Clicks1K
csk.news
2

Svědomí Církve: Biden Je Exkomunikovaný Bývalý Katolík

Katolík, který veřejně a neústupně oponuje víře a morálce, nemohou přijímat Přijímání a ani kněz mu to nesmí dát, napsal kardinál Raymond Burke 7. dubna ve svém prohlášení o pro-potratových politicích.

Burke nezmiňuje jména, avšak, nejznámější “Katolický” pro-potratoví politici jsou Američtí prezident Joe Biden a předsedkyně parlamentu Nancy Pelosi.

Ti, kteří veřejně porušují morální právo jsou ve stavu odpadlictví a u odpadlíka dochází k automatické exkomunikaci, vysvětluje Burke.

Dodává, že tato osoba je také v kacířství, které způsobuje automatickou exkomunikaci, pokud tvrdohlavě popírá, že potrat je vnitřní zlo, jak to učí božská a Katolická víra.

S progresivním pádem Františkova pontifikátu, se Kardinál Burke stal svědomím Katolické Církve.

Obrázok: Raymond Burke, #newsQxykrdhyjw

Unam Sanctam SK
"Ti, kteří veřejně porušují morální právo jsou ve stavu odpadlictví a u odpadlíka dochází k automatické exkomunikaci, vysvětluje Burke."
Toto nie je pravda. Nie každý, kto verejne porušuje morálne právo, je v stave odpadlíctva. Heretik je exkomunikovaný ipso facto. Ten, ktorý sa klania pri hrobkách moslimských predstaviteľov a usporadúva medzináboženské modlitebné stretnutia, ako to robili Ján …More
"Ti, kteří veřejně porušují morální právo jsou ve stavu odpadlictví a u odpadlíka dochází k automatické exkomunikaci, vysvětluje Burke."
Toto nie je pravda. Nie každý, kto verejne porušuje morálne právo, je v stave odpadlíctva. Heretik je exkomunikovaný ipso facto. Ten, ktorý sa klania pri hrobkách moslimských predstaviteľov a usporadúva medzináboženské modlitebné stretnutia, ako to robili Ján Pavol II., Benedikt XVI. a František, je v stave odpadlíctva a mimo Cirkvi. Sám sa odsudzuješ, heretik a falošný tradicionalista Burke. Pred Kristovým tribunálom ti tvoje pokrytectvo a uznávanie odpadlíckych antipápežov za pápežov alebo katolíkov neprejde. vatikankatolicky.com/preco-frantisek-nemoze-byt-papezom/
Roberto 55
Hypoteticky...