Marieta Ria
143.3K

Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin odebraných „náhle zesnulým“ (obrázky)

LinkedInVZdieľaj

Již v minulosti se objevily informace o podivných útvarech, které vznikají u náhle zemřelých lidí. A je fakt, že takto náhle zemřelých je stále víc a jsou i stále mladší – jak sami víte, patří mezi ně do značné míry i sportovci nebo fyzicky aktivní lidé, kteří jsou jinak zcela zdraví.

Tentokrát se můžete podívat na celou sérii laboratorních mikroskopických fotografií bizarních krevních sraženin, které se nyní běžně vyskytují u dospělých, kteří „náhle zemřeli“, obvykle několik měsíců po očkování proti Covidu.

Tyto sraženiny jsou často označovány jako „krevní sraženiny“, ale vůbec nejsou jako normální sraženiny a skládají se z mnohem více než jen krevních buněk. Na rozdíl od normálních sraženin, které jsou želatinové, téměř želé podobné, tyto takzvané „sraženiny“ obsahují extrémně velké, složité, opakující se strukturální prvky (všechny jsou zobrazeny níže), které byly jasně vytvořeny v krvi obětí, které zemřely na tyto sraženiny.

Všechny tyto sraženiny byly odebrány pacientům během několika hodin po jejich smrti. Nejsou výsledkem posmrtného přetížení krve. Jsou to struktury nacházející se v cévách a tepnách. Není to srážená krev.

Zde je lahvička těchto surových sraženin, které byly promyty a konzervovány před barvením krve:

Tyto struktury mají následující šokující vlastnosti:

Jsou houževnaté, vláknité a elastické a mají podobné vlastnosti materiálu jako malé pryžové pásky.
Skládají se z mnoha pramenů malých, vláknitých pramenů.
Tyto vláknité prameny (viz poslední fotogalerie níže) ukazují opakující se vzorce techniky podobné šupinám, jako by tělo bylo naprogramováno k vybudování jiné formy života v cévách.
Na těchto sraženinách jsou podivné krystalové struktury, které jsou průhledné a odolávají běžným barvicím technikám.
Níže je uveden příklad struktury, která se podobá křemíkovému bioobvodu nebo mikročipové struktuře. Zatím nevíme, co to je.
Jedna z níže uvedených fotografií ukazuje, jak vypadá biocirkulační drát, který má jasně opakující se vzory nanometrů a struktury rozhraní sestavené v určité geometrii pro neznámý účel.

Kontext pro fotky, které za chvíli uvidíte:

Tyto vzorky „krevní sraženiny“ pochází od renomovaného zdroje, který je aktivní v oblasti balzamování a potvrdil, že se nejedná o krevní cévy ani jiné tkáně. Jedná se o struktury, které byly během balzamování odstraněny z vnitřku krevních cév.
Tyto vzorky byly obarveny pomocí Gramových barvicích technik běžně používaných v mikrobiologii, pro zvýšení strukturálního kontrastu v mikroskopu. Jeden z níže uvedených vzorků – nažloutlý vzorek – byl obarven pouze jódem, nikoli fialovými barvivy.
Vzorky byly poté promyty ethylalkoholem a připraveny na podložních sklíčkách s obvyklou přípravou vzorku tkáně pro mikroskop.
Zvětšení mikroskopu se pohybuje mezi 20x a 1500x v závislosti na fotografii. Zvětšení jsou uvedena pro každou sadu fotografií.
Autor snímků má tyto vzorky k dispozici a v případě potřeby může tyto fotografie reprodukovat. Každý kompetentní laboratorní mikroskop by mohl reprodukovat tyto fotografie se stejnými vzorky.
Níže uvedené popisy jsou pouze pozorováními autora snímků; nejsou určeny k tomu, aby poskytovaly jistotu ohledně látek, které mají být identifikovány. Například, když je řeč o „bioobvodech“ nebo „nanodrátech“, nelze potvrdit, že se jedná o struktury, které byly skutečně vyvinuty pro účely bioobvodů. Pouze se podobají strukturám, které se zdají ukazovat na takový účel, ale k potvrzení těchto pozorování by byl zapotřebí další výzkum.

Mikroskopické fotografie 1: Podivné krystalové nanostruktury

Tato první část ukazuje podivné krystalové struktury, které odolávají technikám barvení a zdá se, že vykazují nějaký druh jasných krystalických struktur v nanoměřítku, které by se normálně nikdy nenašly v krvi nebo krevních sraženinách.

Vše, co vidíte na těchto fotografiích, je část krevní sraženiny odebrané zesnulé osobě.

Zde zobrazená zvětšení jsou 20x, 50x, 200x a 500x:

Mikroskopické fotografie 2: Struktury, prameny a částice

Tato druhá série ukazuje podrobnosti o vláknech, strukturách a částicích nalezených v těchto krevních sraženinách v detailu.

Zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x: (extrémní zvětšení vede ke ztrátě hloubky ostrosti, což je důvod, proč se značně zvětšené fotografie zdají být v určitých oblastech tak rozmazané)Mikroskopické fotografie 3: Krystalické struktury

Krystalové struktury jsou připojeny ke kůře podobné struktuře krevní sraženiny. Mějte na paměti, že tato sraženina byla obarvena fialovou barvou, což vysvětluje její tmavě fialové zabarvení.

Zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x a 1000x:


Mikroskopické fotografie 4: Vláknitý materiál není jednoduše srážená krevní buňka

Následující vzorek byl obarven jódem a poté promyt ethylalkoholem. Pokud jste nevěděli, odkud materiál pochází, možná byste si mysleli, že to byl vzorek trhaného hovězího nebo kuřecího nugetu. Ve skutečnosti se jedná o sraženinovou tkáň nacházející se v cévách nebo tepnách.

Jak vidíte, nejsou to v žádném případě „normální“ krevní sraženiny. Mají strukturu a jsou vláknité. Jsou jasně vytvářeny tělem pomocí instrukcí pro syntézu bílkovin k vytvoření této velké hmoty, která vypadá téměř jako svalová tkáň. Tvoří se však v cévách.

Zvětšení jsou 20x, 50x, 100x a 200x:

Mikroskopické fotoresetování 5: Struktura „čipu“ podobná křemíku

Tato série ukazuje něco, co se zdá připomínat struktury mikročipů na bázi křemíku, i když nelze s jistotou říci, že je to nějaký druh obvodu. Vypadá to jen tak, jak vypadají mikroobvody při podobných zvětšeních.

Zde použitá zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x a 500x:


Mikroskopické fotografie 6: Křídové bílé částice

Balzamovač říkal, že krev vyprázdněná z těl těchto lidí během balzamování má často „křídové“ bílé částice, které jsou v některých případech dokonce viditelné pouhým okem.

Zdá se, že mikroskopické fotografie zachytily některé z těchto křídovitých bílých částic, které se nebarví a zdá se, že jsou rozptýleny v určitých oblastech těchto sraženin.

Zde použitá zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x a 1500x:Mikroskopické fotografie 7: Struktury „nanodrátů“ a opakující se strukturální útvary

To, co následuje, je úžasný pohled na to, co na první pohled vypadá jako drát v mikroměřítku. Jak se přibližujeme, vidíme řadu opakujících se struktur podél vrcholu, které se zdají být drátovými rozhraními v nanoměřítku. Celý „drát“ je tvořen opakujícími se segmenty a jeho vnější vrstva je pokryta opakujícími se „měřítkovitými“ vzory, které připomínají spíše kůži plazů než lidskou kůži.

Mimochodem, nevíme, co je to za struktury. Je však zřejmé, že nepatří do oběhového systému.

Koneckonců, toto vlákno není jen lidský vlas. Je pevně připojeno ke krevní sraženině, a nedá se od ní odtrhnout. Není to nečistota, ale struktura, která pochází ze samotné sraženiny. Vše, co zde vidíte, pochází z krevních cév člověka:

Zde použitá zvětšení jsou 20x, 50x, 100x, 200x, 200x, 500x, 500x, 500x, 1000x a 1500x:


Co to všechno je?

Zatím nevíme, jaké jsou všechny tyto struktury. Víme však, co nejsou: nejsou to jen sražené krevní buňky. Pokud by tomu tak bylo, mohli bychom vidět jednotlivé krevní buňky při zvětšení 1500x na poslední fotografii výše. Nejedná se však o krevní buňky, ale o proteinové struktury.

Proteinové struktury cirkulující v krvi, které se časem hromadí, jsou jasně konstruovány buňkami těla. Ribozomy v buňkách instruují tělo, které proteiny mají stavět. Tyto ribozomy jsou uneseny injekcemi genové terapie mRNA, které dávají buňkám nové instrukce, aby vytvořily něco jiného než lidského.

Věřím, že struktury, které vidíte výše, jsou výsledkem instrukcí mRNA pro syntézu proteinů injekčně pod falešnou maskou „vakcín“. Autor fotografií zároveň přivítá příspěvky od jiných odborníků, kteří mohou mít jiné teorie nebo vysvětlení, odkud to pochází.

K potvrzení funkce a složení těchto struktur je zapotřebí dalšího výzkumu, ale kvůli extrémní cenzuře a „vědeckému autoritářství“, které v současné době ve světě převládá, se žádná laboratoř nebo univerzita neodváží studovat tyto sraženiny a poctivě publikovat výsledky. Ti, kdo tak učiní, riskují ztrátu veškerého financování NIH a federálních grantů, protože titíž lidé, kteří vyvíjejí vakcíny a biologické zbraně, také kontrolují většinu amerického financování vědy.

Proto se pouze nezávislí vědci, laboratoře a novináři odváží říci pravdu o těchto sraženinách.

Stručně řečeno, lze říci, že to nejsou „krevní“ sraženiny. Jedná se o struktury v krvi. Jsou to „strukturální sraženiny“ nebo „vláknité sraženiny“, které jsou extrémně velké a jsou v těle nahromaděny v průběhu času.

Mou velkou obavou je, že každá osoba, které byly injekčně podány přípravky mRNA, buduje tyto vláknité struktury ve svém těle každou minutou, a že je jen otázkou času, než zablokují velké tepny nebo způsobí infarkt, mrtvici nebo jiné akutní příčiny syndromu náhlého úmrtí dospělých (SADS).

Tyto struktury mohou velmi dobře vysvětlit, proč tolik zdánlivě zdravých dospělých náhle umírá.

necenzurovanapravda.cz
Marieta Ria and 2 more users link to this post
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
fuuuj to je hnus 😭 😭 🥶
Zuzana Schlosserova shares this
205
Depeche Mode
Mne to pripomína vyschnutý vinič...aj vám???
TerezaK
DETAILNÍ ROZBOR, JEŠTĚ, ŽE NEJSEM MIKROBIOLOG, FUJ.
dominikguzman
Dobrý hnus toto.