Šokujúce nálezy tkanivových štruktúr v cievnom systéme očkovaných

POZRITE SI VIDEO! V telách očkovaných nachádzajú zvláštne tkanivové, vláknité, akoby dážďovkové, špagetové alebo cievnaté štruktúry. Tieto tkanivá sa nachádzajú v ľudských cievach a nie sú to krvné zrazeniny. Zdá sa, že niečo programuje, aby telo vakcinovaných vytváralo tieto zvláštne, tkaninové, elastické, húževnaté štruktúry v cievnom systéme človeka.

POZRITE SI TOTO ŠOKUJÚCE VIDEO: (Balzamovač Richard Hirschman tu vysvetľuje, čo našiel v cievach vakcinovaných a pozrite si zábery zo živého vysielania skúmania týchto cievnatých štruktúr pod mikroskopom).


No v prvom rade zachráňte svoju dušu:
Pravda o tom, čo sa naozaj stalo s Katolíckou Cirkvou po II. vatikánskom koncile
Biblia dokazuje učenia Katolíckej Cirkvi

ŠOKUJÍCÍ MIKROSKOPICKÉ FOTOGRAFIE KREVNÍCH SRAŽENIN ODEBRANÝCH „NÁHLE ZESNULÝM“ (OBRÁZKY), ČLÁNOK S OBRÁZKAMI:“ [1]

„Tentokrát se můžete podívat na celou sérii laboratorních mikroskopických fotografií bizarních krevních sraženin, které se nyní běžně vyskytují u dospělých, kteří „náhle zemřeli“, obvykle několik měsíců po očkování proti Covidu.

Tyto sraženiny jsou často označovány jako „krevní sraženiny“, ale vůbec nejsou jako normální sraženiny a skládají se z mnohem více než jen krevních buněk. Na rozdíl od normálních sraženin, které jsou želatinové, téměř želé podobné, tyto takzvané „sraženiny“ obsahují extrémně velké, složité, opakující se strukturální prvky (všechny jsou zobrazeny níže), které byly jasně vytvořeny v krvi obětí, které zemřely na tyto sraženiny.

Všechny tyto sraženiny byly odebrány pacientům během několika hodin po jejich smrti. Nejsou výsledkem posmrtného přetížení krve. Jsou to struktury nacházející se v cévách a tepnách. Není to srážená krev.“

„Jsou houževnaté, vláknité a elastické a mají podobné vlastnosti materiálu jako malé pryžové pásky.
Skládají se z mnoha pramenů malých, vláknitých pramenů.

Tyto vláknité prameny (viz poslední fotogalerie níže) ukazují opakující se vzorce techniky podobné šupinám, jako by tělo bylo naprogramováno k vybudování jiné formy života v cévách.

Na těchto sraženinách jsou podivné krystalové struktury, které jsou průhledné a odolávají běžným barvicím technikám.

Níže je uveden příklad struktury, která se podobá křemíkovému bioobvodu nebo mikročipové struktuře. Zatím nevíme, co to je.

Jedna z níže uvedených fotografií ukazuje, jak vypadá biocirkulační drát, který má jasně opakující se vzory nanometrů a struktury rozhraní sestavené v určité geometrii pro neznámý účel.“

„Tyto vzorky „krevní sraženiny“ pochází od renomovaného zdroje, který je aktivní v oblasti balzamování a potvrdil, že se nejedná o krevní cévy ani jiné tkáně. Jedná se o struktury, které byly během balzamování odstraněny z vnitřku krevních cév.“

„Stručně řečeno, lze říci, že to nejsou „krevní“ sraženiny. Jedná se o struktury v krvi. Jsou to „strukturální sraženiny“ nebo „vláknité sraženiny“, které jsou extrémně velké a jsou v těle nahromaděny v průběhu času.

Mou velkou obavou je, že každá osoba, které byly injekčně podány přípravky mRNA, buduje tyto vláknité struktury ve svém těle každou minutou, a že je jen otázkou času, než zablokují velké tepny nebo způsobí infarkt, mrtvici nebo jiné akutní příčiny syndromu náhlého úmrtí dospělých (SADS).

