johanika
111.7K
hlavnydennik.sk

Pácha PROGRESÍVNY POMÄTENEC Hojsík v Europarlamente VELEZRADU?

"KONAJTE PROTI MOJEJ VLASTI!" Toto je podľa europoslaneca Miroslava Radačovského heslo súčasného europoslanca a podpredsedu Europarlamentu …
U.S.C.A.E.
Tradícia a Dogma sa k sebe majú tak ako strom a plod. Ale to by ste museli rozmýšľať 😊. Dogmy sú vyjadrením Tradície a Písma.
U.S.C.A.E.
Pozor ohradzujem sa, je tu jeden Guru pre vás, na toho nedosahujem, na toho vlastne nik nedosahuje. Ten si to oslovenie vyslúžil. A oprávnene, to čo robí on, je na úrovni súbehu viacerých duševných porúch.
U.S.C.A.E.
Aký bol relatívny pokoj bez tejto deň čo deň popierajúcej sa pani. No čo nemôže byť stále 😊. Čo len závan lži, už po ňom chňapne, aké vnútro také chovanie.
Metod
Dvaja magori "slováci"
U.S.C.A.E.
Problém je že ani to pred rokom 1989 sa neberie vážne, nie len to po. A robia to takí odkojení na rovnakom dračom mliečku zla. Viď Štefunko, alebo vnúčik to STALINISTU Šimečku najstaršieho.
U.S.C.A.E.
Že hentí sú trockisti a tamtí xy? KOREŇ ZLA je rozhodujúci, nie konáre ROVNAKÉHO STROMU.
Monika Alman
"Dračie mliečko zla" 🤣. No je to strašné, že deti, vnuci bývalých komunistov si teraz hovoria progresívci. Keby nebola revolúcia "nežná", ale taká ako spravili oni, veľa vecí by bolo inak...
forthetruth333
není osamotený,,nepíšte klamstva neobhajujte špinu,,,,celé satanové ps bojuje za rozvrat republiky,,,,radšej mlčte
forthetruth333
Nie,,tento človek koná vlastizradu,rozvrat republiky ,pľúvanie na náš národ,,NESMIE to ostať len tak prečo tu hovoríte že to netreba brať vážne??? Ten človek musí byť potrestaný
johanika
forthetruth333 má pravdu. Chybou bolo aj to, že sme všetkým hochštaplérom po roku 1989 odpustili, nebrali sme to vážne, až sa stali z nich naši otrokári! Každý, kto niečo robí zle, musí byť potrestaný, pretože ináč túto spoločnosť nevyčistíme!
gvendolina
V tých nezmysloch je osamotený,netreba brať vážne.