Clicks1.7K
Edward7
3

Nowe obrazy "szczepionki" Pfizer pod mikroskopem

Nieznane materiały znalezione w szczepionkach COVID...

DR JOHN B
Te nowe obrazy z mikroskopowej analizy szczepionki firmy Pfizer są jednymi z najlepszych dotychczas. Wiele badań opublikowanych w ciągu ostatnich dziesięciu dni, dotyczących kluczowej kwestii „nieujawnionych składników”, wskazuje, że lawina naprawdę się rozpoczęła. Jeśli zastosujemy się do zasady wykładniczego odkrywania, to właśnie się zaczęło.
Analiza mikroskopowa próbki Pfizer-BioNTech #Covidvaccine . Analizę przeprowadzono za pomocą mikroskopii jasnego pola i kontrastu fazowego z zastosowaniem rygorystycznych standardów naukowych i higienicznych. Z tej samej fiolki analizowano dwie próbki. Oto wyniki:

(2/n) Skupienie na granicy kropli (żółta strzałka) ujawnia maleńkie cząsteczki o różnych rozmiarach i właściwościach załamania światła:

(3/n) Powiększając, stwierdzono, że większe cząstki mają średnicę około 1 µm.
Dla porównania: Średnica ludzkiego włosa: 70-90 µm ( springer.com/article/10.1684/ejd.2015.2726 ), ludzka czerwona krwinka : 8 µm ( sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0022509603001595 ), SARS-CoV-2: 90-100 nm ( nature.com/articles/s4159… )

(4/n) Mniejsze cząstki mają średnicę około 0,5 µm (= 500 nm):

(5/n) W cieczy widoczne były również pewne agregacje cząstek:

(6/n) Widoczne są również struktury włóknopodobne. Ich średnica mieści się w zakresie nm. (Pamiętaj, że ludzki włos ma średnicę około 70-90 µm).

Niektóre z nich wyglądają jak włókno ciągłe (a, c), inne mają rozgałęzienia (b, d).

(7/n) Więcej struktur przypominających włókna. Widziano kiedyś strukturę podobną do pierścienia (d).

Notatka od Marka – UWAGA (d) – to powracający temat do tej pory nierozpoznany. Co to jest?

(8/n) Kolejna klasa cząstek: stosunkowo duże i charakteryzujące się wyjątkowymi właściwościami załamania światła. Występują w różnych kształtach (np. prętowe, kwadratowe):

(9/n) Więcej z tych obiektów:

(10/n) I więcej:

(11/n) Znaleziono kilka obiektów o nietypowych kształtach, np. strukturę żebrowaną o długości 45 µm (b) oraz cząstkę o średnicy około 10 µm z dołączonymi „kolcami” (d).

(12/n) Części cieczy wykrystalizowały po około 15 min. Zamknięte obszary można zobaczyć ze skrystalizowanymi przedmiotami o różnych rozmiarach w środku. To prawie piękne.

(13/n) Czasami te zamknięte w kapsułkach skrystalizowane obszary (biała strzałka) zawierały obiekty o różnych właściwościach załamania światła w stosunku do otaczających je cząstek (żółta strzałka):

(14/n) Widać owalne, zamknięte w kapsułkach struktury krystaliczne:

(15/n) Te skrystalizowane struktury o owalnym kształcie mają złożone struktury wewnętrzne z podziałem na przedziały i cząsteczkami o różnych rozmiarach:

16/n) Znaleziono jedną owalną, zakapsułkowaną krystaliczną strukturę przymocowaną do włóknistego przedmiotu (żółta strzałka) o średnicy około 10 µm:

(17/n) Wnioski (1): – Pfizer-BioNTech #Covidvaccine zawiera cząstki i obiekty o różnych rozmiarach, kształtach i właściwościach załamania światła – Stwierdzono złożone agregaty i krystalizację tych cząstek i obiektów (18/n) Wnioski (2 ): – Charakter (właściwości chemiczne, skład pierwiastkowy) tych cząstek i obiektów jest nieznany – Wymagana jest uważna interpretacja tych obrazów

ŹRÓDŁO: thread-jamesfetzer.org/…/09/exposed-secrets-behind-victorias-police-state/ - State of the Nation

Nieznane materiały znalezione w szczepionkach COVID: czy zmieniają ludzkie DNA?

