Clicks504
Orędzia

Bądź wierny ewangelii. Ludzie wiary będą pić gorzki kielich prześladowań. Mój Jezus zawsze będzie przy tobie i da ci łaskę zwycięstwa.

9 stycznia 2021 - 5070. Orędzie Matki Bożej Królowej Pokoju, Anguera: Drogie dzieci, zachęcajcie się i świadczcie, że należycie do Mojego Syna Jezusa. Nie pozwól, by rzeczy tego świata cię zrujnowały. Chciałbym, żebyś był szczęśliwy już tu na ziemi, a później ze mną w niebie.

Ludzie wiary będą pić gorzki kielich prześladowań. Zostaniesz odrzucony i wyrzucony. Nie traćcie serca! Mój Jezus zawsze będzie przy tobie i da ci łaskę zwycięstwa.

Bądź wierny ewangelii. Otwórzcie swoje serca i pozwólcie słowom Mojego Jezusa zmienić wasze życie. Odwaga! Poproszę za was mojego Jezusa. Zawsze trzymaj się prawdy. Ci, którzy kochają i bronią prawdy, nigdy nie doświadczą ciężaru porażki. Nie zapomnij: w rękach Różańca Świętego i Pisma Świętego; w sercu miłość do prawdy.

To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju.