grudnia 2021 r. VAERS opublikowano w liczbie 21 382 ( źródło ).

Stosując mnożnik zaniżonych zgłoszeń wynoszący 41X, mamy 876 662 zgonów po zastrzykach COVID-19, a dodatkowo jeszcze ponad 129 027 zgonów płodów/dzieci. TO PONAD 1 MILION Zgonów W PIERWSZYM ROKU „SZCZEPIONEK” COVID-19! Nie wierzysz w to? Wystarczy rozejrzeć się dookoła na tzw. wąskie gardła „łańcucha dostaw”, które są coraz gorsze, a nie lepsze, i zrozum, że NIE brakuje produktów, ale brakuje ludzi - PRACY LUDZKIEJ! Korzystając z analizy danych VAERS, przeprowadziłem dokładnie to samo wyszukiwanie objawów wymienionych powyżej dla wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA w bazie danych przed grudniem 2020 r., czyli miesiącem pierwszych dwóch szczepionek na COVID-19 wydano zezwolenie na użycie awaryjne.

To wyszukiwanie zwróciło wartość 2479 zgonów płodów/dzieci po WSZYSTKICH szczepionkach w ciągu ostatnich 31 lat, czyli średnio około 80 zgonów płodów rocznie. ( Źródło .) Oficjalnie;
Zgony płodów/dzieci po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA: 80 rocznie
Zgony płodów/dzieci po eksperymentalnych szczepieniach COVID-19 w pierwszym roku: 3147


To wzrost o 3,834% w śmiertelności dzieci, na podstawie danych rządowych zgłoszonych w VAERS. A jeśli ktoś taki jak ja, siedzący w domu za komputerem, przeszukujący bazę danych VAERS rządu Stanów Zjednoczonych, może to zobaczyć, możesz być pewien, że wszyscy naukowcy i lekarze pracujący dla rządu, którzy również mają dostęp do tych danych, również to widzą. Przestań nazywać to „teorią spiskową” i obudź się! To jest planowanie redukcji populacji. To jest ludobójstwo. To są zbrodnie przeciwko ludzkości. TO JEST CZYSTE ZŁO!

Bo przecież jest rzeczą słuszną u Boga odpłacić uciskiem tym, którzy was uciskają, 7 a wam, uciśnionym, dać ulgę wraz z nami, gdy z nieba objawi się Pan Jezus z aniołami swojej potęgi 8 w płomienistym ogniu, wymierzając karę tym, którzy Boga nie uznają i nie są posłuszni Ewangelii Pana naszego Jezusa. 9 Jako karę poniosą oni wieczną zagładę [z dala] od oblicza Pańskiego i od potężnego majestatu Jego (2 Tesaloniczan 1:6-9)
Thousands of Miscarriages Following COVID-19 Injections Reported in VAERS are Being Censored as an Entire Generation is Being Sterilized

Jak pokazują dane VAERS, zapalenie mięśnia sercowego znajduje się na szczycie listy urazów spowodowanych szczepionką COVID wśród dzieci w wieku 12-17 lat

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) opublikowały dziś nowe dane przedstawiające łącznie 1 033 994 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych po przesłaniu szczepionek COVID między 14 grudnia 2020 r. a 1 stycznia 2022 r. do systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAER). VAERS jest głównym finansowanym przez rząd systemem zgłaszania niepożądanych reakcji na szczepionki w Stanach Zjednoczonych. Dane obejmowały łącznie 21 745 zgłoszeń zgonów , wzrost o 363 w porównaniu z poprzednim tygodniem oraz 170 446 zgłoszeń poważnych obrażeń , w tym ofiar śmiertelnych, w tym samym okresie, co stanowi wzrost o 3 840 w porównaniu z poprzednim tygodniem(...)

W każdy piątek VAERS publikuje raporty o urazach poszczepiennych otrzymanych w określonym dniu. Zgłoszenia przesłane do VAERS wymagają szczegółowego zbadania, zanim zostanie potwierdzony związek przyczynowy. Historycznie wykazano, że VAERS zgłasza tylko 1% rzeczywistych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami .

Dane VAERS z USA od 14 grudnia 2020 r. do 7 stycznia 2021 r. dla dzieci w wieku 5-11 lat pokazują:
6399 zdarzeń niepożądanych (czyli 639900) , w tym 142 sklasyfikowano jako poważne, a 3 zgłoszone zgony .
Ostatnia śmierć dotyczy 7-letniej dziewczynki (VAERS ID
1975356 ) z Minnesoty, która zmarła 11 dni po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki przeciw COVID firmy Pfizer, gdy jej matka znalazła ją nieprzytomną. Trwa sekcja zwłok.
14 doniesień o zapaleniu mięśnia sercowego i osierdzia (zapalenie serca). 22 doniesienia o zaburzeniach krzepnięcia krwi.