La Quinta Columna kontynuuje swoje postępy i odkrycia dotyczące fiolek do szczepienia COVID-19. Warto zauważyć, że w tym odcinku La Quinta Columna wykazała szczególną troskę o nieznane materiały znajdujące się w szczepionce oraz o to, jak mogą one wpływać na genetykę człowieka . Narodziny tak zwanych „ czarnookich dzieci ” zwróciły ostatnio uwagę wszystkich, ponieważ wykazują one bardzo szczególne cechy, odmienne od zachowań dziecka, którego rodzice nie zostali zaszczepieni przed poczęciem. Dr José Luis Sevillano i Ricardo Delgado zaapelowali do społeczności, która śledzi ich w swoich sieciach, aby udostępniała więcej filmów z tymi dziećmi, ponieważ, jeśli to prawda, mielibyśmy do czynienia z czymś, czego nigdy wcześniej nie widziano w historii ludzkość . Coś bardzo niepokojącego.

Poniższy film, który Orwell Cit y przenosi na język angielski, zawiera komentarze i analizy La Quinta Columna oraz film z obserwowalnymi nieznanymi materiałami pod mikroskopem optycznym, które zespół udostępnił dzisiaj. Link: Rumble

Dr Sevillano: Musimy być świadomi wszystkiego, co się dzieje. Jesteśmy... W tej chwili zajmujemy się kwestią biologii wyników analizy. Widzieliśmy filmy z dziećmi, tymi, które rodzą się z czarnymi oczami i chcemy więcej. Zobaczmy, czy uda nam się uzyskać więcej takich filmów. Musimy budzić ludzi. Musimy budzić ludzi, bo nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie wiedzą. Ludzie muszą być świadomi tego, co się dzieje.

A tam masz władze. Zamiast podnosić świadomość i mówić: „Ludzie umierają tutaj w bardzo dziwny sposób”, władze starają się to ukrywać, ukrywać, ukrywać i normalizować. Innymi słowy, to, co robią funkcjonariusze organów ścigania, to po prostu współpraca z tym, co robią nam, ludziom. Współpracują z nimi.


Ricardo Delgado: Niektórzy urzędnicy kontroli państwowej i sił bezpieczeństwa zwracają na to uwagę. Niektórzy z nich mają nawet kontakt z La Quinta Columna i opowiadają nam o tym. Widzą wypadki drogowe, przewracają się ludzie. Podnieśliśmy świadomość na ten temat. Innymi słowy, to jest nienormalne. To, co dzieje się w roku szczepienia jest nienormalne.

Dr Sevillano: Dokładnie. I to jest szczepionka. Ponieważ stało się tak, że zaszczepiliśmy wiele osób, dlatego te rzeczy nam się przytrafiają. Ale nikt na szczeblu oficjalnym nic nie powie. Ale musimy się im przeciwstawić.

To jest bitwa między prawdą a kłamstwem. Prawdy i kłamstwa. I trzeba z nimi walczyć, żeby kłamstwo nie odebrało nagrody, że tak powiem. Bitwa polega na ujawnieniu tego, co się dzieje. Nie chcą, żebyś potępiał to, co się dzieje. Nie chcą, żeby to było znane.

Wiedzą, że mają liczby, a ty nie. Dysponują wszystkimi możliwymi środkami gromadzenia danych (spis ludności, księgi metrykalne, rejestry szpitalne...). Mają to wszystko i ukrywają to. I myślą, że reszta z nas, która obserwuje, uczestniczy w tym wszystkim, nie zwraca uwagi. Ale robimy. A ponieważ nie mamy danych liczbowych, zrobimy co w naszej mocy, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Powiemy, że nie mamy liczb, ale to, co się dzieje, nie jest normalne i nikt tutaj nie otwiera ust.

