Edward7
79.7K

Dr Madej: Znajdujemy to w „szczepionkach” Moderny i J&J

Ramola D

W wywiadzie, który trzeba obejrzeć w programie Critical Thinking with Dr. P i Dr. T 30 września 2021 r., dr Carrie Madej omawia (z dr Larrym Palevsky i dr Christiane Northrup) to, co znalazła pod mikroskopem w kilku fiolkach szczepionek Moderna i Johnson and Johnson, i ujawnia przerażające odkrycie bardzo dziwnego i pozornie "samoświadomego" organizmu, który zobaczyli widzowie Stew Peters Show, gdzie niedawno badacze ujawnili te odkrycia, zidentyfikowali jako prawdopodobnie Hydrę Vulgaris.
Hydra Vulgaris, zdjęcie z projektu Hydra 2.0 Genome Project brighteon.com/4c92324e-7633-4be8-8f8d-3b9ff69d8c2b

Odkrycia dr Carrie zostały po raz pierwszy omówione anonimowo w tym artykule ze zdjęciami wcześniej tutaj:
Bombshell News: Amerykańscy badacze medyczni świadkami ..Nanotechnologii tlenku grafenu lub AI w szczepionce Moderna pod mikroskopem
Zdjęcia dostarczone przez dr Carrie Madej , z jej pierwszego badania kropli szczepionki Moderna

W tym artykule, który obejmował publikację włókien fluorescencyjnych, samoorganizujących się nanocząstek i pozornych nanorurek węglowych, dr Madej wspomniał również o pozornie "samoświadomym", pająkowatym organizmie, który zbliża się do krawędzi płyty i pozornie podnosi się, by spojrzeć na okularze mikroskopu. Tutaj, w wywiadzie z dr T i dr P, opisuje to dalej, wyjaśniając, że po tym, jak widzowie poinformowali ją o Hydrze Vulgaris, która ma zdolność balansowania na przylepnych stopach. Myśli, że to, co zobaczyła, może być właśnie tym organizmem, ponieważ wydawało się, że jest w stanie utrzymać równowagę na jednej lepkiej nodze i wznieść się w przestrzeni.

Zostało to dodatkowo zobrazowane na Stew Peters Show 29 września 2021 r.:
Zdjęcie organizmu z mackami od dr Carrie Madej pokazane na pokazie Stew Peters, 29 września 2021 r. (inne z tych zdjęć zamieszczonych poniżej)

Zagłębiając się dalej w te informacje w Internecie, odkryła, że Hydra Vulgaris jest postrzegana jako jeden z 6 „ organizmów modelowych ” przez Human Genome Project i jest badana na Uniwersytecie Davis na wydziale biologii na poziomie sekwencji genów, jak pokazano tutaj dla jego niezwykłe właściwości regeneracji i odnowy oraz pozornej "nieśmiertelności".
Zrzut ekranu: ucdavis.edu/news-events/model-organisms/hydra

Okazuje się, że Narodowy Instytut Badań nad Genomem ma cały projekt poświęcony temu organizmowi zatytułowany Hydra 2.0 Genome Project Portal i kilka uniwersytetów zaangażowanych w badanie tego organizmu, którego szczep został stworzony z pojedynczego polipa pobranego od Japończyka.
Uniwersytet Kalifornijski w Davis otrzymał w 2018 r. grant w wysokości 1,5 miliona dolarów z programu EDGE National Science Foundation (Enabling Discovery Through Genomic Tools) na dalsze badania Hydry Vulgaris i sondowanie jej sekwencji genów i sieci neuronowych (stworzenie wzorowanych na mózgu, sieci neuronowych) badając jego unikalną regenerację neuronów.

Dr Madej wspomina również, że odkryła, że "Stułbia zwyczajna" jest badana w badaniach nad rakiem, pod kątem wykorzystania mRNA do dostarczania leków wraz ze złotymi nanorobotami i nanocząsteczkami złota pokrytymi DNA, jak w tym artykule : DNA – Pokryte złotem nanocząsteczki do wykrywania mRNA u żywych zwierząt - Hydra vulgaris.

