poznanieprawdy
22.1K

Szatan nienawidzi klęczących

Postawa klęcząca jako wyraz pokory. W czasie przyjmowania Komunii Św. Nawet najwięksi wrogowie Kościoła wiedzieli , jak należy oddawać hołd Bogu. Dlatego ziemscy słudzy szatana, hitlerowcy i komuniści …More
Postawa klęcząca jako wyraz pokory.
W czasie przyjmowania Komunii Św. Nawet najwięksi wrogowie Kościoła wiedzieli , jak należy oddawać hołd Bogu. Dlatego ziemscy słudzy szatana, hitlerowcy i komuniści, wchodząc służbowo do kościołów, nigdy nie klękali przed Bogiem, gdyż poważnie naraziliby się swoim przełożonym. Walka z tą postawą przed Bogiem była jednym z najważniejszym elementów propagandy nazistowskiej głoszącej „Niemiec nie klęka przed swoim Bogiem, Niemiec stoi przed swoim Bogiem”. Goebbels osobiście zaangażował się przeciwko „niewolnictwu kolan” w imię tych którzy mieli być rzekomo ludźmi wolnymi . PODOBNIE DZISIAJ CZYNI WIELU PASTERZY WOBEC WIERNYCH.
POSTAWA KLĘCZĄCA JAKO AKT POKORY I UNIŻENIA PRZED BOGIEM JEST LIKWIDOWANA Z TYCH SAMYCH POWODÓW. PYCHA JEST PRZYCZYNĄ BUNTU SZATANA , GRZECHU I POTĘPIENIA . CZŁOWIEK CHCE BYĆ JAK BÓG, I BÓG STAJE MU SIĘ NIEPOTRZEBNY.
TYLKO SZATAN NIE CHCIAŁ I NIE CHCE PRZED PANEM BOGIEM I MATKĄ BOSKĄ UPAŚĆ NA KOLANA.
Momenty w których podczas Mszy …More
CUDOWNY MEDALIK shares this
79
henryk33 shares this
111
Szatan nienawidzi klęczących