Coburg
11K

Zemetrasenie v Lurdoch

AKTUÁLNE: Významné kresťanské pútnické miesto zasiahlo zemetrasenie. Epicentrum bolo pri Lurdách Včera 14:04Veronika Salayová 21. mája 2024 krátko predobedom zasiahlo jedno z najväčších pútnických …More
AKTUÁLNE: Významné kresťanské pútnické miesto zasiahlo zemetrasenie. Epicentrum bolo pri Lurdách
Včera 14:04Veronika Salayová
21. mája 2024 krátko predobedom zasiahlo jedno z najväčších pútnických miest v Európe pomerne silné zemetrasenie s magnitúdou 4,4. Epicentrum bolo len kúsok od Lúrd.
Dnes o 11.23 h nastalo pomerne silné zemetrasenie v epicentrom pri Lurdách vo Francúzsku. Epicentrum nastalo približne 8 km od posvätného miesta a asi 4 km od mesta Bagnères-de-Bigorre.
Zemetrasenie v tejto lokalite dosiahlo silu 4,4 magnitúdy, ako uvádza Európske stredomorské seizmologické centrum (EMSC). Obyvatelia, ale aj pútnici otrasy pocítili a poriadne ich vystrašili.
Svedkovia pocítili zemetrasenie v okruhu až 100 km od epicentra, pričom najviac hlásení prichádzalo práve z Lúrd. Škody ani zranenia podľa dostupných informácií zaznamenané neboli.
zaznamenané svedectvá zemetrasenia, zdroj: EMSC
V tejto lokalite sa síce zemetrasenia neobjavujú často, ale z času na čas sa v okolí Lúrd objaví slabšie …More
Lili Cs
Čítala som posolstvo od australskej vizionarky ... kde ježiš hovorí o tom že prírodne katastrofy sú prejavom Božej spravodlivosti ktorá dopadá na ludstvo...