Wręcz przeciwnie, powinieneś zauważyć, że kiedy wykonują tego rodzaju manewry — na przykład podejmują kroki, takie jak te, które podjęli, aby udawać, że nic się nie dzieje — mówią nam, że coś się naprawdę dzieje. Oni sami, robiąc te rzeczy, deklarują, że wiedzą, co się dzieje i że to poważne. Ale oni to ukrywają, co jest dla nas czerwoną flagą. Jak zawsze mówimy:

Mamy fiolkę z grafenem i wysyłamy ją do sądów. I zamiast wprawiać rzeczy w ruch, idą i wkładają je do szuflady. Podwójna czerwona flaga. Innymi słowy, mamy rację. Ktoś już ich ostrzegł, że nie mogą podjąć działań na tych fiolkach. Im bardziej idziemy naprzód z naszymi pomiarami, tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że mamy rację. Więcej i więcej.

I to właśnie musimy zrobić, chociaż to szaleństwo, musimy na to nalegać. Musimy nalegać, aby ludzie zdali sobie sprawę z tego, co się dzieje i że to bardzo poważne.
Nie chodzi już tylko o grafen. Odkrywamy to, co powiedzieliśmy . Zauważ, że na początku tego wszystkiego pamiętaj, że ja osobiście — nie pamiętam, czy Ricardo również to skomentował — ale od początku powiedziałem: „W szczepionkach jest coś żywego”. To tam, tam jest zapis. Sprawdź filmy, które zrobiliśmy, a zobaczysz, jak to znajdziesz. I zobaczymy to.

Ale już wtedy to mówiłem, Ricardo. Bo pamiętajcie, że mieliśmy swoje spotkania i mówiliśmy: „Co robimy? Porozmawiamy o tym, czy nie? Mówiłem: „Nie rozmawiajmy o tym teraz, ponieważ musimy skupić się na grafenie. A jeśli zaczniesz mówić o żywych istotach, zostaniesz wbity, jak to mówią. Nie zwrócą na ciebie uwagi. Już teraz wiele prosi się o uwierzenie, że istnieje grafen”. Musieliśmy przyjąć strategię nie wspominania o problemie biologicznym, ponieważ nie był to właściwy czas. Mieliśmy już dość grafenu.


Ale minęły już dwa miesiące. I oczywiście pojawili się inni badacze i odkryli rzeczy, które wydają się być żywe w szczepionkach . A dodatkowo mamy rodzące się dzieci. Te czarnookie dzieci, które się rodzą . A to nie jest normalne. Następnie w sieci pojawił się nowy alert: wyślij nam filmy przedstawiające dzieci, które urodziły się z tymi zespołami. Wyślij je do nas, abyśmy mogli zobaczyć i zgromadzić wystarczająco dużo, powiedzmy... kazuistyki, by zaalarmować wszystkich. Ponieważ już doszliśmy do wniosku, że żywa istota, którą umieścili w fiolkach, może doskonale manipulować i / lub modyfikować naszą własną genetykę.

Wtedy nie tylko mamy grafen, który odurza, zabija, napromieniowuje itp.
Chodzi o to, że wprowadzili rzeczy, które mogą mieć wpływ na biologię człowieka . A kiedy mówisz to w ten sposób, i mówisz to tak, jakby to było nic, nikt cię nie słucha. Ale jeśli mówisz to w kontekście, w którym jesteśmy dzisiaj – gdzie pojawiają się dzieci z tymi zespołami – to ta informacja jest już aktualna.

Konsekwencje tego wszystkiego oznaczają, że jeśli to zostanie potwierdzone, to nie tylko ludzie noszą ramię magnetyczne z powodu szczepionki — co jest przerażające —.
Jeśli potwierdzimy, że więcej dzieci rodzi się z tym zespołem, czeka nas wojna między gatunkami. Jest tam ktoś, kto nie jest nawet z naszego gatunku, kolonizujący, pasożytujący, genetycznie manipulujący i robiący z nami to, co chce. Eksterminując nas, masakrując nas, dominując nas. To byłoby bardzo poważne. Jeśli zademonstrujemy tutaj, z nowymi filmami o dzieciach z tym zespołem... Jeśli zacznie pojawiać się coraz więcej dzieci z tym zespołem... Moi przyjaciele, stoimy w obliczu najpoważniejszego problemu, z jakim ludzkość kiedykolwiek się zetknęła w całej swojej historii. historia .