Wyraźnie mówi, że otwiera to nowe pole dociekań dla wszystkich poważnych badaczy dotyczących tego, w jaki sposób te organizmy są wykorzystywane i badane w "Projekcie Genomu Ludzkiego", ich powiązań z projektem transhumanizmu "Humans 2.0" oraz ich implikacji dla trwającej obecnie konwersji człowieka. Biologie w biologię transludzką – projekt transformacji człowieka bez zgody, który naprawdę powinien zostać nazwany poważną naukową zbrodnią przeciwko ludzkości.

Ta ostatnia, jak zauważa dr Christiane Northrup, jest czymś, co trwało przez długi czas przez aerozole, wodę, opryski chemiczne: prawdopodobnie mamy te i inne z organizmy, mówi – zarówno rzeczywiste organizmy biologiczne, jak i pasożyty , jak również biologia syntetyczna z włóknami AI lub nanorurek węglowych, włókien Morgellonów – w naszych ciałach i wszyscy musimy pracować nad usunięciem tych pasożytów z naszych ciał. Warto zauważyć, że Carnicom Disclosure Project od ponad dwudziestu lat ujawnia odkrycia intencji transhumanizmu z aerozoli – czego dowodem są włókna Morgellons, dziwne bakterie oraz nanocząstki i nanobiologia znaleziona w wodzie deszczowej, glebie, krwi, moczu, tkankach teraz, a potwierdzenie tego, co sugeruje dr Northrup, można znaleźć w raportach i artykułach Clifforda Carnicom, jak omówiono tutaj wcześniej.

Inne drobnoustroje zostały znalezione wcześniej w szczepionkach Moderna i Pfizer, w szczególności Trympanosoma Cruzi, jak opisano tutaj wcześniej:
Newsbreak 133: Zespół naukowców potwierdza obecność toksyn grafenu, glinu, selenku kadmu, stali nierdzewnej, kapsydów LNP-GO, pasożytów i innych toksyn w różnych szczepionkach przeciw COVID: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson & Johnson ielkim pytaniem jest oczywiście teraz, jak wylicza dr Palevsky: w jaki sposób „organizm modelowy” dostaje się do szczepionki, ile muszą cierpieć zaszczepieni, zanim naukowcy w rządzie i na uniwersytetach podejmą kroki, aby sami zbadać szczepionki pod mikroskopem i jak zanieczyszczona musi być szczepionka, zanim zostanie wycofana z rynku?

Bardzo źli aktorzy, z bardzo mrocznymi intencjami transhumanistycznymi najwyraźniej eksperymentują na przerażającą skalę z tymi szczepionkami, podobnie jak historia uczy nas innych maniakalnych eksperymentatorów i kontrolujących despotów w przeszłości; głównym celem jest teraz, jak można ich powstrzymać – i jak te informacje mogą dotrzeć do świata? Biorąc pod uwagę finansowanie Moderny przez DARPA, należy zauważyć, że ta szczepionka jest wyraźnie projektem eksperymentów z bronią biologiczną wojskową, z, jak ustalono, całkowitym brakiem kontroli badań, brakiem badań klinicznych, brakiem ujawnienia składników szczepionek – teraz znalezionych przez wiele zespołów naukowcy są niezwykle niebezpieczni dla ludzkiego zdrowia, naładowani nanometalami, grafenem, lipidami PEG, samoorganizującymi się nanotechnologiami, rozkwitającą nanotechnologią, a teraz także pasożytami i mikroorganizmami, oprócz podstawowego profilu broni biologicznej polegającej na wbijaniu mRNA do komórek w celu sprowokowania produkcji patogennego białka kolców.
W bazach danych VAERS liczba zgonów i obrażeń poszczepiennych nadal rośnie w miliony- i powód jest teraz jasny, biorąc pod uwagę to, czego się dowiadujemy, zostało umieszczone w tych zabójczych szczepionkach. Dr Northrup niedawno nazwał te szczepionki „bronią morderstwa” i nie wydaje się to przesadą.

