Edward7
241.5K

Pseudoszczepionki transgeniczne na covid19, nie są szczepionkami, dlatego nikt nie może być zmuszany do ich przyjęcia .

„Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków”.
-art. 36 ust. 1 ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi 1 stycznia 2009 roku,

Czyli obecnie każdego można w Polsce zaszczepić, nawet wbrew woli , tylko, czy dana substancja jest szczepionką wcale nie znaczy to, że jeśli jest w strzykawce z igłą - to jest szczepionka , np; narkomani też używali strzykawek , albo egzekutorzy.

Ojciec Kolbe zmarł 14 sierpnia 1941 dobity zastrzykiem trucizny – fenolu przez funkcjonariusza obozowego, kierownika izby chorych ...

Szczepionka - definicja – preparat biologiczny imitujący naturalną infekcję i prowadzący do rozwoju odporności analogicznej do tej, którą uzyskuje organizm w czasie pierwszego kontaktu z prawdziwym drobnoustrojem – bakterią lub wirusem...pl.wikipedia.org/wiki/Szczepionka

Substancja szczepionkopodobna RNA: "zamiast wstrzykiwać antygen patogenu do organizmu, podajesz organizmowi kod genetyczny potrzebny do wytworzenia samego antygenu...zasadniczo zamieniasz swoje ciało we własną jednostkę produkującą szczepionki"... (czyli substancja w strzykawce nie jest szczepionka , ale dopiero organizm sam zamienia się w fabrykę szczepionki ...)"Technologia DNA jest właściwie terapią genową. Geny są wstrzykiwane do organizmu i trwale zmieniają skład genetyczny biorcy w nieznany sposób. Technologia RNA niosłyby ze sobą niebezpieczeństwo wywołania reakcji autoimmunologicznych, co oznacza, że ciało zasadniczo rozpoczyna wojnę przeciwko sobie"..."Technologia rekombinacji RNA i DNA, zdaniem dr Madeja, spowoduje nieznane i trwałe zmiany genetyczne w organizmie człowieka. Czy ta "szczepionka" stworzy nowy gatunek ludzki i zniszczy obecny"...Nowe szczepionki "covid19" - zmienią genetycznie, w ludzi-GMO

Z tego wynika że to jest terapia genowa ,transgeniczny eksperyment , a nie szczepionka , która powinna zawierać wirus który został wyizolowany , ale do tej pory nie został wyizolowany.

..:"jak dotąd nikt nie dostarczył ani jednej oczyszczonej próbki wirusa SARS-CoV-2. Zamiast tego mamy kompletny genom"..."Wirusolodzy twierdzą, że nie jest możliwe „wyizolowanie” wirusa, ponieważ replikuje się on tylko w komórkach gospodarza".... Covid19 - dowody globalnego oszustwa

Czyli nie wiadomo na co jest ta pseudo-szczepionka , którą planuje zakupić rząd Polski, ta substancja, nie jest zgodna z definicja szczepionki, czyli nie jest szczepionką - zgodnie z doświadczeniem naukowym wypracowanym przez lata, a każda zatwierdzona szczepionka musi być testowana przynajmniej przez 15 lat, gdyż nie są znane jej długo terminowe uboczne działania (tak teoretycznie , lecz wiadomo jak jest...)

Dlatego ta ustawa z 2009 roku nie może być zastosowania , co do tego preparatu , który nie jest szczepionką, a "terapią genową"... a tak w ogóle ludzie powinni protestować , przeciwko tej ustawie ...
Szczepionka Covid-19 nie jest szczepionką, ale transgenicznym eksperymentem
...
Wolontariuszce - Pfizer BioNTech w ramach prób "szczepionek" przeciwko koronawirusowi COVID-1984 rozwijają się poważne rany na obu stopach.