Dane VAERS z USA od 14 grudnia 2020 r. do 7 stycznia 2021 r. dla młodzieży w wieku 12-17 lat pokazują:
26 631 zdarzeń niepożądanych , w tym 1530 sklasyfikowanych jako poważne i 35 zgłoszonych zgonów .
Ostatnia śmierć dotyczy 15-letniej dziewczynki z Minnesoty (VAERS ID
1974744 ), która zmarła 177 dni po otrzymaniu drugiej dawki leku Pfizer z powodu zatoru płucnego. Trwa sekcja zwłok. 62 doniesienia o anafilaksji wśród młodzieży w wieku od 12 do 17 lat, gdzie reakcja zagrażała życiu, wymagała leczenia lub powodowała śmierć, przy czym 96% przypadków przypisano szczepionce Pfizer . 589 doniesień o zapaleniu mięśnia sercowego i zapaleniu osierdzia, z których 578 przypisano szczepionce Pfizer. 149 doniesień o zaburzeniach krzepnięcia krwi, przy czym wszystkie przypadki przypisano firmie Pfizer.

Dane VAERS w USA od 14 grudnia 2020 r. do 7 stycznia 2021 r. dla wszystkich grup wiekowych łącznie pokazują:
19% zgonów było związanych z zaburzeniami serca. 55% zmarłych stanowili mężczyźni, 42% kobiety, a pozostałe raporty zgonów nie zawierały płci zmarłego. Średni wiek zgonu wynosił 72,6 lat. Do 7 stycznia 4806 kobiet w ciąży zgłosiło zdarzenia niepożądane związane ze szczepionkami przeciw COVID, w tym 1533 przypadki poronienia lub porodu przedwczesnego .
Spośród
3 419 zgłoszonych przypadków porażenia Bella 51% przypisano szczepionkom firmy Pfizer , 41% firmie Moderna , a 8% firmie J&J . 836 doniesień o zespole Guillain-Barré (GBS), z których 41% przypadków przypisano firmie Pfizer , 30% Moderna , a 28% J&J . 2256 doniesień o anafilaksji, w której reakcja zagrażała życiu, wymagała leczenia lub prowadziła do zgonu. 12 331 zgłoszeń o zaburzeniach krzepnięcia krwi w USA Spośród nich 5457 zgłoszeń przypisano firmie Pfizer, 4398 zgłoszeń firmie Moderna, a 2428 zgłoszeń J&J. 3688 przypadków zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia z 2269 przypadkami przypisanymi do firmy Pfizer, 1249 przypadków do Moderny i 158 przypadków do szczepionki przeciw COVID firmy J&J. więcej - Myocarditis Tops List of COVID Vaccine Injuries Among 12- to 17-Year-Olds, VAERS Data Show

Szczepienie jest samobójstwem, tak twierdzi towarzystwo ubezpieczeniowe we Francji

Czy polskie towarzystwa ubezpieczeniowe nie będą wypłacać odszkodowań z polis na życie w przypadkach zgonów wskutek szczepień, podobnie jak czynią ubezpieczyciele we Francji?
Światowe firmy ubezpieczeniowe alarmują o gwałtownym wzroście zgonów osób które wykupiły polisy na życie, a które zaszczepiły się.

Polskie PZU nie odpowiedziało na moje zapytanie, czy wypłaca ono odszkodowania po śmierci osób zaszczepionych i jaka jest skala zjawiska w porównaniu do lat poprzednich.

Poniżej artykuł na ten temat na przykładzie Francji.


Ubezpieczyciel na życie odmawia wypłaty polisy po śmierci śmierci spowodowanej szczepionką
Wybuchowa sprawa jest obecnie przedmiotem gorącej debaty w mediach społecznościowych: we Francji bogaty, starszy przedsiębiorca z Paryża zmarł w wyniku zastrzyku korony. Wcześniej wykupił wielomilionowe polisy ubezpieczeniowe na życie na rzecz swoich dzieci i wnuków, jak donoszą media.
Chociaż szczepienie jest uznawane przez lekarzy i towarzystwo ubezpieczeniowe za przyczynę zgonu, odmówiono jego wypłaty. Powodem jest to, że skutki uboczne szczepień Corona są znane i opublikowane. Twierdzą, że zmarły wziął udział w eksperymencie na własne ryzyko. Covid-19 sam w sobie nie jest sklasyfikowany jako „choroba krytyczna”.

Według firmy eksperymentalne szczepienie powodujące śmierć jest jak samobójstwo
Firma ubezpieczeniowa uzasadniła odmowę wypłaty na rzecz rodziny, stwierdzając, że stosowanie eksperymentalnych leków lub terapii , w tym zastrzyki Corona, jest wyraźnie wyłączone z umowy ubezpieczenia. Kolejny pozew rodziny przeciwko firmie ubezpieczeniowej zakończył się niepowodzeniem.
Sąd rzekomo uzasadnił swoje orzeczenie w następujący sposób: „Skutki uboczne eksperymentalnej szczepionki zostały opublikowane i zmarły nie mógł twierdzić, że nic o tym nie wiedział, kiedy dobrowolnie przyjął szczepionkę. We Francji nie ma prawa ani mandatu, który zmuszałby go do szczepienia. Dlatego jego śmierć jest zasadniczo samobójstwem”. Ponieważ samobójstwo nie jest objęte polisą od samego początku, ubezpieczenie nie odmawia wyplaty.