Inne pasożyty powiązane z krwią zaszczepionych osób
Ważnym odkryciem, którego dokonano niedawno, jest to, że pasożyty – te same pasożyty zidentyfikowane w szczepionkach – zostały znalezione we krwi zaszczepionych osób.
Trympanosoma Cruzi, występujący w szczepionce firmy Pfizer

Pasożyt Trympanosoma Cruzi znaleziony w szczepionce Pfizer-BioNTech przez zespół naukowców, jak opisano tutaj , pasożyt został znaleziony we krwi zaszczepionej osoby, która odnotowała swoje działania niepożądane w bazie danych CDC VAERS oraz w kilku innych zarejestrowanych w żółtej karcie MHRA bazy danych, jak zgłoszono tutaj. Pasożyty te są powiązane z chorobami serca – o czym rzeczywiście donoszą tysiące osób, które zażyły Pfizer i inne szczepionki. Inne, niezidentyfikowane pasożyty zostały znalezione w szczepionkach, jak donosi dr Young z nowymi mikrografami opublikowanymi tutaj wcześniej.
Zakrzepy krwi: dr Young

Teraz, w dniu dzisiejszym (2 października 2021 r.), dr Young opublikował dwa nowe mikrofotografie w swoim podstawowym artykule dotyczącym elektronowej mikroskopii skaningowej , pokazujące obecność grafenu i pasożytów w skrzepach krwi znalezionych w zaschniętej krwi zaszczepionego osobnika. szczegółowo opisała w Newsbreak 134 w Ramola D Reports nagranych dzisiaj, które wkrótce zostaną opublikowane. Jest to większa i bardzo niepokojąca historia sama w sobie, która zostanie wkrótce opisana osobno na tej stronie.

Nanolipidy i fluorescencja znalezione w szczepionce Johnsona i Johnsona; Mikrostwór z mackami znaleziony w szczepionce Moderna
Opisy dr Carrie Madej dotyczące jej odkryć z pokazu Stew Peters z 29 września (wideo, do którego link znajduje się poniżej) ujawniają, że szczepionka Johnsona i Johnsona, rzekomo wirusowa szczepionka wektorowa, a nie szczepionka mRNA, taka jak szczepionki Pfizer i Moderna, również zawiera mnóstwo alergenne tłuszczowe lipidy i PEG (glikol polietylenowy), jak ilustrują jej zdjęcia tego, co znalazła pod mikroskopem optycznym (zamieszczone poniżej).

Ponadto, mówi, że znalazła wszelkiego rodzaju jasne i żywe kolory wyłaniające się z kropli szczepionki na jej płytce, które w rozmowie z nanotechnologami i inżynierami biotechnologicznymi odkryła jako nadprzewodzące nanocząstki rozkwitające po aktywacji białym światłem (które mikroskop jest wyposażony) i prawdopodobnie jest związany z systemami komputerowymi do wstrzykiwania – z rodzaju, który, jak przypuszcza się, tworzy nanobioczujniki, które rzeczywiście są częścią udokumentowanych transhumanistycznych, biocyfrowych planów dla ludzkości, które opublikowali zwolennicy transhumanizmu (niektóre z nich zostały zgłoszone tutaj wcześniej ) .

