05:54
Masívne bio-štruktúry sú nachádzané v telách očkovaných. „Vo vnútri žíl a tepien zaočkovaných niečo rastie. Patológovia sa boja hovoriť. Ale keď tí ktorí sa boja ozvať, jedného dňa začnú vidieť …More
Masívne bio-štruktúry sú nachádzané v telách očkovaných.

„Vo vnútri žíl a tepien zaočkovaných niečo rastie. Patológovia sa boja hovoriť. Ale keď tí ktorí sa boja ozvať, jedného dňa začnú vidieť ich pitevné stoly plné mŕtvych detí, bude už neskoro!“

Dôkazy o úmrtiach a zraneniach po očkovaní sú ohromujúce pre každého, kto je schopný vidieť cez hypnotické lži hlavnoprúdových médií.

Čísla nám hovoria, že vakcíny už spôsobili 20% nárast úmrtí. Tvrdí to bývalý manažér Black Rock a guru hedžových fondov Edward Dowd, ktorý sa nedávno nechal počuť, že údaje z poisťovní, zo CDC a z ďalších zdrojov jasne ukazujú, že očkovania covid vakcínami spôsobili v USA 20% nadbytočných úmrtí. A 10% nárast invalidít je zrejmý z čísel invalidov, ktoré boli posledných 5 rokov stabilne na 29 miliónoch, ale nedávno tam narástlo z čista-jasna o 3 milióny viac zdravotne postihnutých. Vaccine Fraud, Economic Collapse, and the Revolt of the Rank and File: Edward Dowd Joins Greg Hunter [VIDEO INTERVIEW]

Teraz začíname chápať, že toto je len začiatok. Veci budú ešte oveľa, oveľa horšie.

Vieme o stúpajúcom počte mŕtvic, srdečných infarktov a ďalších vedľajších účinkov s ktorými sa potykajú ľudia po celom svete po najväčšom experimentálnom očkovaní v histórii.

A teraz môžeme po prvý krát zahliadnuť čím je to všetko spôsobované.
14. júna americká alternatívna televízia Infowars odvysielala reláciu, kde zakladateľ NaturalNews.com Mike Adams naživo odprezentoval skutočné artefakty nájdené v cievach zaočkovaných zosnulých. banned.video/watch?id=62a7ba3fd3003e1cb461bc00

V Covid vakcínach sa nachádza niečo, čo zdá sa rastie v cievnej sústave očkovaných osôb. Balzamovači a koroneri to nachádzajú vo vnútri žíl a tepien. Nie sú to však krvné zrazeniny. Vyzerá to ako nejaký druh biologického materiálu s malými krištáľmi a extrémne tenkými „drôtmi“ vytvorenými z niečoho, čo vyzerá ako šupiny plazov.

Toto vnútorné upchanie rastúce vo vnútri zaočkovaných, by určite vysvetľovalo všetky tie smrteľné vedľajšie účinky, ktoré dnes vidíme. Hlavnoprúdové médiá úmrtia momentálne prekrúcajú ako „Syndróm náhlej smrti dospelých“.

Zatiaľ sa nevie, čo ten materiál v skutočnosti je. Ale balzamovači a koroneri ho nachádzajú všade. Akurát skoro všetci majú až prílišný strach o tom hovoriť verejne, alebo im to je jedno. Našiel sa iba jeden. Lekár patológ Richard Hirschman mal zatiaľ jediný odvahu prehovoriť a naživo spolu s Mikeom Adamsom sa nebál odprezentovať tieto nálezy. Tragédia je, že zatiaľ bol jediný.

Veci sa nezlepšia pre tých ktorí ostanú mlčať. Americká FDA, (Administratíva pre potraviny a lieky) je pripravená schváliť tieto smrteľné vakcíny pre deti už od šiestich mesiacov života! A ľudstvo nerobí nič. Prečo by sme si zaslúžili niečo iné než bolesť a utrpenie, ak neurobíme nič, aby sme ochránili naše vlastné deti?

Keď tí, ktorí sa boja ozvať jedného dňa začnú vidieť ich pitevné stoly plné mŕtvych detí, bude už neskoro! Ale teraz ešte nie je neskoro.
Ak si patológ a tiež sa s tým stretávaš, stále môžeš pomôcť zachrániť životy našich nevinných detí!

Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin odebraných „náhle zesnulým“ (obrázky)
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and 2 more users link to this post