Skandaliczny werdykt: podjęcie śmiertelnego ryzyka to legalne samobójstwo

„Sąd uznaje kwalifikację ubezpieczyciela, który wobec zapowiedzianych skutków ubocznych, w tym zgonu, zgodnie z prawem uznaje udział w eksperymencie III fazy, którego udowodniona nieszkodliwość nie jest podana, za dobrowolne podjęcie śmiertelnego ryzyka, które nie jest objęte umowy i prawnie uznane za samobójstwo. Rodzina się odwołała. Jednak obrona ubezpieczyciela jest uznana za uzasadnioną i uzasadnioną umową, ponieważ to publicznie znane ryzyko śmierci jest prawnie uznawane za samobójstwo, ponieważ klient został powiadomiony i zgodził się dobrowolnie podjąć ryzyko śmierci bez obowiązku ani przymusu. ”.

Nic dziwnego: media głównego nurtu milczą
Ta sprawa nie została jeszcze zgłoszona we francuskich mediach głównego nurtu. Sprawę opublikował w mediach społecznościowych prawnik rodziny, Carlo Alberto Brusa . Niestety nie podano żadnych źródeł ani akt sądowych, dlatego autentyczności raportu nie można obecnie zweryfikować, chociaż istnieją inne ostrzeżenia dotyczące ryzyka związanego z rozpoznanymi przez ubezpieczycieli szczepieniami. W USA Amerykańska Rada Ubezpieczycieli Życiowych (ACLI) zaprzeczyła doniesieniom o braku płatności.

Cenzura
W ostatnich miesiącach wiele francuskich grup antyszczepionkowych sieci społecznościowej Facebook padło ofiarą nagłych, nieuzasadnionych zamknięć, zwłaszcza grupy wsparcia dla Brusy i profesora Didiera Raoulta. Ten ostatni był często krytykowany za swoje stanowisko w sprawie szczepionek, hydroksychlorochiny i krytykę złego zarządzania epidemią przez rząd Macrona.
Pod koniec zeszłego roku główna grupa wsparcia dla Didiera Raoulta została dezaktywowana, zanim została reaktywowana, dzięki mobilizacji w sieciach społecznościowych i ogromnemu przekazowi w alternatywnych mediach. 27 listopada zawieszono grupę wsparcia nauczycieli dla Brusy. Mając na swoim koncie nie mniej niż 310 000 członków, utworzona w marcu 2020 r. grupa została zamknięta z powodu podzielenia się skargą Brusy dotyczącą noszenia masek dla dzieci. Paryski prawnik i jego stowarzyszenie Reaction-19 zostali oskarżeni o szerzenie „spisku”.

Globalne trudności ubezpieczycieli z powodu szczepionek
Aktuariusze ostrzegają, że rosnące roszczenia spowodują erozję kapitału, który ubezpieczyciele odkładają, aby uniknąć niewypłacalności. Warto zauważyć, że osoby starsze nie wykupują ubezpieczenia na życie, co oznacza, żeroszczenia pochodzą od młodszych klientów. Ubezpieczyciele twierdzą, że spodziewają się wzrostu nadmiernej liczby zgonów .
Według Alexa Berensona ryzyko obrażeń lub śmierci w wyniku szczepienia jest wyjątkowo wysokie , sądząc na podstawie danych kanadyjskich.
Odmowa zapłaty za śmierć związaną ze szczepionką może nie być zaskakująca, ponieważ na całym świecie branża ubezpieczeń na życie została dotknięta zgłoszonymi roszczeniami w wysokości 5,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r. w porównaniu z 3,5 miliarda dolarów w całym 2020 r. do brokera ubezpieczeniowego
Howden .

Holenderski ubezpieczyciel Aegon , posiadający dwie trzecie swojej działalności w Stanach Zjednoczonych, powiedział, że jego amerykańskie roszczenia w trzecim kwartale wyniosły 111 milionów dolarów, w porównaniu z 31 milionami dolarów rok wcześniej. Zgony poszczepienne mogą zmusić ubezpieczycieli do podniesienia składek.