Nanosondy fluorescencyjne były badane pod kątem obrazowania komórek i innych celów, jak ilustruje ten artykuł: Fluorescencyjne nanosondy magnetyczne: projektowanie i zastosowanie do obrazowania komórek /Journal of Colloid and Interface Science, listopad 2010

Opisuje również w tej rozmowie mikroorganizm z mackami i przylepnymi stopami przedstawionymi powyżej i zidentyfikowany wstępnie jako Hydra Vulgaris, z komentarzy widzów i informacji po tym wywiadzie. Nowe zdjęcia udostępnione przez dr Carrie Madej z jej badań mikroskopowych szczepionki Johnson and Johnson i szczepionki Moderna znajdują się poniżej:

Obrazy z badania przez dr Madeja szczepionek Moderna i J&J pod mikroskopem; Okrągłe bąbelki, pierścienie, poświata, jak donosi, pochodzą ze szczepionki Johnsona i Johnsona; Niebieskie wstążki i pająkowate obrazy stworzeń pochodzą ze szczepionki Moderna, niektóre zdjęcia udostępnione wcześniej w Bombshell News: American Medical Researchers świadkiem SAMODZIELNEGO MONTAŻU Graphene Oxide Nanotech lub AI Syn Bio w artykule Moderna Vaccine Under Microscope . Drugie zdjęcie z pokazu Stew Peters Show przedstawia prawdopodobnie grafen z jednej z trzech przebadanych partii szczepionek.

Dr Madej donosi, że płacze nad tymi odkryciami w szczepionce i mówi, że to, co ujawnia cała ta mikroskopia w połączeniu ze śmiercią i obrażeniami poszczepiennymi, jest bardzo mrocznym, szkodliwym zamiarem wtargnięcia sztucznej inteligencji do ludzkiego ciała przez przemysł farmaceutyczny i wojskowy, i nikt nie powinien się cofać i pozwalać, by trwało to dalej. „To jest czas, w którym to przyjmujemy jako pewnego rodzaju ucisk. Jesteśmy dziećmi Boga – wybieramy, to co słuszne – a ja nie zgodzę się na to (kłamstwo)”.
Prosimy o szerokie udostępnianie tego artykułu i informacji. Zobacz Toksyny znalezione w szczepionkach COVID, maskach, wymazach, aby zapoznać się z listą wszystkich artykułów tutaj oraz w kilku innych witrynach zgłaszających odkrycia toksyn w szczepionkach COVID. Prosimy o przesłanie tych artykułów do dziennikarzy głównego nurtu, a także do przyjaciół i rodziny, aby poinformować wszystkich o katastrofie, przed którą stoi dziś ludzkość, z tymi zidentyfikowanymi toksynami i pierwiastkami nanobio w szczepionkach – oraz o potrzebie natychmiastowego wstrzymania szczepień. everydayconcerned.net

WIDEO: Dr Carrie Madej: Pierwsze amerykańskie laboratorium bada fiolki „szczepionki”, ujawniono przerażające wyniki
Edward7
DO OSÓB ZASZCZEPIONYCH, ale i DO WAHAJĄCYCH SIĘ jeszcze …
(Podaj ten tekst potrzebującym – babci, dziadkowi, sąsiadce, itd.)
Mądrale z telewizora nieustannie przypominają nam o istnieniu „stanu zarazy” i namawiają, by się przeciwko niej szczepić „szczepionką”, wg nich oczywiście, niezwykle skuteczną i bezpieczną. Ciągle bombardują nas, i straszą propagandą kowidowych sloganów. No i Państwo, …More
DO OSÓB ZASZCZEPIONYCH, ale i DO WAHAJĄCYCH SIĘ jeszcze …
(Podaj ten tekst potrzebującym – babci, dziadkowi, sąsiadce, itd.)

Mądrale z telewizora nieustannie przypominają nam o istnieniu „stanu zarazy” i namawiają, by się przeciwko niej szczepić „szczepionką”, wg nich oczywiście, niezwykle skuteczną i bezpieczną. Ciągle bombardują nas, i straszą propagandą kowidowych sloganów. No i Państwo, nastraszeni przez te mądrale, z ufnością dziecka, potulnie poszliście do punktu szczepień i.. wzięliście udział w eksperymencie medycznym. Wstrzyknięto do Waszego organizmu preparat medyczny, którego nie można nazywać „szczepionką”, bo badania nad nim zostaną zakończone dopiero w maju 2023 roku (!!!), a do podawania ludziom dopuszczony został na 1 rok – warunkowo! (Przy badaniach pominięto wiele procedur, argumentując to koniecznością walki z Covidem! Ten 1 rok już minął!) Dzieci mają prawo do swej bezgranicznej dziecięcej ufności. Jednak, gdy tak jak dzieci zachowują się ludzie dorośli i mocno dorośli, to wprawia w szok! Bez dyskusji, bez weryfikacji wiarygodności tej medialnej papki, (choćby konsultacji ze znanymi Wam sceptykami i wyciągnięcia z tego jakichś własnych wniosków), poddaliście Państwo swój organizm działaniu chemicznego preparatu, o którym niewiele wiadomo, i za którego skutki uboczne nikt nie bierze odpowiedzialności! Zrobiliście to, bo medialnie postraszono Was strasznie straszliwą „zarazą”, pokazano parę spreparowanych na tę okazję zdjęć czy filmów i powiedziano, że zaaplikowanie w Wasze ciało nieprzebadanej chemii służy Waszemu i (naszemu) dobru? Święci z TV nakazali, wierny widz wykonał? Tylko, czy telewizja została stworzona do podawania samych prawd objawionych? Czy z telewizora nigdy jeszcze nie padło żadne kłamstwo? A co, jak owi święci wykorzystując TV manipulują nami? A co, jeśli poprzez telewizory faszerują nas ogólnoświatową „ściemą”? Co, jeśli wcale nie o nasze zdrowie, a zupełnie o coś innego tu chodzi?
A co, jeśli szczepionkowa „mikstura” w niecały rok spreparowana, nie jest taką szczepionką jakie bywały dotąd?
A co, jeśli na corocznie odbywającym się Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, grupa obrzydliwie bogatych, szalonych Ekologów już od lat opracowywała plan Zbawienia Globu Ziemskiego, a pierwszy punkt tego planu to masowe odludnienie Matki Ziemi (by jej ulżyć, zmniejszyć ilość CO2), oraz zniewolenie mającej (wg nich) pozostać niewielkiej części ludzkości, tak by była pod cyfrową kontrolą i tejże Ziemi nie szkodziła? A co jeśli na tym Forum światowi psychopaci akurat w 2019 r. już trenowali „Ćwiczenia pandemiczne” ?!! Ciekawe, jak się Państwu podoba uknute na tym Sabacie Czarownic w Davos założenie na przyszłość dla nas pt. : „NIE BĘDZIESZ MIAŁ NIC, I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY”? Mówiąc inaczej: Będziesz pod cyfrową kontrolą (certyfikaty, punktowe ocenianie), wszystko będziesz wypożyczał (telefon, samochód, mieszkanie…), dostaniesz jakieś grosze na życie (dochód podstawowy), ale pod warunkiem, że będziesz posłuszny SYSTEMOWI, i za to posłuszeństwo będziesz miał dostateczną sumę ocennych cyfrowych plusów?! Czy to takie nieprawdopodobne, że grupa światowych bogatych oszołomów oraz korporacji (głównie farmaceutycznych ale i innych), od lat przekupuje rządy na całym świecie (daje wielką kasę) mając na celu wprowadzenie swego szatańskiego planu w życie, i dziś rządy „tańczą” na ich usługach? Co, jeśli rząd nas okłamuje i truje nas niepewną chemią, a na dodatek obiecuje, że będzie robić to seryjnie (co rok, lub częściej)? Czy jeszcze nie widać, że świat pchany jest w niewłaściwym kierunku?
Nie widać, że ze wszech stron atakuje nas wielkie ZŁO, i końca tej agresji nie widać, a ludzie dobrzy nic nie robią?
A jeśli to wszystko jest absolutną prawdą, to co wtedy, płacz i zgrzytanie zębów oraz ręka w nocniku?
Informacje o obłąkańczych planach możnowładców tego świata, są ogólnie dostępne w internecie od wielu lat! Powiecie, że to teorie spiskowe? To dlaczego stają się czarną rzeczywistością, (patrz np.: Australia, czy to wszystko to walka z epidemią czy z Narodem)?
