„Musíme zničit všechny kostely!“

Nejvyšší muftí Saúdské Arábie prohlásil: „Musíme zničit všechny kostely!“

Saúdská Arábie je kolébkou a centrem islámu, miliony muslimů každoročně absolvují poutě do Mekky, aby dali najevo, že Alláh je jediný bůh ( PS: v skutočnosti satan ). Základním posláním každého muslima je šířit islám a to především tam, kde zatím nevládne. Muslim v Evropě je tak automaticky považován za džihádistu a pokud žije jako správný muslim a zanechá po sobě i dostatek potomků, kteří pomáhají demograficky přečíslit původní obyvatelstvo, pak se jako správný džihádista dostane do nebe stejně, jako muslim, který se vyhodí do povětří v davu káfirů.

Kostely jsou pak svatostánky, které na území ovládané muslimy nepatří. Evropu – či alespoň její části – již muslimové považují za dobytou, proto dochází k tisícům útoků právě na kostely, které jsou navíc často konvertovány na mešity. Není divu, že vadí i tomu, kdo je pro sunnitské muslimy něco jako papež pro katolíky.

Saúdská Arábie, kde tento imám působí, je navíc Západem považována za „spojeneckou zemi“, přičemž nic na tom nemění ani fakt, že je právě Saúdská Arábie jedním ze tří hlavních sponzorů atributů islamizace Evropy – mešit, modliteben, islámských spolků a neziskovek. Saúdská Arábie má také poměrně značný vliv na politiku EU, na niž působí přes Muslimské bratrstvo a jeho různé odnože. Mimo jiné i Saúdská Arábie má značnou zásluhu na zavádění zákazu kritiky islámu.

Mezi zásadními požadavky Rady Evropy je tak mimo jiné i ten, aby byly stavěny kdekoli v Evropě mešity kdykoli a kdekoli si to budou muslimové přát.

Co si myslí muslimové, kteří požadují výstavbu mešit v Evropě, o přítomnosti kostelů na svém území?

Nejvyšší muslimský náboženský vůdce Saúdské Arábie – a tedy i muslimského světa – často vyzývá ke zničení všech kostelů na Arabském poloostrově. Naposledy tehdy, když zákonodárci ve státě Kuvajt schválili zákony zakazující výstavbu křesťanských pietních míst.

Šejk Abdul Aziz bin Abdullah, velký muftí ze Saúdské Arábie, v projevu k delegaci v Kuvajtu vysvětlil, že „zničení kostelů je absolutně nezbytné a je vyžadováno islámským právem“.

Abdullah, který je považován za nejvyššího islámského představitele v sunnitském muslimském království, také slouží jako hlava Nejvyšší rady Ulema (islámští učenci) a Stálého výboru pro vědecký výzkum a vydávání fatev.

V Saúdské Arábii dnes nejsou žádné kostely ani jiná neislámská místa uctívání. Je také zakázáno shromažďovat se k modlitbě v soukromých domech nebo nosit křížek.

Nyní žádají, aby se v Evropě stavěly další mešity; až jich bude víc, zakážou přítomnost kostelů. Je čas zastavit islámskou invazi: než bude příliš pozdě….

Afričané, kteří míří z Ukrajiny do Evropy !

Marie-Julie Jahenny – Tyrani Talianska

Marie-Julie Jahenny – Božské Srdce Ježišovo
Public domain