Clicks698
csk.news
4

Homosexuálny kardinál Tobin najíma aktívneho homosexuála

Newarkský kardinál Joseph Tobin najal v októbri homosexuála Seana Ryana ako svojho „hlavného spolupracovníka pre operácie“, uvádza ChurchMilitant.com (30. októbra).

Ryan je obchodným analytikom spoločnosti McKinsey a je dočasne vyslaný na pomoc Tobinovi, pravdepodobne v podobnej funkcii. Na Linkedin.com sa opisuje ako „aktívny vodca“ v gay McKinseyho sieti GLAM.

Newarkská archdiocéza povedala ChurchMilitant.com, že Ryanove zamestnanie bolo znakom privítania „všetkých Božích detí do našej Cirkvi“, čo sa nikdy neuplatňovalo na jednoduchých, slušných, dobrých katolíkov.

Tobin má dlhú históriu homosexuálneho zapojenia. Bol súčasťou kruhu kardinála McCarricka. Vo februári 2018 omylom napísal na twitter „ Dobrú noc zlatko. Milujem ťa.“ Neskôr tvrdil, že to bolo pre jeho sestru, zatiaľ čo v rovnakom čase s ním žil homosexuálny herec Francesco Castiglione.

Obrázok: Sean Ryan, Joseph Tobin, © churchmilitant.com, #newsRhzttctekm

ľubica
už dávno mal byť suspendovaný!
Ladislav Bajza
"Kto škodí, nech škodí ďalej, kto je špinavý, nech sa špiní ďalej, spravodlivý nech ďalej koná spravodlivo a svätý nech sa ďalej posväcuje. Hľa, prídem čoskoro a moja odplata so mnou; odmením každého podľa jeho skutkov." Zj.sv.Jan
ľubica likes this.
Roberto 55
krivy kriveho si hlada (nity nite baby, ale to uz vie kazdy)
Gunman123 likes this.
apredsasatoci
Smilnica rkc!