Na prosty rozum rzecz biorąc, to ta cała kowidowa blaga, najbardziej właśnie koncernom farmaceutycznym wychodzi na dobre. Wystarczy banalne matematyczne wyliczenie.
Powiedzmy, że 1 dawka szczepionki kosztuje 1 zł. (Realnie w Polsce kosztuje ona ok. 22 zł – już po I podwyżce!)
1zł x 38 000 000 = 38 000 000 zł (gdyby zaszczepiono w Polsce wszystkich)
Jeśli wziąć cenę realną, owe 22 zł…to: 22 zł x 38 000 000 = 836 000 000 zł. To w Polsce
Ogólnie wiemy, że na Ziemskim Globie jest ok. 8 000 000 000 ludności, mnożymy to przez polską cenę 22 zł… i:
I dawka preparatu: 22 zł x 8 000 000 000 = 176 000 000 000 zł.
II dawka preparatu: 176 000 000 000 x 2 = 352 000 000 000 zł.
III dawka preparatu: 176 000 000 000 x 3 = 528 000 000 000 zł.
To są ciężkie miliardy (!). Mój prosty rozum, z trudnością takie kwoty ogarnia….
Podobne obliczenia można wykonać dla maseczek, testów, rękawiczek, śmiesznych przyłbiczek i kombinezoników ochronnych, płynów do dezynfekcji i dyspenserów do nich, oraz „armatury grubszej” jak np.: respiratory, czy niepoważne i wszechobecne przegrody z plexi, itp. Sumy zysków koncernów (farmaceutycznych i nie tylko) rosną horrendalnie, i mnożą się przez kolejne dawki kowidowego specyfiku wstrzykiwanego pospólstwu. Dlatego, żeby zapędzić do wyszczepialni jak najwięcej ludzkiego stada, kowidowi dilerzy, co krok serwują stadu coraz ordynarniejsze przynęty w postaci zakłamanych billbordów, podstępnej kłamliwej celebryckiej agitacji, nagród pieniężnych dla celebrytów, medyków, policji, burmistrzów, kół gospodyń itd. Cuda, wianki, fajerwerki, byleby się plebs szczepił! Urządzanie loterii z hulajnogami, kubeczkami i długopisami z logo Nowego Wału (dwie pieczenie na jednym ogniu..). Łapankobusy, Mobilne Punkty Szczepień w polach i przy kościołach itd., takie zabawy w dobie „przeraźliwie zakaźnej epidemii”, „szalejącej zarazy” dziesiątkującej ludzi, ścielących się trupów na ulicach, oraz jeżdżących na sygnale w tę i z powrotem karetek pogotowia?! Ktoś nie żałuje kasy na reklamę kowidowego biznesu, i prawie słyszę jego wołanie „Covidzie żyj, Pandemio trwaj”! I ona trwa, i dopóki lud w nią wierzy i się nie zbuntuje – trwać będzie! Dla trzeźwego umysłu wszystkie te Strzykawkowe Koła Fortuny są wyraźnym sygnałem, że nie o zdrowie babci i dziadka, i nie o zdrowie ludzkości tu chodzi – tu chodzi głównie o KASĘ, KASĘ, KASĘ, i tak samo o depopulację! Czy gdybyście Państwo nie słyszeli tej obezwładniającej epidemicznej propagandy z TV, czy szukalibyście z własnej woli szczepionki na jakieś kowido-niewido? Czy gdybyście nie mieli, nie widzieli telewizora, nie słuchali radia, zauważylibyście istnienie jakiejś epidemii Covid-19, innej niż epidemia grypy? Epidemię Kowida, rozsiewają reżimowe media przez ekrany telewizorów, i przy pomocy tych mediów i medialnego wirusa rządy walczą ze społeczeństwem, by je zniewolić. Podczas poważnego zagrożenia epidemicznego wszystko wyglądałoby inaczej. Organizowano by rzetelne debaty z udziałem ekspertów o różnych poglądach w tej sprawie. Nikomu ust by nie zamykano. Każde Państwo pracowałoby nad swoimi, najlepszymi dla siebie sposobami walki z tym zagrożeniem, a nie powielało te same narzucone z zagranicy metody – skuteczne, głównie jeśli chodzi odbieranie wszystkim ludziom wolności osobistej i ekonomicznego niszczenia poszczególnych krajów! (Po to, by je sobie także podporządkować.) Sytuacja epidemiczna nie wszędzie na świecie jest taka sama, a tu widać, że Rządy wszystkich krajów trzymają się jedynie słusznej kowidowej narracji światowych mocodawców, (WHO, WEF, ONZ, UE czyli te z Davos), a wszyscy o odmiennym spojrzeniu na ten problem są uciszani (nawet światowe sławy), nie pokazywani w głównych mediach, blokowani w internecie, nazywani terrorystami itd. Naprawdę myślicie Państwo, że połowa populacji w Polsce, to są przestępcy czy terroryści? Czy w swoich rodzinach nie macie osób sceptycznych, co do epidemii czy szczepionek? Uważacie, że trzeba ich unicestwić, bo są niebezpieczni? A co, gdy okaże się w przyszłości, że prawda jest po ich stronie, a Wy po iluś tam dawkach tego cudownego, chemicznego, rządowego eliksiru, będziecie już mocno chorzy, zniszczeni, cierpiący, być może sparaliżowani, (o ile w ogóle jeszcze żyjący) i non stop szukający pomocy u lekarzy i w aptekach (czy nie na tym także, zależy farmaceutycznym koncernom..)