lv.news
14

Sieviete vai kompetence? Ķelnes kardināls ieceļ "revolucionāru" amatpersonu

Izslavētais Ķelnes kardināls Rainers Voelki, sākot ar 1. jūniju, ir pieņēmis 46 gadus veco Karmenu Breukmani-Džercu par jauno Priesteru un diakonu formēšanas studiju virziena vadītāju.

Nav skaidrs, kāds būs Breukmanas-Džercas precīzs uzdevums. Voelki - kurš mēnešiem ilgi ir bijis mediju vajāšanas upuris un tagad cenšas darīt visu, lai glābtu ādu, runāja par “unikālu” ieguldījumu. Sievietes - [nevis kompetence] - vadībā ir bijušas “liels viņa mērķis jau ilgu laiku”.

Karmena ir precējusies ar Ķelnes diakonu Torstenu Džercu. Viņiem ir viens dēls. Vīrs strādā pie ģenerālvikāra un ir atbildīgs par priesteru norīkošanu. Karmena efektīvi strādāja hospisa kustībā, koncentrējoties uz neārstējami slimu pacientu paliāciju. Viņa cīnījās arī pret eitanāziju.

Vietnē de.gloria.tv lietotāji ir izteikuši trīs bažas par viņu. Pirmkārt, ka priesteru liktenis Ķelnē tagad tiks izlemts Džercu ģimenes mājās, jo abi strādā vienā apgabalā. Otrkārt, viņas prezentācija "Meppener Tagespost" notika mini svārkos, kaut gan viņa ir sasniegusi kanonisko vecumu. Treškārt, viņas atbilde uz jautājumu, kādas pārliecības par nāvi viņai ir, bija īpatnēja: “Vecā doktrīna par ķermeņa un dvēseles atdalīšanu” (Trauer-Teilen.blog, 2020. gada 25. septembris).

Cilvēki brīnās par to, kādu alternatīvu viņa ir atradusi šai veselā saprāta mācībai.

#newsKegotuvqgm