Clicks1.1K
Orędzia

Carbonia, 6 maja 2021 r. - Ameryka wkrótce upadnie pod ciosami Armii Smoka.

Jezus: Pisz, kobieto, pisz do mojego ludu!

Mężowie Galilei, nie szukajcie Zmartwychwstałego spośród umarłych. Żyje i przychodzi, aby odebrać wszystko, co jest Jego. Żyje pośród swego ludu, prowadzi go do domu Ojca, głosi Świętą Ewangelię i pokazuje rany, jakie zadali Mu ludzie oddani szatanowi.

Moje słowo jest nieskończoną prawdą, Ja Jestem, ludzie. Znajdź Mnie w swoim sercu, a będziesz zbawiony. Nawróćcie się do waszego Boga miłości, wróćcie do Niego, aby odkupienie i życie wieczne mogły się w was wydarzyć w niezmierzonej miłości i radości.

Smok jest gotowy do przekroczenia morza ze swoimi okrętami wojskowymi, jest gotów wysłać swoje przeklęte pociski siłami powietrznymi, aby zniszczyć Amerykę. Atak jest nieuchronny, przeklęty wąż jest gotowy do ataku, jego trucizna jest śmiertelna. Ameryka wkrótce upadnie pod ciosami armii smoka.

Ratujcie się, ludzie, uklęknijcie przed krucyfiksem i uniżajcie się przed Nim, prosząc pokornie o przebaczenie wszystkich waszych grzechów. Szósta godzina dzwoni dla dzieci, które są dalekie od miłości! Bębny śmierci rozbrzmiewają! Lud Boży powinien powstać w walce i błagać o Jego szybką interwencję, zanim wydarzy się nieodwracalne zjawisko.

Wznieście Różaniec Święty do Maryi, módlcie się do Mojego Miłosierdzia, abyście zostali przyjęci do Mnie, wszyscy, którzy Mnie szukacie i współpracujecie z niebem dla królestwa Bożego na ziemi.

Umiłowani, kara, która nadejdzie, jest ogromna! Zdrajcy Kościoła Bożego nie będą mieli ucieczki! Bóg spieszy się, aby pochować niegodziwców i wskrzesić swoje dzieci.

Ołtarz do składania ofiar z ludzi jest gotowy: smok [Chiny], niedźwiedź [Rosja] i Wschód… są gotowe na ostateczne wyzwanie przeciwko Ameryce i Europie.

Moje Najświętsze Serce płacze i Najświętsze Serce waszej Niebieskiej Matki płacze, godzina, która przychodzi na tę ziemię, jest potężna. Maria rozpina płaszcz, aby chronić razem z nią wszystkie swoje dzieci. Módlcie się, umiłowani swojej matki, ... ciemność jest u drzwi ... straszne wydarzenie rozerwie ziemię na strzępy!