modernistae prohibere
A upainiec poniżej dalej nawija o rosyjskiej okupacji swoich rdzennych terytoriów 😀
biniobill
Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą, ten portal jest rosyjski, urzęduje tu wiele miejscowych ruskich trolli więc nie dziwne, że ruskie trolle się bulwersują.
wacula25wp.pl
predex Czyżbyś był zwolennikiem wyznawców jedna rasa jeden naród jeden fuhrer .Te głupie czasy już były ty mieszkasz w Europie wielonarodościowej i to musi ulec zmianie chyba że Polska stanie się narodem AMISZÓW
asia7
Tutek nie masz za grosz honoru
predex
Czy wyscie powarioowali, na co wstawiacie tu ta propagande ukraińska, a jesli już to bądźcie sprawiedliwi , wstatwiajcie również islamska ,żydowska,niemiecką, czy wy myslicie ,że Polacy sa tak głupi ,że nie widzą waszych oszustw.
elieli
Dobrze, że Marcin Rola zaprasza Polaków na emigracji, dobrze!!!!!!
Autorytet
w dzisiejszych czasach emigrancja zarobkowa niemalze rujnuje te kraje z ktorego ludzie uciekaja. Nikt o tym nie pomyslal? Imigrant w polsce ukrainski zarobi ale nie ma kto pracowac na Ukrainie tam zostaja tylko starcy i dzieci.
Autorytet
jakość zycia to tez jakos wspolnoty w ktorej sie zyje. Imigrant nawet jak sie zintegruje zawsze bedzie miec tesknote za ojczyzna.
wacula25wp.pl
Autorytet A jakość życia zależy OD PORTFELA -NIESTETY
Autorytet
Ukraincy sa chrzescijanami i sa lepszymi imigrantami niz ci z afryki muzulmanie. Ale jestem zdania ze trzeba byc troszke patriota i budowac wartosc wlasnego kraju a nie tylko wlasnego portfela.
wacula25wp.pl
Autorytet A jakie to szansę Ma mała myszka z kocurem
Autorytet
idzcie walczyc za wasz kraj a nie uciekacie jak myszy z tonącego statku : >