Tłumaczenie automatyczne, źródło: translate.goog/…022/01/14/life-insurer-refuses-to-cover-vaccine-de Anthony Ivanowitz 14.01.2022r. Www.pospoliteruszenie.org
wacula25wp.pl
Hej TY-Andre Ob może najpierw spojrzysz w oczy tych w trumnie i powiesz to rodzinom tych zmarłych że nie wierzysz w wirusa i pandemie .A coronowirós nie uznaje wiary i koloru rasy żadnej ani tego czy to rozumiesz lub nie . A potem idź spokojnie na obiad Zjawisko idiopatycznego włóknienia płuc u pacjentów zakażonych koronawirusem pojawia się zazwyczaj u osób leczonych na oddziałach intensywnej …More
Hej TY-Andre Ob może najpierw spojrzysz w oczy tych w trumnie i powiesz to rodzinom tych zmarłych że nie wierzysz w wirusa i pandemie .A coronowirós nie uznaje wiary i koloru rasy żadnej ani tego czy to rozumiesz lub nie . A potem idź spokojnie na obiad Zjawisko idiopatycznego włóknienia płuc u pacjentów zakażonych koronawirusem pojawia się zazwyczaj u osób leczonych na oddziałach intensywnej terapii. Choroba postępuje nawet po miesiącu od przebycia Covid-19 - wynika z nowych badań hiszpańskich. idiopatyczne włóknienie płuc stwierdzane jest nawet po 6-8 tygodniach od przebycia przez zakażonego SARS-CoV-2 choroby.zazwyczaj chodzi o osoby z Covid-19 w ciężkim stanie, leczone na oddziałach intensywnej terapii. W trakcie badania prowadzonego we współpracy z Hiszpańskim Towarzystwem Chorób Płuc i Klatki Piersiowej (SEPAR) ekipa medyczna z Wysp Kanaryjskich potwierdziła, że u niektórych pacjentów po przebyciu Covid-19 „niekorzystne zmiany pojawiające się w płucach są trwałe”. Pojawiające się dowody sugerują, że COVID-19 może faktycznie wywołać cukrzycę u zdrowych ludzi, a także spowodować poważne powikłania wcześniej istniejącej cukrzycy COVID-19, wpływa na cukrzycę. Poprzednie badania wykazały, że ACE-2, białko wiążące się z SARS-Cov-2, które pozwala wirusowi dostać się do komórek ludzkich, znajduje się nie tylko w płucach, ale także w narządach i tkankach zaangażowanych w metabolizm glukozy, takich jak trzustka, jelito cienkie, tkanka tłuszczowa, wątroba i nerka. Naukowcy postawili hipotezę, że wirus wchodząc do tych tkanek może powodować liczne i złożone zaburzenia metabolizmu glukozy. Od wielu lat wiadomo również, że takie infekcje wirusowe mogą wywołać cukrzycę
Andre Ob
O czym ty bredzisz. Mówisz językiem TV. Porozmawiaj ignorancie z zarządcami cmentarza to ci wytłumaczą całą prawdę o tej spreparowanej plandemii. Na 200 zmarłych osób 190 to ofiary preparatu. Dotarło??? A należysz chyba do ZOMBI bo i tak zapewne nie chcesz poznać prawdy
wacula25wp.pl
A cały ten Twój tekst obszerny jest podobny do wykładni Świadków Jehowy ponieważ prawda zakryta jest celowo zakłamaniem ,po co ?.Czy uważasz że ludzie nauki medycyny w ministerstwie zdrowia są idiotami bo okłamują naród .Bo wedle Twego tekstu TAK !.Czy wiedząc że zarazisz się śmiertelną chorobę i innych .POMYŚLAŁEŚ nad tym? A Twoja rodzina TO CO . !.Zacznij wreszcie myśleć i czytać i oglądać TVP.
BAH
@wacula25wp.pl

1) To nie jest Ministerstwo zdrowia tylko zamordyzmu.
2) to nie są ludzie nauki tylko cyniczni manipulanci (marionetki).
3) nauka opiera się na wolności i dyskusji a nie ignorancji, przemilczeniach czy finansowych naciskach.
4) śmiertelna chorobą jest życie.
5) trzeba dbać o odporność a nie niszczyć ją ograniczeniem dostępu do tlenu i brakiem leczenia.
6) trzeba leczyć jak się …More
@wacula25wp.pl

1) To nie jest Ministerstwo zdrowia tylko zamordyzmu.
2) to nie są ludzie nauki tylko cyniczni manipulanci (marionetki).
3) nauka opiera się na wolności i dyskusji a nie ignorancji, przemilczeniach czy finansowych naciskach.
4) śmiertelna chorobą jest życie.
5) trzeba dbać o odporność a nie niszczyć ją ograniczeniem dostępu do tlenu i brakiem leczenia.
6) trzeba leczyć jak się wirus pojawia a jak już sieje spustoszenia.
7) trzeba używać respiratora umiejętnie a nie przez "przyuczonych"
8) Kto ogląda propagandę w TV, to sam sobie szkodzi
9) Ludzie zostali porzuceni przez "lekarzy" i są atakowani przez presstytutki.
STOP reklamie BIGphermy !!!

Po owocach łatwo rozpoznać, kto nakręca pandemię.

Wydano ogromne środki na niszczenie ludzi i na tępą propagandę.