Tyto struktury mohou velmi dobře vysvětlit, proč tolik zdánlivě zdravých dospělých náhle umírá.“

MASÍVNE BIO-ŠTRUKTÚRY SÚ NACHÁDZANÉ V TELÁCH OČKOVANÝCH (článok s videom) [2]

„Vo vnútri žíl a tepien zaočkovaných niečo rastie.
Vieme o stúpajúcom počte mŕtvic, srdečných infarktov a ďalších vedľajších účinkov s ktorými sa potykajú ľudia po celom svete po najväčšom experimentálnom očkovaní v histórii.

A teraz môžeme po prvý krát zahliadnuť čím je to všetko spôsobované.
14. júna americká alternatívna televízia Infowars odvysielala reláciu, kde zakladateľ NaturalNews.com Mike Adams naživo odprezentoval skutočné artefakty nájdené v cievach zaočkovaných zosnulých. banned.video/watch?id=62a7ba3fd3003e1cb461bc00

Balzamovači a koroneri to nachádzajú vo vnútri žíl a tepien. Nie sú to však krvné zrazeniny. Vyzerá to ako nejaký druh biologického materiálu s malými krištáľmi a extrémne tenkými „drôtmi“ vytvorenými z niečoho, čo vyzerá ako šupiny plazov.

Toto vnútorné upchanie rastúce vo vnútri zaočkovaných, by určite vysvetľovalo všetky tie smrteľné vedľajšie účinky, ktoré dnes vidíme. Hlavnoprúdové médiá úmrtia momentálne prekrúcajú ako „Syndróm náhlej smrti dospelých“.

Akurát skoro všetci majú až prílišný strach o tom hovoriť verejne, alebo im to je jedno. Našiel sa iba jeden. Lekár patológ Richard Hirschman mal zatiaľ jediný odvahu prehovoriť a naživo spolu s Mikeom Adamsom sa nebál odprezentovať tieto nálezy. Tragédia je, že zatiaľ bol jediný.

Veci sa nezlepšia pre tých ktorí ostanú mlčať. Americká FDA, (Administratíva pre potraviny a lieky) je pripravená schváliť tieto smrteľné vakcíny pre deti už od šiestich mesiacov života!

Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin odebraných „náhle zesnulým“ (obrázky)

[1] Šokující mikroskopické fotografie krevních sraženin odebraných „náhle zesnulým“ (obrázky)
[2] Masívne bio-štruktúry sú nachádzané v telách očkovaných
Trepifajksl
Pracuje se na dokumentu, kde svědčí postižení lidé, kterým vládní zneužití moci zničilo život:
Chystaný dokument Tečkované příběhy
Včera jsem byl u kámoše - tečkovaného a vyprávěl mi, jak říkal doktorovi, jaké má problémy po očkování. Doktor se věnoval vyndavání klíštěte a dělal, že je hluchý, neodpovídal, nezájem.
Trepifajksl
Ano u očkovaných po prodělání kovidu se dělají v těle různé věci. Ve svém nejbližším okolí vidím neblahé následky očkování, u neočkovaných nic. Je to smutné, když sedíme u pivka v pergole a očkovaní si stěžují neočkovaným, jak dopadli a že už se nikdy napíchat nedají.
Trepifajksl
Osobně neznám ani jednoho neočkovaného, který by měl po kovidu problémy, zato očkovaných tady ze všech stran. Už je úplně evidentní, že vakcína je k hovnu. Jen ignorant si to nepřipustí.
Trepifajksl
Mám informace rovněž z terénu, od svých známých i příbuzných. Sám jsem údajný kovid měl a jako neočkovanému mi nechutnalo 14 dní pivo. Ovšem takové virózy jsem měl jako malý často, akorát mi nechutnaly místo piva párky. Očkovaní příbuzní mají následky do dneška.
Těšme se na konec léta či na podzim na další fake pandemii.
Depeche Mode
Dobré ránko...Prajem všetkým krásny a požehnaný dnešný deň...
Unam Sanctam SK
Boh žehná katolíkom v stave milosti, čo plnia jeho vôľu.
Silvia Ivanová shares this
295
Zuzana Schlosserova shares this
1.4K