Szatan nienawidzi klęczących

Postawa klęcząca jako wyraz pokory.
W czasie przyjmowania Komunii Św. Nawet najwięksi wrogowie Kościoła wiedzieli , jak należy oddawać hołd Bogu. Dlatego ziemscy słudzy szatana, hitlerowcy i komuniści, wchodząc służbowo do kościołów, nigdy nie klękali przed Bogiem, gdyż poważnie naraziliby się swoim przełożonym. Walka z tą postawą przed Bogiem była jednym z najważniejszym elementów propagandy nazistowskiej głoszącej „Niemiec nie klęka przed swoim Bogiem, Niemiec stoi przed swoim Bogiem”. Goebbels osobiście zaangażował się przeciwko „niewolnictwu kolan” w imię tych którzy mieli być rzekomo ludźmi wolnymi . PODOBNIE DZISIAJ CZYNI WIELU PASTERZY WOBEC WIERNYCH.
POSTAWA KLĘCZĄCA JAKO AKT POKORY I UNIŻENIA PRZED BOGIEM JEST LIKWIDOWANA Z TYCH SAMYCH POWODÓW. PYCHA JEST PRZYCZYNĄ BUNTU SZATANA , GRZECHU I POTĘPIENIA . CZŁOWIEK CHCE BYĆ JAK BÓG, I BÓG STAJE MU SIĘ NIEPOTRZEBNY.
TYLKO SZATAN NIE CHCIAŁ I NIE CHCE PRZED PANEM BOGIEM I MATKĄ BOSKĄ UPAŚĆ NA KOLANA.

Momenty w których podczas Mszy Św. powinniśmy klęczeć ;

1. W czasie Przeistoczenia - Bóg wtedy zstępuje z nieba do Hostii za sprawą Ducha Św. Na przyjście Pana należy klękać.

2. Podczas śpiewania „Święty ,Święty, Święty...” na ten pieśń padają na twarz wszyscy aniołowie i święci w Niebie- to my mizerny i grzeszny proch ziemi nie mamy Uklęknąć .

3. Na „Baranku Boży...”(w tym momencie kapłan łamie Hostię- Ciało Chrystusa - jest to czas największego bólu Chrystusa UMIERANIE - za nasze grzechy )Jeżeli byśmy ujrzeli zamiast Hostii przybijanego do Krzyża, to czy patrząc na ból i cierpienie Boga nie zgięlibyśmy kolan współcierpiąc, przepraszając pokornie za te bicze którymi my własnym grzechem kaleczymy Chrystusa .

4. Podczas Komunii Świętej szatan też „prostuje kolana”, natomiast podczas Komunii Św. to sam Pan Jezus nasz Bóg jest prawdziwie obecny Żywy i Zmartwychwstały. Kapłan jak Chrystus na Ostatniej Wieczerzy mówił podczas Przeistoczenia; „...to jest Ciało Moje które za was zostało wydane”- jakże przed Królem przed którym nawet całe niebo zgina kolana stać jak równy z równym - jak zareagowaliście gdyby zamiast komunikantu stał przed wami Pan Jezus, w Chwale Boga Ojca, co zrobilibyście wtedy , stalibyście czy klęczelibyście a może padli-byście na twarz.

4. Na końcowe błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej - powinniśmy przed Ojcem Niebieskim klęknąć by nie tylko okazać Mu w ten sposób szacunek, ale również, by więcej otrzymać łask. (błogosławieństwo zawsze było połączone z uklęknięciem i pochyleniem głowy).

Klękanie do komunii Św. musi być inicjatywą oddolną.(Czasami wystarczy kilka osób, aby inni klęczeli.) Mało jest odważnych księży, którzy powiedzą głośno, że przyjmujemy od dziś „na kolanach”. Boją się swoich przełożonych , którzy może nieświadomie wdrażają plany masonerii.

Jeśli któryś ksiądz każe wstać to, przepisy kościelne są w tej kwestii jasne; nikt nie ma prawa zabronić przyjmowania Komunii Świętej na kolanach (na stojąco również). Ks. Tadeusz Guz uświadamia , z czego bierze się postawa stojąca przed Bogiem , z nazistowskiego - uber alles - Z pogardy dla Boga . I mówi do czego prowadzi . Do takiej pychy, że jak diabeł u początków mówimy; Wszyscy będziemy bogami , razem diabłem. Nie depczmy po Hostii Komunii Świętej , parafię powinno stać na pateny, i zawsze jest ktoś kto może ją wziąć. Bóg jestw każdym okruszku .