LIVE OTTAWA - Multiple Feeds - CANADIAN TRUCKER FREEDOM CONVOY 2022 - Day 17 - State of Emergency
LIVE OTTAWA - Multiple Feeds - CANADIAN TRUCKER FREEDOM CONVOY 2022 - Day 17 - State of Emergency
Andre Ob
@wacula25wp.pl to kolejny trol jak ELKAM. Dzięki BAH za te 6 pkt, wyręczyłeś mnie. @wacula25wp.pl + ELKAM to są ludzie naszych szabesgojów, ostrzegajcie przed nimi, od tego oglądania TV mózgi im się zlasowały.
wacula25wp.pl
@BAH Hmm-Propaganda antyszczepionkowców jest całkowicie podobna do Twojej zmyślonej wizji i może znacznie utrudnić opanowanie pandemii koronawirusa w kraju. Kampanie rozprowadzane po przez strach i ogłupienie siebie i innych i przez prowadzone rozpowszechniają nieprawdziwe informacje, niektóre nader dziwaczne i głupawe , jak chociażby takie, że szczepionki przeciw koronawirusowi zostaną użyte …More
@BAH Hmm-Propaganda antyszczepionkowców jest całkowicie podobna do Twojej zmyślonej wizji i może znacznie utrudnić opanowanie pandemii koronawirusa w kraju. Kampanie rozprowadzane po przez strach i ogłupienie siebie i innych i przez prowadzone rozpowszechniają nieprawdziwe informacje, niektóre nader dziwaczne i głupawe , jak chociażby takie, że szczepionki przeciw koronawirusowi zostaną użyte do masowego wszczepienia ludziom mikroczipów, za pomocą których nieokreślone grupy interesów mają inwigilować i kontrolować całą populację.JEST TO CZYSTY OBŁĘD Twój bo robisz z ludzi medycyny wariatów na swoją postać .A tak nie jest i nikt antyszczepionkowców nie słucha
BAH
To nie są żadne wizje tylko fakty i oparte na nich wnioski.
Stosujesz nieetyczne interpretacje rozszerzające.. posługujesz się zakłamanym językiem. To nie jest żadna szczepionka. Kampanie to są prowadzona za zagrabione podatnikom miliardy. Słuchać słuchają ale mają swojego pana. Tacy jak ty to ze strachu wykupili zapasy papieru toaletowego. Tak to jest obłęd, który chyba zakończy odmiana …More
To nie są żadne wizje tylko fakty i oparte na nich wnioski.
Stosujesz nieetyczne interpretacje rozszerzające.. posługujesz się zakłamanym językiem. To nie jest żadna szczepionka. Kampanie to są prowadzona za zagrabione podatnikom miliardy. Słuchać słuchają ale mają swojego pana. Tacy jak ty to ze strachu wykupili zapasy papieru toaletowego. Tak to jest obłęd, który chyba zakończy odmiana kanadyjska. Nie robię z nich wariatów. Jasno napisałem, że są cynicznymi łajdakami. Sprzedajnymi odczłowieczonymi syntezatorami. Pudłami rezonansowymi do których chcesz się upodobnić ale jesteś przeprogramowany przez tvp i w swej durnocie czynisz to dość nieudolnie i wygląda na to że bezinteresownie. Nieprawdziwe informacje są ma suflowane od dwóch lat. Nakładane są irracjonalne ograniczenia a właściwie prześladowani zdrowych i myślących niezależnie osób.

Nie ma żadnej pandemii tylko zmasowana propaganda strachu i zamordyzmu.

Do tego dochodzi wołające o pomstę do nieba eksperymentowania na najmłodszych.

To są bajki z tej samej półki co bajki o globalnym ociepleniu i zbawczej roli zlewaczałej Europy.
To jest patoekonomia i patodemokracja.
Organy odpowiedzialne za przestrzeganie prawa nie wykonują swojej roli.

Wywiera się bezprawne presje na wielu ludi i doprowadza do prakycznego przymusu praktykowania covidianizmu ze wszelkimi tego negatywnymi konsekwencjami.

O chipach to za mało wiesz by takie teorie falsyfikować..
Uważa bo mogą się pojawić w wodzie wodociągowej

Słowo antyszczepionkowiec, to zakłamana i niczym nie poparta medialna stygmatyzacja.
Używają jej ci sami co im "prawda i troska" z ust nie schodzi.

To jest wojujące zło, któremu człowiek rozumny ma obowiązek się sprzeciwiać.

Jak coś jest rzekomo darmowe i przymusowe, to jest z gruntu złe i obraca się przeciw człowiekowi.

