Clicks826
Orędzia

Wkrótce w niebie nastąpi wielka manifestacja: Bóg objawi się ludzkości! Pojawi się w swoim promiennym pięknie i wszyscy Go zobaczą. Carbonia, 10 maja 2021

Bóg objawi się ludziom! To będzie ostatnia szansa, jaką otrzymasz, zanim zostaniesz ukarany.

O! Wy, którzy się dziś śmiejecie: jutro będziecie płakać! Oddaliście swoje życie szatanowi, nie przyodzialiście się w światło, ale w ciemność, wybraliście drogę do piekła zamiast do nieba.

Moje ukochane stworzenia, czy nie wystarczy wam zobaczyć wszystkie ruiny na świecie, które zatrzymacie na chwilę i uświadomicie sobie? Czy czekasz, aż przyjdzie na ciebie zagłada? Wy głupcy! Jesteście głupcami! Chcesz otworzyć oczy, aby zobaczyć krążącą wokół ciebie śmierć, ponieważ jesteś przekonany, że nigdy nie nadejdzie po ciebie!

Wzywam was ciągle do czujności, wzywam was, abyście wracali do waszego Boga Stwórcy, ale wasze milczenie jest wielkie, więc moja sprawiedliwość też będzie wielka!

To pokolenie przekroczyło wszelkie granice, jest uwikłane w grzech, jego wypaczenie jest wielkie. Na próżno wołam do Ciebie moje cierpienie, chcę trząść Twoim sercem, chcę zobaczyć trochę przemyślenia, małą iskierkę miłości do mnie - miłość! Ale ja was tracę, moje dzieci, nic nie mogę zrobić, aby was ocalić, nie chcecie się uratować! Ale uczyniłem cię wolnym i dobrowolnie pozostawiam twoim decyzjom.

Wkrótce w niebie nastąpi wielka manifestacja: Bóg objawi się ludzkości! Pojawi się w swoim promiennym pięknie i wszyscy Go zobaczą. Przygotujcie się na to będzie miłosierna chwila od waszego Boga; będziesz miał szansę odpokutować i wrócić do domu ... to będzie ostatnia szansa, jaką dostaniesz przed karą.

Kocham was wszystkich, moje dzieci, bądźcie zbawieni. Niech twój Bóg Stwórca zabierze was z powrotem do domu, abyście cieszyli się wiecznym szczęściem. Amen!