m.rekinek
233.6K

3 LATA WIĘZIENIA ZA PODKRĘCENIE GRZEJNIKA ! CHCĄ NAS ZAMROZIĆ.

ZAMKNIĘCIE KLIMATYCZNE ZASTĄPI KWARANTANNĘ.

Kraje europejskie ograniczają temperatury w pomieszczeniach.

Pamiętacie moje ostrzeżenie z zeszłego roku, że kolejnymi krokami będą paszporty klimatyczne i blokady klimatyczne?

Niektórzy śmiali się ze mnie i mówili, że to się nigdy nie stanie, tak jak myśleli, że paszportów Covid też nie da się wprowadzić.

Cóż, teraz nadszedł czas.

Włoskie Ministerstwo Przemian Ekologicznych ogłosiło nowy dekret ograniczający temperaturę w pomieszczeniach, czego sam byłem świadkiem.

Właśnie przyjechałem do Włoch i zostałem powitany w moim mieszkaniu tą notatką.

Wow, to jest absolutnie szalone.

Nie wolno mi w domu mieć więcej niż 19 stopni i nie tylko to, muszę całkowicie wyłączyć ogrzewanie między 23:00 a 5 rano! Co oni myślą, czy mam zamarznąć w nocy?

Cóż, o to chodzi. Wiedzą, że ludzie potrzebują więcej ogrzewania w nocy, kiedy jest chłodniej, więc oczywiście zabraniają ludziom ogrzewania w nocy.

Pamiętasz, kiedy musieliśmy się zamknąć, żeby uratować babcię? Teraz pozwalają im zamarznąć na śmierć w nocy.


Władze będą również przeprowadzać kontrole, aby upewnić się, że ludzie pozostają w granicach temperatury. Witamy w 1984 roku.

Mówi się, że zużycie energii w budynkach użyteczności publicznej i blokach będzie monitorowane w celu sprawdzenia, czy środki są wdrażane.

Więc obecnie żyję w sytuacji, która jest w zasadzie blokadą klimatyczną. Stan dyktuje, jaką temperaturę możesz mieć w pomieszczeniu. Wyobraź sobie, że powiedziałeś komuś to kilka lat temu...

Zostałem za to zaatakowany.

Kilka miesięcy temu think tank o nazwie ISD, finansowany przez nikogo innego jak Billa Gatesa i George'a Sorosa, napisał zniesławiający artykuł, próbując usunąć mnie za rozpowszechnianie „dezinformacji klimatycznych”. Zgadnij, jaka była część tej tak zwanej „dezinformacji”?

Twierdzili, że ludzie ostrzegający przed takimi rzeczami, jak blokady klimatyczne, rozpowszechniają „teorie spiskowe”. Tak naprawdę.

Jak się okazuje, przez cały czas miałem rację, ponieważ teraz doświadczamy tego, czym w istocie są wyłączenia klimatyczne. Nazwali mnie teoretykiem spiskowym. Próbowali mnie zdemaskować. I cały czas miałem rację.

Możesz przeczytać więcej o ich KŁAMSTWAch na mój temat tutaj .

Ale to nie tylko Włochy.

Hiszpania ogranicza również temperaturę wnętrza do 19°C, a chłodzenie w systemach klimatyzacji do 27°C.


Niniejszy regulamin obowiązuje do 1 listopada 2023 roku, ponad rok! Ma to na celu promowanie „niezależności i produkcji energii odnawialnej”.

Nie ukrywają więc, że te ograniczenia temperatury w pomieszczeniach służą do przyspieszenia zmian klimatu. Więc to są zasadniczo ograniczenia klimatyczne.

Podobnie postępuje Francja, gdzie temperatura graniczna wynosi 19°C. Ale zakazują również gorącej wody w budynkach użyteczności publicznej oraz niższych temperatur na basenach i siłowniach.

Ale w Szwajcarii mogło być jeszcze gorzej.

W przypadku braku gazu tej zimy (co jest prawdopodobne), w Szwajcarii dyskutowana jest propozycja ograniczenia temperatury w pomieszczeniach do 19°C, podobnie jak we Włoszech i Hiszpanii. A jeśli ludzie następnie złamią zasady, mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 3000 dolarów dziennie. Albo grozi ci do 3 lat więzienia.

Wyobraź sobie, że jesteś skazany na 3 lata więzienia za przegrzanie domu.

Jesteśmy teraz w punkcie, w którym zasadniczo mamy zakazy klimatyczne. Po pierwsze, zmiany klimatyczne powodują kryzys energetyczny, odcinając energię jądrową i zachęcając do bezużytecznej energii wiatrowej i słonecznej.

Potem, gdy mamy kryzys energetyczny, decydują się na wprowadzenie limitów temperaturowych. Czy naprawdę sądzisz, że przestaną obowiązywać przy tych limitach temperatury, kiedy przejdziemy przez kryzys energetyczny?

Nie, oczywiście nie. To będzie trwało nadal, ponieważ musimy powstrzymać zmiany klimatyczne, mówią.

Nigdy nie sądziłem, że zobaczę dzień, w którym będę żył w zamknięciu klimatycznym, ale oto jest.

Bill Gates powiedział nawet, że kryzys energetyczny będzie korzystny dla planety „na dłuższą metę”, ponieważ pomoże w przejściu na zieloną energię.

Być może mogłaby nawet posłużyć do zainicjowania pewnego rodzaju restartu światowej gospodarki i globalnego zużycia energii!

Zastanawiam się, czy jest na to nazwa...

INSANE - This is essentially CLIMATE LOCKDOWN
Posoborowe absurdy
UWAGA NA @Mateusz Ps 91 To protestant samo-zwańczo nazywający się "biblijnym chrześcijaninem" - uderzającym w Matkę Bożą. Łowi katolików na swoją protestancką stronę DETEKTYW PRAWDY. I jeszcze bezczelnie katolików prosi o wsparcie finansowe tej strony.
Jeżeli ty wesprzesz katolickie inicjatywy, to może i katolicy ciebie. Jednak to nie nastąpi. WIĘC WYPAD Z TEJ STRONY KATOLICKIEJ NA SWOJE STRONY …More
UWAGA NA @Mateusz Ps 91 To protestant samo-zwańczo nazywający się "biblijnym chrześcijaninem" - uderzającym w Matkę Bożą. Łowi katolików na swoją protestancką stronę DETEKTYW PRAWDY. I jeszcze bezczelnie katolików prosi o wsparcie finansowe tej strony.
Jeżeli ty wesprzesz katolickie inicjatywy, to może i katolicy ciebie. Jednak to nie nastąpi. WIĘC WYPAD Z TEJ STRONY KATOLICKIEJ NA SWOJE STRONY PROTESTANCKIE I TAM PROŚ O PIENIĄDZE INNYCH PROTESTANÓW
Iwona Sękowska-Kielar shares this
425
jacenty_11 shares this
2990
CÓRKA MARYI
Anieobecny
A jak ktoś we więźniu podkręci, to dożywocie...
CÓRKA MARYI
Lilianna w ogrodzie
Czytałam , że kiedyś rodzinka jak chciała się pozbyć starego człowieka , to wystawiała go w nocy na mróz do ogrodu.