Są tam ludzie, którzy chcą..., nawet nie wiemy, co chcą z nami zrobić. Wtedy, jeśli ludzie poniżej nie są świadomi, wszyscy jesteśmy mięsem armatnim.


Ricardo Delgado: Wiem, że stwierdzenia lub lucubracje, które przed chwilą wygłosił dr Sevillano, mogą brzmieć bezsensownie. Ale kiedy zobaczycie to, co widzieliśmy w fiolkach ze szczepionkami... Ta mikrobiologia czy nanotechnologia... Nawet nie wiemy, czy to naprawdę żywe organizmy. Oczywiście się poruszają. Nie wiemy, czy to pseudo-życie, czy coś innego. Ale poza materiałami, które mogą być znane – jak grafen, który już jest niepokojący z powodu wszystkiego, co już o nim wiesz – i niektórych metali, reszta jest na razie nieznana.

orwell.city/2021/10/human-DNA-alteration.html
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
"Będziesz pan wisiał" - informacja z Holandii. Szubienica dla ministra zdrowia Hugo de Jonge.

Królestwo Niderlandów. Kilka tysięcy osób demonstrowało w niedzielę w Amsterdamie przeciwko rządowej strategii walki z Covid-19. Nie obyło się bez kontrowersji – uczestnicy przynieśli szubienicę dla ministra zdrowia.

Protestujących było mniej niż się spodziewano, w zależności od źródła od 6 tys. (…More
"Będziesz pan wisiał" - informacja z Holandii. Szubienica dla ministra zdrowia Hugo de Jonge.

Królestwo Niderlandów. Kilka tysięcy osób demonstrowało w niedzielę w Amsterdamie przeciwko rządowej strategii walki z Covid-19. Nie obyło się bez kontrowersji – uczestnicy przynieśli szubienicę dla ministra zdrowia.

Protestujących było mniej niż się spodziewano, w zależności od źródła od 6 tys. (według gminy Amsterdam) do 25 tys. (według organizatorów). Na frekwencję najprawdopodobniej wpłynęła pogoda – od piątku w stolicy Holandii bez przerwy pada deszcz.

Protest przebiegał spokojnie. Jego uczestnicy, m.in. przeciwnicy segregacji sanitarnej oraz obecnej polityki walki z tzw. pandemią koronawirusa, twierdzili, że media cenzurują ich protesty.

Z informacji podanych przez portal NOS i dziennik „NRC” wynika, że na placu Dam, w centralnej części miasta, ustawiona została szubienica. Jak napisał na Twitterze dziennikarz publicznej telewizji Rudy Bouma, znajdował się na niej napis, że jest ona przeznaczona dla ministra zdrowia Hugo de Jonge.

Część demonstrantów paradowała z gwiazdą Dawida (oczywiste nawiązanie do tego jak w czasie II wojny światowej traktowano Żydów i jak teraz traktuje się niezaszczepionych).
Edward7
USA - 1969 zgonów płodów-dzieci zarejestrowanych po zastrzykach COVID-19, ale kryminalni CDC zaleca kobietom w ciąży wykonanie zastrzyku.

Brian Shilhavy, Health Impact News
CDC opublikowało dziś więcej danych w VAERS ( system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień), które pokazują, że obecnie wśród kobiet w ciąży, które otrzymały szczepionkę na COVID-19, występuje obecnie 1969 zgonów …More
USA - 1969 zgonów płodów-dzieci zarejestrowanych po zastrzykach COVID-19, ale kryminalni CDC zaleca kobietom w ciąży wykonanie zastrzyku.