Kobieta o imieniu Patricia Chandler z Austin w Teksasie zgłosiła się na ochotnika do otrzymania nowej "szczepionki" przeciwko COVID-1984 w ramach współpracy partnerskiej między Pfizer i BioNTech w Moguncji w Niemczech. Zawrotny i tryskający komunikat prasowy z 9 listopada 2020 r. Mówi, że „ kandydat przeciwko wirusowi v accine okazał się skuteczny w zapobieganiu COVID-19 u uczestników bez dowodów wcześniejszej infekcji SARS-CoV-2 w ponad 90% w pierwszej pośredniej analizie skuteczności - To wszystko brzmi naprawdę świetnie, dopóki nie spojrzysz na spody stóp Patricii Chandler, gdzie znajdziesz sączące, strupujące dziury, które wyglądają bardzo podobnie do „ciężkich ran” opisanych w Księdze Objawienia.

„I usłyszałem wielki głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie i wylejcie naczynia gniewu Bożego na ziemię. Pierwszy poszedł i wylał swą czaszę na ziemię; i spadła wrzawa i bolesna rana na ludzi, którzy mieli znamię bestii, i na tych , którzy oddawali cześć jej obrazowi. " Objawienie 16: 1,2 (KJB)
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Substancja szczepionkopodobna RNA:
"zamiast wstrzykiwać antygen patogenu do organizmu, podajesz organizmowi kod genetyczny potrzebny do wytworzenia samego antygenu...zasadniczo zamieniasz swoje ciało we własną jednostkę produkującą szczepionki"... (czyli substancja w strzykawce nie jest szczepionka , ale dopiero organizm sam zamienia się w fabrykę szczepionki ...)
"Technologia DNA jest właściwie …
More
Substancja szczepionkopodobna RNA:

"zamiast wstrzykiwać antygen patogenu do organizmu, podajesz organizmowi kod genetyczny potrzebny do wytworzenia samego antygenu...zasadniczo zamieniasz swoje ciało we własną jednostkę produkującą szczepionki"... (czyli substancja w strzykawce nie jest szczepionka , ale dopiero organizm sam zamienia się w fabrykę szczepionki ...)

"Technologia DNA jest właściwie terapią genową.

Geny są wstrzykiwane do organizmu i trwale zmieniają skład genetyczny biorcy w nieznany sposób.

Technologia RNA niosłyby ze sobą niebezpieczeństwo wywołania reakcji autoimmunologicznych, co oznacza, że ciało zasadniczo rozpoczyna wojnę przeciwko sobie"...


"Technologia rekombinacji RNA i DNA, zdaniem dr Madeja, spowoduje nieznane i trwałe zmiany genetyczne w organizmie człowieka.

Czy ta "szczepionka" stworzy nowy gatunek ludzki i zniszczy obecny"...Nowe szczepionki "covid19" - zmienią genetycznie, w ludzi-GMO
modernistae prohibere
Reżim polskojęzyczny jakby na przekór wszelkim zasadom dobrowolności eksperymentów naukowych, bo niewątpliwie ogłaszana szczepionka do nich należy publikuje ustawkę covidową która uzurpuje mu prawo do przymusowego szczepienia dorosłych Polaków. Charakterystyczną rzeczą jest wyjątkowa prawie jednomyślność w przyjęciu tej ustawki przez knesejm. Poza klubem Konfederacji wszystkie inne opowiedziały …More
Reżim polskojęzyczny jakby na przekór wszelkim zasadom dobrowolności eksperymentów naukowych, bo niewątpliwie ogłaszana szczepionka do nich należy publikuje ustawkę covidową która uzurpuje mu prawo do przymusowego szczepienia dorosłych Polaków. Charakterystyczną rzeczą jest wyjątkowa prawie jednomyślność w przyjęciu tej ustawki przez knesejm. Poza klubem Konfederacji wszystkie inne opowiedziały się za. Szczepionka w swoim założeniu prowadzi do manipulacji w DNA doprowadzając człowieka w porównaniu do rośliny modyfikowanej genetycznie GMO, na którą o dziwo nie ma przyzwolenia na rozpowszechnianie w Polsce. Poddanie przymusowym eksperymentom medycznym Polaków jest sprzeczne z zapisami lewicowej poniekąd Konstytucji, a wykonawców tego eksperymentów zarówno w sferze legislacyjnej jak i praktycznej z całą pewnością czeka w przyszłości trybunał na dokonanie zbrodni przeciwko ludzkości.
olek19801 shares this
28
Czym jest rzekoma szczepionka na covid -19?
Edward7
Portugalskie przepisy sądowe Testy PCR „nierzetelne” i kwarantanny „niezgodne z prawem”
Sąd apelacyjny w Portugalii orzekł, że proces PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność Sars-Cov-2, a zatem każda wymuszona kwarantanna na podstawie tych wyników jest niezgodna z prawem.