Wiele wskazuje na to, ze po zamordyźmie sanitarnym nastąpi zamordyzm energetyczny..
wacula25wp.pl
@BAHPiszesz -[Nie ma żadnej pandemii tylko zmasowana propaganda strachu i zamordyzmuSłowo -dalej podobnie piszesz -antyszczepionkowiec, to zakłamana i niczym nie poparta medialna stygmatyzacja.
Używają jej ci sami co im prawda i troska z ust nie schodzi itd. ]==Wygląda na to że naukowcy analizujący sprzeciw wobec szczepionek jest niewielki, ale działania antyszczepionkowców mają bardzo duży …More
@BAHPiszesz -[Nie ma żadnej pandemii tylko zmasowana propaganda strachu i zamordyzmuSłowo -dalej podobnie piszesz -antyszczepionkowiec, to zakłamana i niczym nie poparta medialna stygmatyzacja.
Używają jej ci sami co im prawda i troska z ust nie schodzi itd. ]==Wygląda na to że naukowcy analizujący sprzeciw wobec szczepionek jest niewielki, ale działania antyszczepionkowców mają bardzo duży zasięg, a liczba ich pseudo-sympatyków stale rośnie jak i grobów przybywa .Co więcej, osoby antyszczepionkowe są bardzo aktywne i częściej atakują aby zasiać wątpliwości dotyczące szczepionek wśród osób niezdecydowanych lub nie mających żadnej wiedzy .I to jest b. groźne dla nas
BAH
@wacula25wp.pl

Wam już nic nie pomoże. Używasz języka nienawiści.
Nie rozróżniasz szczepionki od preparatu genetycznego.
Nie rozróżniasz tego co działa od tego co nie działa.
Ignorujesz ostrzeżenia.
Zgadzasz się na brak odpowiedzialności.
Nikt nie zna długofalowych skutków.
Zbiorowy hazard, to niegodziwość.
W takich warunkach przymus to zbrodnia.
Nie chodzi o wątpliwości. Chodzi o zamach na …More
@wacula25wp.pl

Wam już nic nie pomoże. Używasz języka nienawiści.
Nie rozróżniasz szczepionki od preparatu genetycznego.
Nie rozróżniasz tego co działa od tego co nie działa.
Ignorujesz ostrzeżenia.
Zgadzasz się na brak odpowiedzialności.
Nikt nie zna długofalowych skutków.
Zbiorowy hazard, to niegodziwość.
W takich warunkach przymus to zbrodnia.
Nie chodzi o wątpliwości. Chodzi o zamach na wolność i uzasadnione obawy o swoje zdrowie.
Możesz sobie to nazywać heroiną czy czym chcesz ale jak chcesz do tego zmuszać i popierasz tego typu totalniaków, to jesteś już odczłowieczony.

Wielkość sprzeciwu nie rozstrzyga o słuszności.
To tylko socjotechniki poparte olbrzymim kapitałem i totalitarną praktyką.

Jakich grobów przybywa?
Tych co przypisano po uważaniu i tych których nie leczono.
Także tych którym utrudniono , opóźniono a nawet uniemożliwiono dostęp do opieki medycznej.

To jest wojna z ludzkością.

Ale takie gotowane żaby jak Ty nic a nic nie qmają.

Człowiek rozumny winien wyciągać wnioski a nie dostosowywać swą percepcje do krętactw i zmiany retoryki.

Wszystkie te alarmistyczne zapowiedzi i optymistyczne aspekty wyszczepiania runęły jak domek z kart. A to jeszcze nie koniec.

Bóg nie pozwoli z siebie drwić.

Przerażające jest jak wielu ludzi podejmowało ważne decyzje z błachych powodów.
Roztropność i męstwo są im całkowicie obce.
wacula25wp.pl
@BAH Jeżeli ktoś ma odwagę wystąpić przeciw szczepieniom jak Ty, to niech będzie konsekwentny. Jeżeli stanie się coś niedobrego i dojdzie powikłań po chorobie, niech wyjmie pieniądze z kieszeni i zapłaci to może nie będzie zapchanych chorymi na covid szpitali .A przede wszystkim zastosowanie szczepionek przeciwko grypie . KTÓRE TO Szczepionki te powodowały jednak liczne objawy uboczne. …More
@BAH Jeżeli ktoś ma odwagę wystąpić przeciw szczepieniom jak Ty, to niech będzie konsekwentny. Jeżeli stanie się coś niedobrego i dojdzie powikłań po chorobie, niech wyjmie pieniądze z kieszeni i zapłaci to może nie będzie zapchanych chorymi na covid szpitali .A przede wszystkim zastosowanie szczepionek przeciwko grypie . KTÓRE TO Szczepionki te powodowały jednak liczne objawy uboczne. Jednakże ludzie, którzy przeżyli i widzieli skutki pandemii i skutki zgonów, nie podważali celowości szczepień, jak to ma miejsce obecnie u Ciebie, a kiedy to dziś medycyna dysponuje szczepionkami i co się z Tobą dzieje ???No w wielu przypadkach szczepić się nie powinno, bo do szczepienia nie każdy się nadaje. Czy ktoś się nadaje decyduje bezpośrednio przed szczepieniem lekarz. Ale też pacjent prawie nigdy nie otrzymuje podczas szczepienia ulotki i tu możesz mieć rację .Ale ogólnie musisz się zaszczepić .TAK UWAŻAM
BAH
@wacula25wp.pl

To nie są szczepienia tylko zmasowany atak propagandowy i administracyjny na wolność.
Codzienni jesteśmy krojeni na grubą kasę a efekty są żadne.

