lv.news
15

Novus Ordo auglis: Vīnes katedrāle ir kļuvusi par Vaudevilu

Piecdesmit izpildītāji 28. maijā parādījās Vīnes katedrālē un ārpus tās, Austrijā, aizbildinoties ar "labdarības pasākumu".

Izrāde iepazīstināja ar Austrijas vēsturi pēdējos 700 gados. To organizēja Gerijs Kešlers, valsts vadošais homoseksuālistu propagandists un Vīnes kardināla Šēnborna uzticības persona.

Katedrāles fasāde tika izmantota kā projekcijas ekrāns. Vienā daļā bija ķeizarienes Marijas Terēzijas (+1780) centieni ieviest inokulācijas paņēmienu pret bakām, kuras tajā laikā nogalināja no 10 līdz 30% inficēto. Tas bija acīmredzams Covid vakcinācijas propagandas triks (mirstības līmenis: 0,2%).

Vēl viens pasākumā prezentēts bailes izraisošs stāsts bija par spāņu gripu. Uzstāšanās laikā kardināls Šēnborns runāja par Otrā pasaules kara laikā Vīnes katedrālei nodarītajiem lielajiem zaudējumiem - neapzinātu alegoriju par Šēnborna baznīcas stāvokli 2021. gadā. Viņš toreiz citēja Vīnes kardinālu Inniceri (+1955), kurš teica: "to atjaunos.” Tomēr Šēnborna baznīcā nekas neliecina par atjaunošanos.

Viņš parādījās tikai iesildīšanās akta laikā. Pasākuma izcilākais notikums bija “drag queen” Toms Neuvirts, kurš izmanto skatuves vārdu “Conchita Wurst”. Šoreiz viņš bija ģērbies kā Volfgangs Amadejs Mocarts, bet viņa pasniegtā, smieklīgā dziesmiņa apvainoja mūziku, Mocartu un Mocarta dzimteni.

Šī nebija Neuvirta pirmā parādīšanās katedrālē, kuras vadītāji cer iegūt lielāku ietekmi, izmantojot šādas izrādes, jo Novus Ordo liturģiju vairs pat neuztver nopietni arī tās aizstāvji.

#newsZojcxozijc