Afričané, kteří míří z Ukrajiny do Evropy !

PS: Keď sa oteplí bude jar a hlavne leto to bude totálny masaker koľko tu do Európy budú chodiť. Presne aj biely môžu byť moslimovia atď. však to je logické len niektorí nechápu.

Afričané, kteří míří z Ukrajiny do Evropy, nejsou zřejmě jen studenti (videa i ze slovenských hranic)


V poslední době se hodně diskutuje o tom, kdo vlastně přichází z Ukrajiny do Evropy. Ten, kdo dlouhodobě sleduje migrační toky, ví, že z této strany nemigrují pouze obyvatelé Blízkého a Středního východu, ale také Afričané. Jedná se do značné míry o Somálce, kteří stále častěji cestují přes Turecko. To se dlouhodobě děje za pomoci neziskovek. Část z nich sice projde přes Řecko, ale část se vydává na sever.

Zde si dovolím malou spekulaci. Jedna z největších somálských komunit v Evropě se nachází ve Švédsku. Je tedy možné, že se jedná o Somálce, kteří míří do Švédska a tato trasa jim byla doporučena coby vhodnější.

Každopádně pro Araby je celkem jednoduché se do Evropy z Ukrajiny propašovat, takže se o nich tolik nepíše. V čepicích a s obligátními rouškami nejsou od běžných bělochů k rozeznání. Ostatně, Arabové jsou také běloši, jen jiného etnika. Jenže černoch je mnohem nápadnější.

Zprávy o tom, že je v davech i mnoho nigerijských studentů jsou pravdivé jen napůl. Podle vyjádření Polska, kudy většina těchto studentů putovala, prošli všichni, kdo měli jakékoli doklady, bez ohledu na barvu pleti. Tedy prošli i nigerijští studenti, kteří by měli během 14 dnů odletět do Nigérie.

Ovšem mnozí černoši jednoduše doklady nemají. Hodně se jich pokouší dostat přes Slovensko, což je celkem pochopitelné. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě sleduji zprávy o invazních tocích, tak vím, že mezi pašeráky jsou speciálně Slovensko, ČR a Rakousko vyhlášeny jako ideální země pro tranzit, neboť jsou parádním a pohodlným průchoďákem na cestě do Německa. Jen velmi málo ilegálů je totiž na hranicích těchto zemí odchyceno. To je v pašeráckých kruzích známo již velmi dlouho.

Kolik lidí tedy podle oficiálních zdrojů již uprchlo z Ukrajiny?

Podle OSN uprchlo od začátku války na Ukrajině do sousedních zemí asi 370 000 lidí. Do Polska jich prý dorazilo již 156 000. Cílovými zeměmi byly také Maďarsko, Rumunsko a Slovensko. Do Rumunska dosud uprchlo téměř 71 000 lidí. Na Slovensko dorazilo do nedělního rána již 25 395 lidí. Jen v Maďarsku bylo v sobotu podle zpráv médií zaregistrováno 10 000 uprchlíků. Podle Evropské komise přišlo do EU nejméně 300 000 ukrajinských uprchlíků. Komisařka EU pro vnitřní věci Ylva Johanssonová uvedla, že se musíme přizpůsobit mnohem většímu počtu lidí. Komisař EU Janez Lenarčič, který je zodpovědný za humanitární pomoc a ochranu před krizemi, dokonce hovořil o celkem více než 7 milionech lidí.

Tolik tedy oficiální zdroje. Nicméně je třeba zdůraznit, že v takovém davu se zejména Arabové velmi lehce ztratí. nikdo neví, kolik jich prošlo.

Ovšem co dělají Afričané na slovenských hranicích? Měli doklady? Pokud ne, pak je jasné, že o žádné studenty nejde.

Videa z Ukrajiny sdílená na sociálních sítích pod hashtagem #AfricansinUkraine ukazují, jak tyto proudy uprchlíků mohou vypadat . Toto video ukazuje velkou skupinu Afričanů, kterým je zabráněno nastoupit do vlaku:

V tomto případě jde prý o skupinu Nigerijců, kteří se chtěli pokusit překročit hranici do Polska . Na ukrajinské straně však prý byla hranice uzavřena. Pokusy o překročení hranice autem se zatím zřejmě nezdařily. Nejvíce Afričanů bylo údajně na Ukrajině na studiích. Není však známo, proč neutekli ihned na začátku konfliktu do svých domovských zemí.

Následující video bylo sdíleno pod hashtagem #AfricansExitUkraine (Afričané opouštějící Ukrajinu). Zda jde o studenty nebo ne není jasné.

Také na ukrajinsko-slovenské hranici čekají obrovské skupiny Afričanů na propuštění přes hranici . Toto video zobrazující čekající lidi, bylo také sdíleno pod #AfricansExitUkraine. Pokud však nemají doklady, pak je jasné, že o studenty nejde. S doklady by zřejmě byli dávno propuštěni:


Mimochodem, spíš než nad Afričany by bylo dobré se zamyslet nad tím, kolik arabských či afghánských džihádistů asi prošlo s tím, že se vydávali za Ukrajince. A prošli zřejmě jen proto, že nemají tak tmavou kůži a v zimním odění se lépe maskují. Navíc, mladí muži – Ukrajinci – většinou zůstali na Ukrajině, takže stačilo kontrolovat alespoň muže, kteří přechází hranice…

Afričané, kteří míří z Ukrajiny do Evropy, nejsou zřejmě jen studenti (videa i ze slovenských hranic) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Košice, "študenti" s drahými vecami. 01/03/2022

To je riadená invázia, tkzv. Kalergiho plán.. Páchatelia a organizátor…

Mezi Ukrajinci se do Evropy dostávají i Arabové a Afričané (video)

Vyšné Nemecké

„Musíme zničit všechny kostely!“

Opäť ďalšie svedectvo z KE

PS: Jak som písal skryté zbraňe a dýky v rupsaku
Public domain
apredsasatoci
Vlastizrada v priamom prenose!