Oczekujesz odpowiedzialności w sytuacji gdy ten co stworzył szczepionkę nie ujawnia jej składu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Jakoś dwa lata dałem radę bez dłubania w nosie.
Zatem nie strasz, nie strasz, bo się .... zdziwisz. …More
@wacula25wp.pl

To nie są szczepienia tylko zmasowany atak propagandowy i administracyjny na wolność.
Codzienni jesteśmy krojeni na grubą kasę a efekty są żadne.

Oczekujesz odpowiedzialności w sytuacji gdy ten co stworzył szczepionkę nie ujawnia jej składu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

Jakoś dwa lata dałem radę bez dłubania w nosie.
Zatem nie strasz, nie strasz, bo się .... zdziwisz.

Wielce prawdopodobne że poniesiemy jeszcze rozłożone w czasie skutki tych "szczepień" i wprowadzonego zamordyzmu.

Ależ szczep się do woli tylko odstosunkuj się od ludzi, którzy używają rozumu i nie akceptują takich ryzykownych zachowań.

Z tym lekarzem, to wolne żarty. Jest zainteresowany materialnie i nie poniesie żadnych konsekwencji. Zresztą zanim kłują, to żądają poświadczenia o dobrowolności.

Słowo musisz, którego użyłeś świadczy o Tobie, że jesteś łajdakiem zza klawiatury.
Nic nie wiesz ale uważasz.

Masz tupet by w obliczu zmasowanego bezprawia oraz porzucenia pacjentów domagać się kasy od tych którzy się na ten brutalny atak na ludzi nie zgadzają.
Co więcej wszyscy ponoszą ogromną cenę tego szaleństwa.

Szpitale są zapchane, bo wprowadzono irracjonalne procedury.

Aktualnie postępuje negatywna selekcja pracowników służby zdrowia.

Wole leczyć się u kogoś kto zachował resztki rozumu i się nie wyszczepił.

Jak można powierzyć swoje zdrowie komuś, kto swoje postawił w covidowej ruletce?

Rozumiem, że jak będą masowe powikłania po szczepieniach, to wyjmiesz kasę.
Módl się by nie dotknęły Ciebie. Pewne objawy daje się już jednak zauważyć.

Różnica między tymi szczepionkami na grypę a tzw."szczepionką" jest jak miedzy krzesłem a krzesłem elektrycznym
Na obu można zasnąć ale na tym drugim niekoniecznie się obudzisz.

Przy szczepieniach na grypę nie urządzano cyrku. Nie zabraniano leczenia.

Trzeba być bardzo naiwnym by widzieć w tej pandemi aspekt medyczny.
wacula25wp.pl
@BAH Piszesz -[To nie są szczepienia tylko zmasowany atak propagandowy i administracyjny na wolność.]==A co nam z tej jakiej-kolwiek wolności gdy zagrożone jest życie przez covid-sars COVID to choroby wirusowe – nie da się wyleczyć ich antybiotykami. Zbyt częste, nieuzasadnione i samodzielne stosowanie antybiotykoterapii powoduje, że bakterie stają się odporne na leczenie i PYTAM CIEBIE i CO …More
@BAH Piszesz -[To nie są szczepienia tylko zmasowany atak propagandowy i administracyjny na wolność.]==A co nam z tej jakiej-kolwiek wolności gdy zagrożone jest życie przez covid-sars COVID to choroby wirusowe – nie da się wyleczyć ich antybiotykami. Zbyt częste, nieuzasadnione i samodzielne stosowanie antybiotykoterapii powoduje, że bakterie stają się odporne na leczenie i PYTAM CIEBIE i CO WTEDY!!!!.Każdy powinien się zaszczepić, również osoba, która przechorowała COVID . Odporność po szczepieniu jest silniejsza i dłużej się utrzymuje w porównaniu do odporności po przechorowaniu COVID.Twoim zdaniem jest najlepiej NIC NIE ROBIĆ podobnie myślą imperialiści
BAH
@wacula25wp.pl

fobie się leczy

Brak leczenia powoduje, że wirus sprzyja rozwojowi bakterii i wtedy potrzebny jest antybiotyk.

Na mutującego wirusa nie ma skutecznej szczepionki i nie trzeba było na to tracić miliardów.

Odporność po tych injekcjach jest żaden a kolejne 'dawki' sieją spustoszenie w układzie odpornościowym.

Pytasz się co robić gdy komuś już rozum odebrało?

Obawiam się, że …More
@wacula25wp.pl

fobie się leczy

Brak leczenia powoduje, że wirus sprzyja rozwojowi bakterii i wtedy potrzebny jest antybiotyk.

Na mutującego wirusa nie ma skutecznej szczepionki i nie trzeba było na to tracić miliardów.

Odporność po tych injekcjach jest żaden a kolejne 'dawki' sieją spustoszenie w układzie odpornościowym.

Pytasz się co robić gdy komuś już rozum odebrało?

