csk.news
41.3K
Marieta Ria
Marieta Ria and one more user link to this post
didimos
Je to všechno postavené na hlavu...to ještě zažijeme věci"""To tam mohli rovnou postavit ten bazén, jak chtěl soudruh Macron"""
Marieta Ria
Takýto klenot, doslova skvost medzi katedrálami, Dom Boží a urobiť z neho zábavný park, či objavný chodník, kaplnku pre ochranu živ. prostredia - čo sa zbláznili?
Veď tá katedrála bola postavená k úcte Boha, na oslavu Všemohúceho a nie pre nejaké zelené ideológie... pre propagáciu... radšej nespomínať - to čo, o chvíľu tam budú módne prehliadky, či očkovacie centrum, ako vo Viedni? Takýto …More
Takýto klenot, doslova skvost medzi katedrálami, Dom Boží a urobiť z neho zábavný park, či objavný chodník, kaplnku pre ochranu živ. prostredia - čo sa zbláznili?
Veď tá katedrála bola postavená k úcte Boha, na oslavu Všemohúceho a nie pre nejaké zelené ideológie... pre propagáciu... radšej nespomínať - to čo, o chvíľu tam budú módne prehliadky, či očkovacie centrum, ako vo Viedni? Takýto následok obohatenia migrantami... takýto bol cieľ?? Formou podpálenia chrámu, ááá, čo hovorím... skratu elektrického vedenia - veď to tam bolo všetko staré a nekontrolované, samo sa vznietilo!!! (to sa len náhodne vysmiati moslimskí migranti fotili pri horiacom chráme... a boli šťastím bez seba...) - pochovať slávenie obradov a sprostredkovanie sviatostí, samotného živého Krista, toho najväčšieho daru, aký nám bol daný??
U nás si zavrieme kostoly aj sami, oni, čo ich majú otvorené, tak ich premieňajú na zábavné atrakcie! Ale náhrada v podobe mešít funguje ostošesť. To už si nevieme ochrániť tie najcennejšie diela, ktoré dlhé roky budovali ruky statočných ľudí na oslavu Všemohúceho Boha i P. Márie? A čo na to hovoria Cirkevní predstavitelia a správcovia tohto úžasného chrámu - to nikomu neprekáža?? Ale však stačí čítať slová parížskeho arcibiskupa... "zachová sa identita"!
warez
Uz davno sa zblaznili.