Brian Shilhavy, Health Impact News
CDC opublikowało dziś więcej danych w VAERS ( system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień), które pokazują, że obecnie wśród kobiet w ciąży, które otrzymały szczepionkę na COVID-19, występuje obecnie 1969 zgonów płodów. ( Źródło .) Dla kontrastu, przeprowadziłem dokładnie to samo wyszukiwanie w VAERS dla wszystkich szczepionek innych niż COVID-19 z ostatnich 30 lat i zwróciłem wynik 2183 zgonów płodów kobiet w ciąży po szczepieniach w ciągu ostatnich 30 lat . ( Źródło .) Tak więc liczba zgonów płodów po szczepieniu COVID-19 w ciągu ostatnich 10 miesięcy była prawie taka sama, jak w przypadku VAERS od ponad 30 lat!
A jak CDC zareagowało na te dane? W zeszłym tygodniu CDC opublikowało zalecenia dla wszystkich kobiet w ciąży, aby uzyskać szczepionkę COVID-19!
(...)
Wszyscy przyznają i zgadzają się, że VAERS jest znacznie zaniżona, ale teraz mamy analizę ekspercką na temat tego, jak zaniżone zdarzenia niepożądane pochodzą od dr Jessiki Rose . Jej ostrożne szacunki oparte na dokładnej analizie danych wskazują, że zdarzenia zarejestrowane w VAERS należy pomnożyć przez X41. Oznaczałoby to, że ostrożne szacunki prawdziwej liczby zgonów płodów wyniosłyby 80 729, gdy ich matkom wstrzyknięto zastrzyk COVID-19. Budzić ludzi !! Obserwujemy, jak na naszych oczach rozwija się eugeniczny plan kontrolowania światowej populacji, i jest czystym szaleństwem, że każda ciężarna kobieta dobrowolnie zgadza się na zastrzyk z COVID-19, który ryzykuje jej życie i życie jej nienarodzonego dziecka.
Rochelle Walensky i jej kohorty z CDC, a także przestępcy z FDA, NIH i wielu innych rządowych organizacji zdrowia muszą zostać natychmiast aresztowani, aby powstrzymać ten atak na obywateli Stanów Zjednoczonych za pomocą eksperymentalnych zastrzyków z terapii genowej.

Historie kobiet w ciąży, które wzięły zastrzyk na COVID-19
Aleksandra Laigle
Według jej strony na Facebooku, Alexandra Laigle najwyraźniej podjęła decyzję o zaszczepieniu się na COVID-19 podczas ciąży w oparciu o „Badania wstępne”, aby mogła przekazać przeciwciała swojemu nienarodzonemu dziecku. Dzięki kanałowi COVID Vaccine Injuries Telegram za zachowanie tych zrzutów ekranu. W chwili dzisiejszej publikacji większość tych zdjęć dziecka została usunięta, chociaż jedno wciąż pozostaje tutaj .

Pielęgniarka pediatryczna chwali się zaszczepieniem na COVID podczas ciąży – dziecko urodziło się martwe 8 dni później

Pani Mary Pat Voll jest pielęgniarką pediatryczną w Altamonte Springs na Florydzie, według jej strony na Facebooku. Opublikowała zdjęcie, na którym trzyma kartę szczepień, z podpisem „w ciąży i zaszczepiona” 22 lutego. Napisała, że wzięła pod uwagę wszystkie fakty i odrzuciła „teorie spiskowe” przed wykonaniem pierwszego i drugiego strzału. Pani Voll była wówczas w 21 tygodniu ciąży. Jej dziecko urodziło się martwe osiem dni później, zgodnie z kolejnym postem na Facebooku. Pełna historia tutaj .

Lekarz rezydent Wisconsin ma poronienie 3 dni po wstrzyknięciu eksperymentalnego zastrzyku mRNA COVID ...dalej - healthimpactnews.com/…fda-and-cdc-recommend-pregnant-women-get-the-shot/
starski
Pisuarski reżim kowidiański nie zachęci wprost, są zbyt tchórzliwi, ale metodą elkała podają dają na głównej stronie swojej reżimowej szczekaczki właśnie taką wiadomość: amerykańska CDC zachęca ciężarne do szczepienia.