Aktualny Papież Benedykt XVI dał wyraźny przykład całemu Kościołowi , udzielają komunii Św. na klęcząco i do ust i nad pateną, gdyż tylko w ten sposób daje gwarancje, maksymalnego zabezpieczenia przed profanacją Najświętszego Sakramentu, a przy okazji przypomnijmy, ze postawa klęcząca jest biblijnym wyrazem pokory, uniżenia się prze Bogiem, jak również oddania Mu najwyższej
czci i uwielbienia.

Skąd się bierze nie-klękanie...
gloria.tv/like/jMKkDT3AubgV31GAUhpx37atd

3 kłamstwa o nadzwyczajnych szafarzach
Niedawno na końcu Mszy Św. niedzielnej ksiądz chcąc usprawiedliwić posługę nadzwyczajnych szafarzy podał 3 argumenty: 1. są zatwierdzeni przez papieży. 2. są wyświęceni. 3. są bardzo dobrze przygotowani. Okazuje się, że wszystkie te argumenty są pobożnymi życzeniami – bo chyba każdy z nas czuje, że tak powinno być! Niestety, pobożne życzenia przeradzają się w kłamstwa, a często ci, co je głoszą myślą, że wystarczy, że oni pragną tego by tak to było rozwiązane. Wielu niefrasobliwie i nieświadomie myśli, że „będzie dobrze”. Nie będzie, bo to wszystko jest kłamstwem i można to łatwo sprawdzić!
Ad. 1. Żaden papież nie wydał dokumentu wprowadzającego nadzwyczajnych szafarzy (jeśli już o nich wspominali, to na zasadzie ukrócania już istniejących nadużyć).
Ad. 2. Nadzwyczajni szafarze nie są wyświęceni i nawet w dokumentach jest wyraźnie zaznaczone, że to nie są żadne święcenia!
Ad. 3. kurs przygotowawczy szafarzy trwa bodajże z pół roku (spotkania raz na 2 tyg.) – przepraszam, ale to przypomina jakiś przyspieszony kurs np. na ratownika.( diakoni stali - też są jak szafarze świetcy,- gdyż nie mają wyższych święceń które są połączone z celibatem)
obronaeucharystii.com/category/szafarze-nadzwyczajni/

Niektórzy kapłani traktują Mszę Św. tylko jako ucztę , na której trzeba się bawić i „pojeść” nawet krzesłem zasłaniają ołtarz, oczywiście wynikiem tego będzie to co na zachodzie , zupełny upadek Kościoła, burzenie całego ładu , sacrum „Ducha Świętego”, to miejsce zajmie szatan z ludzką pychą i głupotą . Tylko Bóg daje mądrość , która zwycięży wszystkie przeciwności , nie można być obojętnym ,bo obojętność to grzech zaniedbania.
Ofiara a uczta z manną z nieba
W końcu posłał do nich swego syna, tak sobie myśląc: Uszanują mojego syna. Lecz rolnicy zobaczywszy syna mówili do siebie: To jest dziedzic; chodźcie zabijmy go, a posiądziemy jego dziedzictwo. Chwyciwszy go, wyrzucili z winnicy i zabili. Kiedy więc właściciel winnicy przyjdzie, co uczyni z owymi rolnikami?” (Mt 21, 37)
Szacunek względem Pana Naszego Ukrytego w Najświętszym Sakramencie zastąpiły wyrazy anty-szacunku – wymieńmy tylko część: komunia na rękę, szafarstwo świeckich, znaczne zredukowanie klęczenia, ,manipulacja postem eucharystycznym , wyrzucanie tabernakulów do bocznych naw, ostatnio stawia się trony na wysokości tabernakulum (wbrew wyraźnemu przepisowi wprowadzonemu przez Benedykta XVI), zamienianie kościołów na sale koncertowe – nawet w czasie liturgii (czyż mocno wyeksponowani muzycy śpiewają dla chwały Bożej czy własnej?) - „Chwyciwszy go, wyrzucili z winnicy i zabili.”
Gdy człowiek jest na pierwszym miejscu to Bóg staje się niepotrzebny...
obronaeucharystii.com/2014/10/30/spustoszona-winnica/
CUDOWNY MEDALIK shares this
80
henryk33 shares this
112
Szatan nienawidzi klęczących