Orędzia
1.6K

Św.M.Archanioł- GŁÓD NADCHODZI Plantacje, na których uprawia się żywność, wkrótce zostaną spustoszone przez choroby, a potem widmo głodu nawiedzi ziemię.

Przyjmij błogosławieństwo Domu Ojcowskiego.

JESTEŚCIE TWÓRCAMI PEŁNYMI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I TO NIGDY NIE POZOSTAWIA WAS SAM.

Zbliżasz się coraz bardziej do wydarzeń, których oczekiwałeś od tylu lat. POPROŚ O POMOC NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY ORAZ NASZĄ KRÓLOWĄ I MATKĘ, POPROŚ O CIĄGŁĄ POMOC, ABY NIE POJAWIŁ SIĘ W OSTATNIM CHWILU.

Trzymajcie się duchowej obrony, aby pokusa pozornego zakończenia pandemii nie uczyniła was więźniami zła; reprezentowane przez tych, którzy chcą wymazać część światowej populacji.

Wszystko to już zostało wam ogłoszone!

Ciąg wydarzeń nie pozwala na chwilę wytchnienia, a kraje nie będą w stanie spieszyć się na czas z pomocą. Zachowaj czujność.

Smród ziemi unosi się aż po kolana Trójcy, a Niebiańskie Chóry śpiewają:

„ŚWIĘTY, ŚWIĘTY, ŚWIĘTY JEST BÓG, PAN CAŁEJ MOCY I CHWAŁY”.

Istota ludzka zaniedbała swoje obowiązki jako dziecka Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa. Obojętność tego pokolenia i nieposłuszeństwo Naszej Królowej i Matce jest grzechem ciężkim; przez ten grzech gardzi Boskością.

Realizacja planów unicestwienia zła jest na wyciągnięcie ręki. Wojna, która do tej pory toczyła się tylko w tajemnicy, stała się widoczna dla opinii publicznej wraz z tą epidemią, a użycie broni wojennej jest nieuchronne również dla tego pokolenia. Wynika to z arogancji tych, którzy chcą obnosić się ze swoją mocą.

Plantacje, na których uprawia się żywność, wkrótce zostaną spustoszone przez choroby, a potem widmo głodu nawiedzi ziemię. Nie zapomnij przygotować błogosławionych winogron (1); Zwracam jednak uwagę, że wiara jest tutaj niezbędna.

Ludu Boży, proszę was o modlitwę za Chile i Boliwię; wkrótce pojawią się w wiadomościach. Ludu Boży, módlcie się; módlcie się także za Puerto Rico i Amerykę Środkową, gdyż zostaną wstrząśnięci.

Ludu Boży, zamieszanie wkroczyło na łono Kościoła Chrystusowego, a jego instytucja chwieje się niebezpiecznie.

Ludu Boży, módlcie się za Indie i nie zapomnijcie też modlić się za Argentynę, ponieważ są w niebezpieczeństwie.

Ludu Boży, módlcie się za Włochy, ponieważ nęka je terroryzm.

Lud naszego Pana i Króla Jezusa Chrystusa:

Choroba ciała i ducha wywołuje wśród was chaos, bo nie wiecie już, czym jest siła napędowa życia: miłość.

SPRAWDŹ SIĘ; WAŻNE JEST, ŻE KAŻDY ROZWAŻY SIĘ SAMODZIELNIE. TO NIE JEST GRA; Z POMOCĄ TEGO WEWNĘTRZNEGO BADANIA PODEJMUJESZ DECYZJĘ O JEDNEJ Z NASTĘPUJĄCYCH MOŻLIWOŚCI: NAWRÓCENIE SIĘ I ZBAWIENIE LUB SAMO-OSZCZENIE, KTÓRE PROWADZI DO UTRATY TWOJEJ DUSZY.

BĄDŹ SOBIE SZCZERZY. W TYCH CZASACH NIE MOŻESZ ZOSTAĆ TAKICH DUCHOWO NIEODPOWIEDZIALNYCH STWORÓW, CZEKAJĄC WCZORAJ. PILNIE ZDECYDUJESZ SIĘ NA WEWNĘTRZNĄ ZMIANĘ. OD RAZU!

Starzejąca się ziemia wyrasta jak ktoś, kto broni się przed bezsilnością. Szczególnie mocno ucierpiały wielkie miasta, które pozwoliły rządzić nieokiełznaną wolną wolą człowieka.

Nie męczcie się czekaniem, przygotujcie się, bo żmudna praca nad waszą duszą, cierpienie, chęć i potrzeba, a także upadek ekonomii doprowadzą do całkowitego oczyszczenia całej ludzkości.

POŚWIĘĆ TEN MIESIĄC W SZCZEGÓLNOŚCI NASZEJ KRÓLOWEJ I MATCE.
PRZYNIEŚ JEJ MIŁOŚĆ DO SIEBIE W TYM MIESIĄCU, KTÓRY ZASŁUGUŁA JAKO MATKA NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA.

Módlcie się i wcielajcie swoje modlitwy w czyn. Nasza mama jest Tobie oddana, dlatego poświęcasz ten miesiąc w szczególny sposób i kontynuujesz to konsekwentnie do końca życia.

Niech Najświętszy Sakrament Ołtarza będzie zawsze chwalony w niebie i na ziemi.

Błogosławię Cię.

Święty Michał Archanioł do Luz de Maryja. Argentyna 3 maja 21

AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU