Clicks3.7K
pl.news
11

Franciszek znowu odmawia błogosławieństwa

Po modlitwie Anioł Pański 1 stycznia papież Franciszek nie pobłogosławił wiernych. Zamiast tego uniósł tylko ręce, nie czyniąc znaku krzyża (film poniżej).

Franciszek wypowiedział pierwszą część błogosławieństwa ze Starego Testamentu: "Niech Bóg was błogosławi i zachowa …".

Odczytał tekst z kartki, ale zatrzymał się przed formułą dotyczącą Trójcy Świętej, która po łacinie brzmi "Et benedictio Dei onnipotentis, Patris et Filii et Spiritus Sancti" et cetera..

Według watykanisty, Alda Marii Valliego, Franciszek wybrał "błogosławieństwo bez błogosławieństwa" i była to "zaimprowizowana decyzja".

Papież nie stoi ponad liturgią katolicką.

#newsDmqstjdmkp

HOOI II
www.youtube.com/watch

Wtorek, 09.10.2012, 21.31

Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharysti…More
www.youtube.com/watch

Wtorek, 09.10.2012, 21.31

Moja droga, umiłowana córko, wiele dusz staje się czujnych w tym czasie, gdyż są świadkami szybkich zmian, które teraz zaczynają się uwidaczniać w Moim Katolickim Kościele.

Wszystkie znaki, które zapowiedziałem poprzez ciebie, zaczynają być już widoczne. Można zauważyć brak dostępnych Mszy. Nie jest już łatwo dostępna Najświętsza Eucharystia. W wielu Moich Kościołach ograniczony jest Sakrament Spowiedzi.

Nie ma kapłanów w wielu Moich kościołach, aby nimi zarządzać. Jest tak wielu opuszczających Moje kościoły w tym czasie ucisku, że niedługo kościoły te zostaną przekazane dla komercyjnych firm.

Ponieważ wiara Chrześcijan jest wypróbowywana, ważne jest zatem, aby w dalszym ciągu modlić się Moimi Modlitwami Krucjaty. Wkrótce do Katolickiego i innych Kościołów Chrześcijańskich wprowadzeni zostaną nowi słudzy.

Najpierw, na krawędziach, rozmyte zostaną religijne różnice. Następnie, w krótkim czasie, nie rozpoznacie już Moich Nauk, ponieważ będą subtelnie usuwane. W ich miejsce zaistnieje seria niejasnych, ale poetyckich wypowiedzi, które promować będą tolerancję grzechu.

Kłamstwa, przedstawiane niczego nie podejrzewającym osobom regularnie chodzącym do kościoła, nie zostaną początkowo zauważone. Później Moich wyznawców dręczyć będzie głęboko niepokojące uczucie, że coś jest nie tak.

Ostatecznym oszustwem będzie to, kiedy Święte Sakramenty zastąpione zostaną przez pogańskie substytuty.

Wszystko odbędzie się pod przewodnictwem fałszywego proroka, którzy stwierdzi, że jest arcykapłanem nad wszystkimi religiami, połączonymi w jedną. Ta nowa, jedna światowa religia, złoży hołd bestii.

Wszyscy ci, którzy będą ślepo podążać, zostaną pożarci przez bestię i będą utraceni dla Mnie na zawsze.

Szybkość, z jaką to się stanie, zaskoczy Moich wyznawców. Ten plan jest starannie zorganizowany. Kampania, aby zamienić wrogość Chrześcijan w akceptację świeckich praw, jest profesjonalnie sterowana.

Jest to zaplanowane wśród wielu narodów przez jedną grupę, która, aby poprzeć swoje złe kłamstwa, wykorzystuje znane osobowości, gwiazdy i figurantów, z których wszyscy są przez większość uznawani.
Uważajcie. Nie akceptujcie kłamstw. Nie dajcie się zaangażować w plan bezczeszczenia Mojego Świętego Imienia.

Wasz Jezus
Król i Odkupiciel całej ludzkości
ELOHIM.
Gdy przyszedł Jezus Chrystus to Faryzeusze go znianawidzili i ukrzyzowali, bo sobie wyorbrażali że Mesjasz powinien być inny... Może zmieńcie wiarę? Może rzeczywiście jak Żydzi na Starym Testamencie tak samo wy zatrzymajcie się na Św Karolu Boromeuszu. Czy nie widzicie podobieństwa?
Tymoteusz
Mówienie prawdy o Jorge Bergoglio moderniści nazywają nienawiścią, faryzejstwem. Tak to bywa, gdy brakuje argumentów, wówczas wykorzystują oszczerstwa, które są grzechem...
Całe szczęście, że biskup Rzymu nie jest żydem, bo nazywano by nas też antysemitami :-)
Tymoteusz
ELOHIM. :
„Może zmieńcie wiarę?”

No wiesz co ELOHIM., namawiasz nas do porzucenia wiary katolickiej?, nieładnie...
CarolineMari
Gdzie jest Mistrz Ceremonii? Czyzby oprocz Luthra i Allah zagoscil na Watykanie?
Tymoteusz
Zważywszy na całokształt, to lepiej, żeby Jorge Bergoglio nikogo nie „błogosławił”...
Weronika....S
@sylwia31 Fatalne, bo Franciszek jest naśladowany przez mniej refleksyjnych księży. Na zakończenie Drogi Krzyżowej ów znany mi ksiądz oznajmił: ,,No to ja was pożegnam tak jak Franciszek: dobranoc,,
sylwia31
Dokad zmiezasz Franciszku czemu odrzucasz znak krzyza i blogoslawienstwo czemu mawiasz dzien dobry i dobrywieczor za miast Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus ,wreszczie czemu odrzucasz Chrystusa i nie chcesz isc w Jego imieniu !? Wiec w czyim idziesz imieniu .....?
ELOHIM.
Spowiadacie się z opluwania Papieża? Jezusa Chrystusa też bysciey opluli że nie chce odprawić Mszy Trydeckiej? Nowróćcie się!
ELOHIM.
No tak zapomniałem diabeł się nie spowiada tylko oskarża i pluje na Ojca Świętego Papieża Franciszka.
Elkam
Zapomniał. Roztargnienie. Wiek.