Ponadto w orzeczeniu zasugerowano, że jakakolwiek przymusowa kwarantanna zastosowana wobec osób zdrowych może stanowić …More
Portugalskie przepisy sądowe Testy PCR „nierzetelne” i kwarantanny „niezgodne z prawem”

Sąd apelacyjny w Portugalii orzekł, że proces PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność Sars-Cov-2, a zatem każda wymuszona kwarantanna na podstawie tych wyników jest niezgodna z prawem.


Ponadto w orzeczeniu zasugerowano, że jakakolwiek przymusowa kwarantanna zastosowana wobec osób zdrowych może stanowić naruszenie ich podstawowego prawa do wolności.

Co najważniejsze, sędziowie orzekli, że pojedynczy pozytywny wynik testu PCR nie może służyć jako skuteczna diagnoza infekcji .
Specyfika sprawy dotyczy czterech turystów wjeżdżających do kraju z Niemiec - z których wszyscy są anonimowi w protokole sprawy - którzy zostali poddani kwarantannie przez regionalny organ sanitarny. Spośród czterech tylko jeden uzyskał wynik pozytywny na obecność wirusa, podczas gdy pozostałe trzy zostały uznane po prostu za „wysokie ryzyko infekcji” na podstawie bliskości osobnika z wynikiem dodatnim. Wszyscy czterej przed wyjazdem z Niemiec w ciągu ostatnich 72 godzin mieli negatywny wynik testu na obecność wirusa.
W swoim orzeczeniu sędzi
owie Margarida Ramos de Almeida i Ana Paramés powołali się na kilka opracowań naukowych.

Przede wszystkim to badanie Jaafara i wsp. , który wykazał, że - podczas wykonywania testów PCR z 35 lub więcej cyklami - dokładność spadła do 3%, co oznacza, że do 97% wyników pozytywnych może być fałszywie dodatnich.
Orzeczenie prowadzi do wniosku, że na podstawie przeczytanych przez nich badań naukowych każdy test PCR wykorzystujący ponad 25 cykli jest całkowicie niewiarygodny.

Rządy i prywatne laboratoria są bardzo skąpe co do dokładnej liczby cykli, które wykonują podczas testów PCR, ale wiadomo, że czasami wynosi ona nawet 45 . Nawet naczelny Anthony Fauci publicznie stwierdził, że wszystko powyżej 35 roku życia jest całkowicie bezużyteczne .
Pełne orzeczenie w oryginale portugalskim można przeczytać tutaj i przetłumaczone na język angielski tutaj . Jest też dobry opis w Great Game India , a portugalski profesor wysłał długi e-mail o tej sprawie do Lockdown Skeptics .
* * *
Reakcja mediów na tę sprawę była w pełni przewidywalna - nie wspomnieli o tym. W ogóle. Gdziekolwiek.
Wyrok został opublikowany 11 listopada i od tamtej pory jest przywoływany przez wiele alternatywnych serwisów informacyjnych… ale główne media utrzymują w nim całkowite zaciemnienie.
Zarząd reddit Covid19 faktycznie usunął post , ponieważ nie był to „wiarygodne źródło”, pomimo oparcia się na oficjalnych dokumentach sądowych...

Off-Guardian.org