? Tu wypada wspomnieć, że za ew. skutki niepożądane po szczepieniu ubezpieczyciele nie wypłacą odszkodowania, bo w eksperymencie medycznym bierze się udział na własną odpowiedzialność. Tak to traktują, i nie można odmówić im racji.
Buntujecie się Państwo przeciwko chemii zawartej w kupowanych produktach spożywczych, a przeciwko cyklicznie wciskanej Wam przez rząd chemii, to już nie? Ile dawek chemii o nie wiadomo jakim składzie (i działaniu w przyszłości) wytrzyma Wasz organizm? Tego Państwo nie bierzecie pod uwagę? To nie jest istotne, bo rządowi szamani przekonująco gestykulując łapami z tamtej strony srebrnego ekranu, dzisiaj solennie zapewniają Was o skuteczności i bezpieczeństwie tej mikstury?? To bardzo gratuluję, rozsądku i dbałości o własne bezpieczeństwo! Niestety, wszystko będzie się okazywać w bliższej bądź dalszej przyszłości, wtedy też wyjdzie na jaw, czy obecni rządzący są dobrymi i prawdomównymi samarytaninami, czy też bezwzględnymi i fałszywymi mordercami.
Ja nie będę czekać, kiedy „tłusta oliwa zacznie na wierzch wypływać”, i już dziś kłuć się nie pozwolę. Rządowym kłamcom - „stypendystom” wielkich koncernów nie wierzę, a ze źródeł innych niż rządowe media wiem, że mam rację. Cały ten Kowid, to światowe oszustwo. Bajda na wielkich resorach. Skasowali poczciwą grypę, nadali jej magiczne imię „Covid” i straszą nią, wmawiając ludziom, że to straszna epidemia, a prawdziwie naukowe dane tego nie potwierdzają. Podobnych podjazdów „epidemicznych” było już wiele (ptasia grypa, świńska grypa..), i wszystkie padły. Padnie i Covid, ale po nim zostanie cierpienie ludzi oszukanych i zatrutych przestępczą „szczepionką”.
Zostaną też nagrobki osób, które przyjęcia cudu na Covid już nie wytrzymały, a to jest już przerażająco duża liczba.
Na zakończenie pytanie z odpowiedzią. Jaka jest różnica między osobami niezaszczepionymi a zaszczepionymi? Ci pierwsi nigdy nie będą mieli wątpliwości, czy szczepionka na ich zdrowie może wpływać źle, bo jej nie przyjęli. Ci drudzy, (choć dziś, ani myślą brać to pod uwagę) przy każdym zachwianiu zdrowotnym, będą w rozterce: „a jeśli krytycy szczepionek mówili prawdę, i to przez szczepienie dziś cierpię, bo dolega mi to, czy tamto?” I to zdenerwowanie oraz przekonanie o szkodliwości przyjętego preparatu, będzie w osobach zaszczepionych rosło równolegle z częstością i nasilaniem się zdarzeń chorobowych w ich organizmach.
Czy to nie za wysoka cena w stosunku do niezbyt wielkiego zagrożenia ze strony tej niby-pandemii??
Czy nie lepiej zastanowić się nad tym, poszukać informacji z różnych źródeł, przed wstrzyknięciem, niż po nim…?
Półtora roku trwa ta niby-epidemia, a życie toczy się prawie normalnie, jeśli nie liczyć irracjonalnych, rządowych restrykcji.
Wyłączcie telewizyjnych hipnotyzerów, uruchomcie swój własny rozum i rozsądek!
Szukajcie prawdziwych informacji!!lurker.land/post/u7dW4_PLn
m.rekinek
Zdaniem prof. Holata należy natychmiast wprowadzić ograniczenia dla niezaszczepionych. Osoby te powinny mieć zakaz wstępu do lokali, na imprezy sportowe i kulturalne, przebywać w oddzielnych wagonach w pociągu. Myślę, że rząd z powodów politycznych nie wprowadzi tych obostrzeń. Niestety, obecne działania władz państwa są niewidoczne – podsumował.
modernistae prohibere
Zdaniem prof. Holata ( chyba Horbana?)
Uważam że słusznie ponieważ białko kolca świrusa wszczepione z preparatem może zarażać zdrowych nie szczypanychMore
Zdaniem prof. Holata ( chyba Horbana?)