Obawiam się, że chętnych na przeszczep nie znajdziesz.
Nie liczyłbym też by Twoi "naukowcy" podołali wyzwaniu.

Twoje horbanogutowe wieści są mocno przeterminowane.
Nie kompromituj się.

Nikt nie powinien być zmuszany do "szczepienia".
To jest bezprawne, nieludzkie, totalitarne.

Lepiej nic nie robić niż udawać i szkodzić.

Moje zdanie, to jedynie przekręcasz..

Nigdy nie napisałem że najlepiej nic nie robić.
To jednak nie oznacza, że zaaprobuję totalitarne postępowanie.

Lepiej nic nie robić jak zamykać lasy czy administracyjnie pozbawiać ludzi chleba i życia.

Lepiej jak pięciu umrze niż jak tylko pięciu może do kościoła wejść.

Pod osłoną tej plandemii poczyniono niepowetowane szkody na wielu płaszczyznach.

To co rok temu wyśmiewałeś dziś jest realnością.
wacula25wp.pl
@BAH Piszesz -[ Nikt nie powinien być zmuszany do "szczepienia".
To jest bezprawne, nieludzkie, totalitarne.]==Hmm czyli np .zarażony ma prawo zarażać i nikomu nic do tego bo to jest bezprawne, nieludzkie .Ale pomysły to masz 😎 😲 🥴
BAH
@wacula25wp.pl

Jakoś nie jesteś zwolennikiem by tylko abstynenci mieli prawo jazdy.
A to tak samo logiczne jak twe tu wypociny,

Nie interesują mnie covidiańskie dogmaty głoszone przez łże media i inne horbano-guty,

Z tego że ktoś jest nie'zaszczepiony; nie wynika, że żaraża.
Z tego że ktoś jest 'zaszczepiony' nie wynika, że nie zaraża.

Nie rozróżniasz izolacji od wyszczepioania.

kwarantan…More
@wacula25wp.pl

Jakoś nie jesteś zwolennikiem by tylko abstynenci mieli prawo jazdy.
A to tak samo logiczne jak twe tu wypociny,

Nie interesują mnie covidiańskie dogmaty głoszone przez łże media i inne horbano-guty,

Z tego że ktoś jest nie'zaszczepiony; nie wynika, że żaraża.
Z tego że ktoś jest 'zaszczepiony' nie wynika, że nie zaraża.

Nie rozróżniasz izolacji od wyszczepioania.

kwarantanna nakładana bezprawnie na zdrowego nie nie jest antidotum na żadne problemy zdrowotne.
Jest narzędziem totalitarnych reżimów.
wacula25wp.pl
@BAH Piszesz -[ kwarantanna nakładana bezprawnie na zdrowego nie nie jest antidotum na żadne problemy zdrowotne.
Jest narzędziem totalitarnych reżimów.]==Mylisz się właśnie jest ochrona żeby ten nie zaszczepiony również się nie zaraził .Każde państwo ma obowiązek ratować i chronić swych obywateli czy się zgadzają czy nie !.
BAH
@wacula25wp.pl

Widać, że logika jest ci obca (wbrew pewnej pani studiowanie lgistyki w tym nie pomoże).
Jakie również skoro zaszczepiony zaraża?
Państwo ma obowiązek służyć dobru wspólnemu.
Władza, która się temu sprzeniewierza jest niegodziwa.
Nikt nie ma obowiązku ulegać tyranii.

Państwo, które zmusza do ryzykownych zachowań zdrowotnych
narusza elementarne prawa człowieka.

Nauka …More
@wacula25wp.pl

Widać, że logika jest ci obca (wbrew pewnej pani studiowanie lgistyki w tym nie pomoże).
Jakie również skoro zaszczepiony zaraża?
Państwo ma obowiązek służyć dobru wspólnemu.
Władza, która się temu sprzeniewierza jest niegodziwa.
Nikt nie ma obowiązku ulegać tyranii.

Państwo, które zmusza do ryzykownych zachowań zdrowotnych
narusza elementarne prawa człowieka.

Nauka która sufluje takim totalitaryzmom i jest na ich usługach jest nic nie warta.

Nie ma żadnego powodu by ratować mnie z powody urojeń i realizowanych celów ekonomicznych i zamordystycznych.
Teresa Baj shares this
11.1K
jac505
We wczorajszej debacie w tv Trwam, pominęli te fakty. Ale i tak dobrze, że mieli odwagę pokazać, przekazać chociaż tyle prawdy, którą wszystkie inne diabłowizje winny były pokazać naszemu narodowi.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.


JAK ZAPĘDZIĆ BYDŁO NA RZEŹ, ABY SIĘ NIE ZORIENTOWAŁO ? - Cow iD - numer bydlęcia

Catherine Austin Fitts - wywiad 'Planet Lockdown' napisy PL

.
..
21.3K
Andre Ob
Zaszczepieni bierzcie kolejne szpryce bo szkoda żeby się zmarnowały bo na rozum dla was to za późno