olek19801
32.5K
31:03
PRZEGINANIE BEZPIECZEŃSTWEM POLAKÓW. Do wybuchu konfliktu niezbędna jest droga dojścia poprzez zdarzenia i eskalację . Kolejna staropolska gościnność względem terrorystów , w tym wypadku rosyjsko …More
PRZEGINANIE BEZPIECZEŃSTWEM POLAKÓW.
Do wybuchu konfliktu niezbędna jest droga dojścia poprzez zdarzenia i eskalację . Kolejna staropolska gościnność względem terrorystów , w tym wypadku rosyjsko ukraińskich, czyli zjazd opozycji rosyjskiej w Jabłonnej , nie jest dobrym pomysłem na gwarantowanie bezpieczeństwa Obywatelom Rzeczpospolitej. Oczywistym jest, iż władze, służby , instytucje państwa Polskiego mając świadomość wagi i złożoności wydarzenia wyraziły zgodę tylko pod presją służb ukraińskich i amerykańskich. Kto więc tu rządzi ? Wstydliwym jest, iż to odbyło się w Ośrodku PAN za przyzwoleniem polskich naukowców , pośrednio wspierających terroryzm. Natomiast nie mającym usprawiedliwienia jest fakt, iż próbuje się tuszować i manipulować odpowiedzialnością władz Ukrainy za śmierć dwóch Polaków na pograniczu polsko ukraińskim. Materiał filmowy wyjaśnia jakie są następstwa wszystkim Obywatelom RP w związku z kapitulacją władz polskich w tym temacie.
Krzysztof Tołwiński
Krzysztof Tołwiński
olek19801
Szklana kula nierządu podała, że w Polsce nastąpi skażenie?
banbye.com/watch/v_r4LjHRvBpv-g
Turon0001 Kowalski
Co w sumie oznaczać będzie III. wojnę światową.
olek19801
USA mogą »zmusić« Polskę do wysłania wojsk na Ukrainę
Jeśli Kijów będzie dalej słabł, USA mogą zmusić Polskę do wysłania wojsk na Ukrainę – powiedział Gazecie Wyborczej analityk polityczny Leszek Sykulski.

„Jeśli Ukraina osłabnie, Amerykanie będą wywierać presję na polski rząd, by udzielił bezpośredniej pomocy Kijowowi. Zadaj sobie pytanie, czy tego chcemy, czy jesteśmy dziś gotowi iść na …More
USA mogą »zmusić« Polskę do wysłania wojsk na Ukrainę

Jeśli Kijów będzie dalej słabł, USA mogą zmusić Polskę do wysłania wojsk na Ukrainę – powiedział Gazecie Wyborczej analityk polityczny Leszek Sykulski.


„Jeśli Ukraina osłabnie, Amerykanie będą wywierać presję na polski rząd, by udzielił bezpośredniej pomocy Kijowowi. Zadaj sobie pytanie, czy tego chcemy, czy jesteśmy dziś gotowi iść na wojnę” – czytamy w publikacji.

Zdaniem uczonego, Warszawa zaczęła już przygotowywać się do udziału w działaniach wojennych na Wschodzie. Dowodem na to jest uchwalone w kraju ustawodawstwo – wyjaśnił.

„Weszła w życie ustawa o obronie ojczyzny. Ustawa ta przywraca obowiązkową służbę wojskową i oczywiście teoretycznie wprowadza obowiązkową służbę wojskową dla kobiet. Najwyraźniej ktoś bardzo chce mieć mięso armatnie” – powiedział politolog.

Przypominamy również że kilka dni wcześniej doradca prezydenta Wołodymyra Zełenskiego Aleksiej Arestowicz udzielił na YouTube wywiadu bardzo znanej, nominalnie opozycyjnej, pisarce rosyjskiej Julii Łatyninie. W tym wywiadzie powiedział, że Polacy zgodzili się zapomnieć o „tak zwanej rzezi wołyńskiej” i od tej chwili mamy wspólnie kooperować. Czy zatem jest to zapowiedź stworzenia Ukropolinu?

W związku z tą wypowiedzią do akcji wkroczyła Konfederacja, która podobnie jak my i znaczna część Polaków nie akceptuje obecnie polityki prowadzonej przez antypolski rząd nieudaczników z Nowogrodzkiej

USA mogą »zmusić« Polskę do wysłania wojsk na Ukrainę