Uważam że słusznie ponieważ białko kolca świrusa wszczepione z preparatem może zarażać zdrowych nie szczypanych
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jan Zbigniew wojan
To co znajduje się w "szczepionkach" trzeba obejrzeć na YTube:
Reset2024- Alien -Obcy ,8. pasażer "Nostromo"
youtube.com/watch?v=X4Pw3Sw7yq0
A aluminium sypią nam z samolotów już od b. długiego czasu, by obce życie miało dobre warunki do rozwoju w naszych ciałach !
Niedawno były to tylko filmy science fiction, a dziś REAL !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Pasożyt Trympanosoma Cruzi znaleziony w szczepionce Pfizer-BioNTech przez zespół naukowców, jak opisano tutaj , pasożyt został znaleziony we krwi zaszczepionej osoby, która odnotowała swoje działania niepożądane w bazie danych CDC VAERS oraz w kilku innych zarejestrowanych w żółtej karcie MHRA bazy danych, jak zgłoszono tutaj. Pasożyty te są powiązane z chorobami serca – o czym rzeczywiście …More
.
.

Pasożyt Trympanosoma Cruzi znaleziony w szczepionce Pfizer-BioNTech przez zespół naukowców, jak opisano tutaj , pasożyt został znaleziony we krwi zaszczepionej osoby, która odnotowała swoje działania niepożądane w bazie danych CDC VAERS oraz w kilku innych zarejestrowanych w żółtej karcie MHRA bazy danych, jak zgłoszono tutaj. Pasożyty te są powiązane z chorobami serca – o czym rzeczywiście donoszą tysiące osób, które zażyły Pfizer i inne szczepionki. Inne, niezidentyfikowane pasożyty zostały znalezione w szczepionkach, jak donosi dr Young z nowymi mikrografami opublikowanymi tutaj wcześniej.
.
.
.