Unam Sanctam SK
263.8K

Šokujúce nálezy tkanivových štruktúr v cievnom systéme očkovaných

POZRITE SI VIDEO! V telách očkovaných nachádzajú zvláštne tkanivové, vláknité, akoby dážďovkové, špagetové alebo cievnaté štruktúry. Tieto tkanivá sa nachádzajú v ľudských cievach a nie sú to …More
POZRITE SI VIDEO! V telách očkovaných nachádzajú zvláštne tkanivové, vláknité, akoby dážďovkové, špagetové alebo cievnaté štruktúry. Tieto tkanivá sa nachádzajú v ľudských cievach a nie sú to krvné zrazeniny. Zdá sa, že niečo programuje, aby telo vakcinovaných vytváralo tieto zvláštne, tkaninové, elastické, húževnaté štruktúry v cievnom systéme človeka.
POZRITE SI TOTO ŠOKUJÚCE VIDEO: (Balzamovač Richard Hirschman tu vysvetľuje, čo našiel v cievach vakcinovaných a pozrite si zábery zo živého vysielania skúmania týchto cievnatých štruktúr pod mikroskopom).
No v prvom rade zachráňte svoju dušu:
Pravda o tom, čo sa naozaj stalo s Katolíckou Cirkvou po II. vatikánskom koncile
Biblia dokazuje učenia Katolíckej Cirkvi
ŠOKUJÍCÍ MIKROSKOPICKÉ FOTOGRAFIE KREVNÍCH SRAŽENIN ODEBRANÝCH „NÁHLE ZESNULÝM“ (OBRÁZKY), ČLÁNOK S OBRÁZKAMI:“ [1]
„Tentokrát se můžete podívat na celou sérii laboratorních mikroskopických fotografií bizarních krevních sraženin, které se nyní běžně vyskytují u dospělých, …More
Trepifajksl
Pracuje se na dokumentu, kde svědčí postižení lidé, kterým vládní zneužití moci zničilo život:
Chystaný dokument Tečkované příběhy
Včera jsem byl u kámoše - tečkovaného a vyprávěl mi, jak říkal doktorovi, jaké má problémy po očkování. Doktor se věnoval vyndavání klíštěte a dělal, že je hluchý, neodpovídal, nezájem.
Trepifajksl
Ano u očkovaných po prodělání kovidu se dělají v těle různé věci. Ve svém nejbližším okolí vidím neblahé následky očkování, u neočkovaných nic. Je to smutné, když sedíme u pivka v pergole a očkovaní si stěžují neočkovaným, jak dopadli a že už se nikdy napíchat nedají.
Trepifajksl
Osobně neznám ani jednoho neočkovaného, který by měl po kovidu problémy, zato očkovaných tady ze všech stran. Už je úplně evidentní, že vakcína je k hovnu. Jen ignorant si to nepřipustí.
Trepifajksl
Mám informace rovněž z terénu, od svých známých i příbuzných. Sám jsem údajný kovid měl a jako neočkovanému mi nechutnalo 14 dní pivo. Ovšem takové virózy jsem měl jako malý často, akorát mi nechutnaly místo piva párky. Očkovaní příbuzní mají následky do dneška.
Těšme se na konec léta či na podzim na další fake pandemii.
Depeche Mode
Dobré ránko...Prajem všetkým krásny a požehnaný dnešný deň...
Unam Sanctam SK
Boh žehná katolíkom v stave milosti, čo plnia jeho vôľu.
Silvia Ivanová shares this
294
Zuzana Schlosserova shares this
1.4K