Clicks924

Očkování vyvolává těžký průběh Covidu s následnou smrtí dle britské statistiky

14.10.2021 Velká Británie vypustila další katastrofální čísla, celých 70% obětí COVID-19 v měsíci září bylo z řad plně očkovaných! Lidé s vakcínou podle statistiky mají 10x vyšší pravděpodobnost úmrtí, než mají neočkovaní! Hospitalizovaných lidí nad 30 let je ve Velké Británii více naočkovaných než neočkovaných a s věkem poměr dramaticky roste! A v Česku skončily volby a vakcinační mafie už vyhrožuje, že kdo si nevezme jehlu, nebude moci jít do restaurace, anebo dokonce už ani do práce! Když se lidé nepřijdou očkovat dobrovolně, opravdu to uděláme, vyhrožují čeští politici pár dní po volbách!

Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UK Health Security Agency) dnes publikovala statistiky covidových čísel ve Velké Británii za měsíc září [ publishing.service.gov.uk/…/1023849/Vaccine_surveillance_report_-_week_40.pdf ], konkrétně za 36. až 39. týden a statistiky znovu potvrzují, že očkování je ve skutečnosti nástrojem, který funguje jako induktor pro vyvolání těžkého průběhu nemoci s následnou smrtí, a to především pro osoby ve věkové hranici nad 80 let. Znovu se potvrzuje, že namísto zdraví a bezpečnosti získávají očkovaní lidé jakýsi bizarní lístek do děsivé loterie, ve které mohou vyhrát hospitalizaci a pár dní poté fešácký mramorový náhrobek.

Vstřikování experimentálních roztoků do žil seniorů je v podstatě v rozporu s Mnichovským kodexem, který zakazuje vykonávání pokusů na lidech. A společnosti jako jsou Pfizer toto přesně na lidech provádí, a to ve spolupráci a ve spolupachatelství s jednotlivými vládami, které jsou tím pádem zodpovědné za každého zemřelého pacienta, který se nechal roztokem naočkovat a stejně onemocněl a následně zemřel. Ale podívejme se nejprve na čísla z Velké Británie. Tam totiž 70% lidí zemřelých v září na COVID-19 pocházelo z řad očkovaných Britů.

Počty nakažených a hospitalizovaných ve Velké Británii v měsíci září

Podle těchto údajů se počty případů Covid liší mezi očkovanými a neočkovanými osobami kolem 30. roku věku, přičemž neočkovaných osob se Covidem nakazilo méně (738,4) než očkovaných osob (763,6). Alarmující je, že počet nakažených virem Covid se kolem 40. roku věku více než zdvojnásobuje, přičemž na očkované osoby připadá 1281,8 případů, zatímco neočkovaní čtyřicátníci hlásí pouze 690 případů. Trend výskytu infekcí Covid navzdory dvojímu očkování pokračuje i ve věkových skupinách po 49. roce věku, přičemž starší věkové skupiny vykazují podobný vzorec. Údaje, které zdánlivě vyvracejí narativ o tom, že “vakcíny fungují”, vyvolaly na sociálních sítích nevoli, přičemž mnozí obviňují ve světě již mnohdy povinné vládní očkovací programy z šíření právě toho viru, který prý chtějí vakcíny zastavit.
Očkovaných ve věku nad 80 let zemřelo v září ve Velké Británii 10x více než neočkovaných

Tabulky úmrtnosti jsou potom ještě děsivější. Za měsíc září zemřelo ve Velké Británii po 2. dávce ve věku nad 80 let celkem 1235 pacientů, zatímco neočkovaných zemřelo jenom 133 osob. To je téměř 10x vyšší úmrtnost očkovaných hospitalizovaných pacientů než těch neočkovaných. Takto šílená statistická data nepotřebují naprosto žádné další komentáře.

Jsou to stejná data, jako mají v Izraeli, stejné poměry očkovaných a neočkovaných. Znovu si představte, že by nešlo o očkování proti koronaviru, ale třeba proti žloutence. A teď si představte, že by na nemocničních lůžkách bylo hospitalizováno teď ve Velké Británii téměř 10x více naočkovaných než těch očkovaných. Co by to znamenalo? No, byl by to obrovský skandál, že vakcína proti žloutence nefunguje, jinak by přece nebylo v nemocnici 10x více naočkovaných než těch neočkovaných.

Počty zemřelých očkovaných v měsíci září ve Velké Británii

Tahle jednoduchá matematika je o to děsivější, že se neustále zdůrazňuje, jak očkování ochraňuje zranitelné seniory. Přitom právě oni po očkování umírají v nemocnicích suverénně nejvíce. Je jich prakticky 10x více než neočkovaných. Takhle děsivá realita je pro mnoho lidí naprosto nestravitelná, je to doslova na úrovni genocidy a za asistence zmanipulovaného obyvatelstva, u kterého se objevuje čím dál zřetelněji Stockholmský syndrom.

Obyvatelstvo je rukojmím vládní a vakcinační mafie, ale po roce a půl života v rolích rukojmích najednou začíná obyvatelstvo sympatizovat s touto mafií a staví se na obranu očkování, propagují očkování a sami přesvědčují příbuzné a rodinné příslušníky, aby se dali očkovat. Výsledek voleb v ČR to mimochodem potvrdil, že tento Stockholmský syndrom opravu účinkuje na obyvatelstvo, protože to zvolilo do parlamentu jen ty strany, které očkování propagují a razí, anebo klidně a bez protestu tolerují. Mafie sobě! Takto lakonicky by se daly ohodnotit české volby a jejich výsledek.

A důkaz o tom, že mafie se nyní po volbách rozjede, o tom svědčí poslední výroky představitelů státu a vakcinačních drábů na České televizi a v českých médiích. Jistý epidemiolog z Plzně z tamní fakultní nemocnice, ve které zemřela maminka Pavla Hlávky ze SVCS, arogantně na České televizi vyslal výhrůžku 10 milionům občanů ČR, že pokud se nepřijdou očkovat, takže je třeba zvážit i možnost, že se neočkovaným zakáže chození do práce, do zaměstnání [ parlamentnilisty.cz/…i-Ani-do-prace-Toto-zaznelo-v-CT-dalsi-krok-680234 ].

Ano, přesně takhle se chovali nacisté, ovšem nikoliv k obyvatelům Protektorátu Čechy a Morava, ale k vězňům v koncentračním táboře Auschwitz-Birkenau, kde Dr. Joseph Mengele prováděl mj. i vakcinační testy na vězních. Kdo odmítl s Mengelem spolupracovat, byl odstraněn z denního rozpisu práce v Osvětimi, nesměl pracovat. A kdo nepracoval, to automaticky znamenalo rozsudek smrti. Je neuvěřitelné, že dnes v roce 2021 v České republice jsou lékaři, kteří chtějí na celé populaci vynucovat účast na očkování experimentální vakcínou tím, že kdo se nezúčastní, nebude moci chodit do práce.

A to není všechno. Hlavní hygienička Pavla Svrčinová dnes připustila [ parlamentnilisty.cz/…i-Ani-do-prace-Toto-zaznelo-v-CT-dalsi-krok-680234 ], že se zvažuje opatření, že restaurace budou otevřené jenom a pouze pro očkované osoby. Prý je to jen úvaha, ale pokud dojde ke zhoršeni epidemiologické situace (a to dojde, na to vezměte jed, to je nachystané) v České republice, prý to je jedna ze zvažovaných variant. A to je pouze začátek. Jedná se o pokusné balónky, kdy se zjišťuje, jestli obyvatelstvo nezačne řvát a křičet, že už je to moc a přes čáru.

To pouze ukazuje, že vláda a vakcinační mafie si pořád ještě v ČR není jistá svými kroky, takže dochází na signalizace pomocí balónků v podobě testovacích výroků v médiích a čeká se na reakci, jak velký řev tyto pokusné výroky vyvolají. Nemyslete si, že farma mafie něco politikům odpustí. Politici mají příkazy, které musí plnit a experimentální roztoky s grafenem a podivnými organismy chtějí napumpovat do prakticky celé populace. Jen si zkuste dát vakcínu Pfizer na topení, na radiátor na pár hodin a potom to strčte pod mikroskop, napsala nám lékařka z Jižních Čech. A uvidíte, co všechno se začne v tom roztoku hýbat, jak to tam ožije.
Vakcíny možná nejsou ani tak terapeutickými jako spíš kultivačními roztoky pro podivné organismy

My samozřejmě v redakci vakcíny k dispozici nemáme, ale pokud někdo má přístup k těmto roztokům, může to vyzkoušet a provést kultivaci roztoku pomocí mírného zahřívání, a to nejlépe na lidskou tělesnou teplotu zhruba 36,5 stupně Celsia. Proč myslíte, že Pfizer pořád mele dokola, že vakcíny nesmí zůstat v teple a musí se skladovat v hlubokém podchlazení? Proč myslíte? No tak se zamyslete? Ano, v tom roztoku jsou kultivační organismy, které se mají ale kultivovat až v lidském těle, ne dříve.

Koneckonců, MUDr. Carrie Madejová podrobně zkoumala kultivovanou vakcínu pod mikroskopem a objevila [ otevrisvoumysl.cz/…dalsi-informace-o-obsahu-z-analyz-pod-mikroskopem/ a otevrisvoumysl.cz/…alila-pohyblivy-material-a-dalsi-synteticke-latky/ ] neuvěřitelný organismus. Tyto organismy jako jsou morgellony či chobotničky však vykazují strukturální růst, takže je jasné, že tento růst je nežádoucí, pokud by začal v lahvičce, tedy ještě před natažením do stříkačky. A spouštěcím faktorem růstu je právě podle všeho tělesná teplota člověka. Rovněž lékař nám potvrdil, náš kolega, že uchovávání vakcín v hlubokém podchlazení se provádí jen za účelem suspendace kultivačního obsahu v roztoku. Jenže virová šablona mRNA nepotřebuje kultivaci, ani podchlazení, to je nesmysl zdůrazňuje náš kolega.
Najednou to dává smysl, proč vakcíny musí být podchlazené a držené v mrazácích, protože jinak by ty roztoky podle všeho “ožily”

Šablona mRNA je uchována v lipidovém virovém pouzdru, které nepodléhá zkáze při pokojové teplotě, ani nedochází k nějaké kultivaci šablony při této teplotě, takže důvod pro hluboké podchlazování u vakcín Pfizeru musí být někde jinde. A jediným vysvětlením je kultivační organismus na živé či neživé bázi ve vakcinačním roztoku. Pokud ta vlákna, morgellony a chobotničky z vakcíny mají původ v teplotní kultivaci, potom to zapadá logicky všechno do sebe. A dobře si všimněte, že fašizace ze strany lékařů k neočkovaným se postupně bude zvyšovat. Jenže pozor, to nejsou dál lékaři.

Kultivované organismy ve vakcíně Pfizer. Více v článku zde aeronet.cz/…ano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/ 20.9.2021 soudní patologové z Rakouska nafotili krev očkovaných lidí a obsah vakcín. Záběry je doslova vyděsili. Ve vakcínách se nachází autonomní objekty s animací, tedy se samovolnou hybností, které se pohybují v krvi a cestují koordinovaně a bez vysvětlení cévami, přičemž končí vždy na stejném místě. Některé končí v oblasti plic, jiné v blízkosti srdečního svalu, jiné se přesunují do lidských svalů. Podle výzkumníků mají tyto objekty velkou spojitost se vznikem podivných vláken v lidském těle, která se najednou po očkování objeví a začnou v těle člověka růst. Videa německy: bitchute.com/video/oakJVTmo3FMa/ a bitchute.com/video/2AAXMXH1xcY7/

Kdokoliv se zpronevěří Hippokratově přísaze a začne pacientovi vyhrožovat zákazem chození do zaměstnání, pokud si nenechá vstříknout do žíly kultivační roztok, tak přestává být lékařem. Takže ve Velké Británii se znovu potvrdilo, že očkovaných v nemocnicích umírá až 10x více než těch neočkovaných, ale to nebrání tomu, aby čeští lékaři začali už dokonce vyhrožovat občanům ztrátou nároku na chození do práce, pokud si nevstříknou roztok. Pomoc od veřejnosti nečekejte, ta je zhypnotizována a ve stavu zmanipulovaných rukojmích podle vzoru Stockholmského syndromu. Vašim úkolem je boj na domácí frontě, v rámci své rodiny. Pokud ochráníte rodinu před vakcinační mafií, máte splněno. Chraňte sebe, své děti a rodiče, resp. potomky. To je celé, co je potřeba udělat. Nic víc udělat nejde. Nepřítel je před branami!
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.cz/…e-statistiky-maji-10x-vyssi-pravdepodobnost-umrti/

Doplňuji:

Takzvaná 95% efektivita, kterou se farmaceutické společnosti ohání, byla přinejmenším zavádějící. Recenzovaná studie v Lancetu potvrzuje, že 95% efektivita vakcín, kterou hlásí výrobci vakcín, se týkala relativního snížení rizika namísto absolutního snížení rizika, což je standardem. Po očkování se snížení rizika, že dostanete covid, ve skutečnosti zmenšilo na 1,2 % u Moderny, 1,2 % u Johnson&Johnson a na méně než 1 % u Pfizeru. To znamená, že po očkování máte z 99 % stejnou pravděpodobnost, že dostanete covid. To nadnáší tři otázky. Jak očkováním pomáháte druhým lidem?
Pokud máte přirozenou imunitu, jak 50 % populace nejspíše má, proč by bylo stále třeba se očkovat? A pokud vakcína nezastavuje šíření nemoci, proč potřebujete vakcinační pas? Jakmile se nad tím kriticky zamyslíte, zjistíte, že kdokoliv, kdo zastává tato opatření, je buď neinformovaný, iracionální, nebo má postranní úmysl v prosazování plošného očkování. Ukažme si to názorně na několika oficiálních číslech. Počet potřebných k očkování je u Pfizeru 117, což znamená, že 117 lidí je třeba očkovat, aby se zabránilo 1 případu covidu. To je k zabránění případu covidu, ne úmrtí na covid.
Jelikož je průměrná míra přežití na virus 99,86 %, to znamená, že 999 z 1000 případů přežije, takže byste museli zabránit 1000 případům, abyste zabránili jednomu úmrtí. To znamená, že byste museli naočkovat 117 tisíc lidí, abyste zachránili jeden život. V první polovině roku 2021 bylo v Americe plně očkovaných kolem 134 milionů lidí. Jen v samotných Spojených státech v prvních šesti měsících zemřelo 10 355 lidí po vakcíně. To znamená 56 lidí denně úmírá okamžitě po podání vakcíny. V důsledku nedostatečného hlášení ten počet úmrtí je nejspíše výrazně vyšší a někteří pracovníci a whistlebloweři ze CDC odhadují, že ten počet je kolem 51 800 úmrtí. Ale budeme pokračovat s oficiálně zveřejněnými čísly.
134 milionů očkovaných lidí děleno 10 355 oficiálních úmrtí na vakcínu se rovná 12 940. To znamená, že covid vakcíny zabíjí přinejmenším jednoho z každých 12 940 očkovaných. Pokud naočkujete 117 tisíc lidí, abyste zachránili jeden život, 9,04 lidí zemře na vakcínu. Když zprůměrujete všechny věkové skupiny, zjistíte, že máte o 904 % vyšší pravděpodobnost, že zemřete na covid vakcínu, než aby vám zachránila život. To už je dost závažné i s oficiálními podhodnocenými čísly. A s pravděpodobnějším odhadem 51 800 úmrtí to znamená, že máte o 4520 % vyšší pravděpodobnost, že zemřete na covid vakcínu, než aby vás zachránila. A pravděpodobnost, že se vám rozvine dlouhodobé oslabující onemocnění, je ještě vyšší.
Překlad: David Formánek

Zdroj textu a video na:
otevrisvoumysl.cz/…-12-940-ockovanych-skutecna-efektivita-je-kolem-1/
Public domain
ľubica
Marieta Ria
Veru, to sa lekári priam rozčuľovali, že chrípka sa lieči doma, dať si liek od teploty, vyležať a hotovo. Žiadne antibiotiká sa na chrípku nedávali. A slabší ľudia, ktorí mali x závažných diagnóz, mnohí aj podľahli - ročne to na Slovensku bývalo 800 - 1000 ľudí. Očkovalo sa len okolo 4% populácie - a veľký význam to nemalo, lebo vždy bol iný kmeň chrípky. Mnohí po očkovaní dostali silnú chrípku -…More
Veru, to sa lekári priam rozčuľovali, že chrípka sa lieči doma, dať si liek od teploty, vyležať a hotovo. Žiadne antibiotiká sa na chrípku nedávali. A slabší ľudia, ktorí mali x závažných diagnóz, mnohí aj podľahli - ročne to na Slovensku bývalo 800 - 1000 ľudí. Očkovalo sa len okolo 4% populácie - a veľký význam to nemalo, lebo vždy bol iný kmeň chrípky. Mnohí po očkovaní dostali silnú chrípku - lebo pre coronavíry je nevhodné očkovanie.
To, čo sa deje teraz s mRNA vakcínami, nemá s očkovaním, ako ho poznáme, nič spoločné...Preto aj zmenili definíciu vakcíny na preparát, imunitu nahradilo slovo ochrana pred ochorením...
A dosah toho všetkého vidíme na vlastné oči všade okolo seba!
Mira393
uvidíme jestli budou umírat, moje zkušenosti ale jsou že někdo jen prorokuje ...a skutek utek..(ne že bych po tom umírání toužil chraň pán Bůh)
U.S.C.A.E.
Mira393
zatím jsem si toho ale nevšiml že by v mém okolí někdo po měsíci nebo i delší době po očkování zemřel.....
U.S.C.A.E.
sú okamžité úmrtia potom do pol roka a potom po dlhšom intervale a nastupuje zima už tie fakticky okamžité desivo prekračujú veľkosť "pandémie" kovidu tým netvrdím že nič nebolo ale brutálne nadsadzujú tá "záchrana" je 1 000x horšia
Stylita
Počet zemřelých se drží od 20 týdne tohoto roku (odpovídá to konci 2 vlny na jaře) na či těsně pod průměrem z let 2015-2019. Nijak nezlehčuji situaci (jistě jsou i mrtvý či mají velké následky po vakcíně), ale masivní umírání po vakcíně se u nás zatím nekoná.
czso.cz/csu/czso/obypz_cr
Trepifajksl
To není nic divného, strašlivá pandemie taky nebyla nikde vidět. Nebýt televize, tak by si nikdo ničeho nevšiml.. Očkovaní sousedé z obou stran mají problémy po očkování. Zrovna v sobotu jsem se bavil se sousedkou. Říkala, že po první dávce to ještě šlo, že ji jen svědilo rameno, ale po druhé je K.O. Virózu už měla s horečkama prý 3x. Malátná, problémy, leží dopoledne. Byla s tím u doktora a ten …More
To není nic divného, strašlivá pandemie taky nebyla nikde vidět. Nebýt televize, tak by si nikdo ničeho nevšiml.. Očkovaní sousedé z obou stran mají problémy po očkování. Zrovna v sobotu jsem se bavil se sousedkou. Říkala, že po první dávce to ještě šlo, že ji jen svědilo rameno, ale po druhé je K.O. Virózu už měla s horečkama prý 3x. Malátná, problémy, leží dopoledne. Byla s tím u doktora a ten jí řekl, že není jediná. Sousedé očkovaní z druhé strany neustále marodí a i jejich malé děti.
Trepifajksl
Jinak u nás zemřelo dost lidí i po padesátce-náhle. Všichni očkovaní.
Stylita
Posílám graf umrtí za celý rok. Je tam vidět, že od podzimu minulý rok do konce jara zde byl nárust mrtvých. Některý týden až dvojnásobně proti průměru z let 2015-2019. Ovšem žádný mor to není. To tento graf také vypovídá. A nyní se to od jara drží v průměru.
U.S.C.A.E.
Nejvíce očkovaný stát v Americe nyní zaznamenává masivní nárůst hospitalizací

má to odzdrojované a vyjadrujú sa tam aj vysoké šarže
Trepifajksl
Stylito, ale tohle se děje každý rok i bez "pandemie". Jak je známo ze statistik, tak z 55 posledních let jsme byli v úmrtnosti minulý rok až na 26. místě. Ty roky s větším počtem úmrtí taky neměly každý měsíc pořád stejně, ale prostě se to někdy zvedlo a někdy snížilo. Úmrtí v době "pandemie", jsou z větší viny způsobené státním nařízením, které je zcela v rozporu s poznáním o zdravém životním …More
Stylito, ale tohle se děje každý rok i bez "pandemie". Jak je známo ze statistik, tak z 55 posledních let jsme byli v úmrtnosti minulý rok až na 26. místě. Ty roky s větším počtem úmrtí taky neměly každý měsíc pořád stejně, ale prostě se to někdy zvedlo a někdy snížilo. Úmrtí v době "pandemie", jsou z větší viny způsobené státním nařízením, které je zcela v rozporu s poznáním o zdravém životním stylu. Stresovat a dusit lidi se musí zákonitě promítnout.
Trepifajksl
Kniha z roku 2011:
One more comment from Trepifajksl
U.S.C.A.E.
Nachlazené děti zahltily nemocnice v Moravskoslezském kraji, leží i na JIP

takto nejako? nepožehnanci vdychovať si naspäť to čo sa má vydychovať a odrezať sociálne kontakty to boli "super nápady" tvrdí sa že žena je citlivejšia ale keď sa pácha zlo na deťoch normálny chlap nemôže byť spokojný a kľudný toto je na ťažký kriminál

až na ten záver s vnucovaním ihly taký profesor hostomský sa dal …More
Nachlazené děti zahltily nemocnice v Moravskoslezském kraji, leží i na JIP

takto nejako? nepožehnanci vdychovať si naspäť to čo sa má vydychovať a odrezať sociálne kontakty to boli "super nápady" tvrdí sa že žena je citlivejšia ale keď sa pácha zlo na deťoch normálny chlap nemôže byť spokojný a kľudný toto je na ťažký kriminál

až na ten záver s vnucovaním ihly taký profesor hostomský sa dal pichnúť ale tvrdí že handry sú totálna hovädina zvlášť u detí tam je to na druhú